Samsung Galaxy S5 mini - ROM/ROOT/FWjednoduchy root sm G800F aG800H

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
tha.king
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: úte 16. črc 2013 18:43:31
Typ mobilu / ROM: G800F 4.4.2 stock rooted via CF-autoroot
Mobil 2 / ROM: Gt-I9195 4.4.2 stock rooted via kingo
Tablet: Lark FreeMe X2 9 v.2 rom 4.4.2 stock
Tablet 2 / ROM: Android Mini PC SencorElementDongle rom 4.2.rooted

jednoduchy root sm G800F aG800H

Příspěvek od tha.king »

Velmi jednoduchy spôsob ako rootnut naše s5 mini. Nebudem to tu rozpisavať tu je odkaz aj s fotonavodom.

http://lionking853.blogspot.sk/2014/08/ ... xy-s5.html

Na model G800F prikladam CF-root v zipe. V zipe sa nachadza aj ap.- Odin. Tento odin použiť len na G800F pre G800H urobiť všetko podla navodu v odkaze vyššie. Zaruka pri tomto type rootu je neplatna. Všetko je na vašu zodpovednosť.

http://download.chainfire.eu/523/CF-Roo ... mg800f.zip
Uživatelský avatar
MarsianoPalm
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 18. kvě 2015 8:37:36
Typ mobilu / ROM: Samsung GALAXY S5 mini SM-G800F 16GB

Re: jednoduchy root sm G800F aG800H

Příspěvek od MarsianoPalm »

Zdravím, nemohu to stáhnout můžeš to hodit jinam? Děkuji moc. ;)
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: jednoduchy root sm G800F aG800H

Příspěvek od don_alex »

Co Ti nejde stáhnout? To je oficiální web autora rootu a stahování v pohodě funguje.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
marekbe
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pon 12. říj 2015 16:13:31
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s5 mini

Re: jednoduchy root sm G800F aG800H

Příspěvek od marekbe »

Můj telefon po rootování padali hovory vypínal se sám od sebe a nepovolovalo mě to k apk.
Naštěstí už mám jiný
Cd-rom332
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 13. kvě 2016 20:21:07
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S5 mini

Re: jednoduchy root sm G800F aG800H

Příspěvek od Cd-rom332 »

Dobrý den
Tento příspěvek už je zde delší dobu. Chci se zeptat, když si koupím v dnešní době S5 mini bude tento root fungovat? Není třeba jiný soubor stáhnout? Nechci mít telefon na výstavku, .-)
Díky moc za informaci.
ps- když koupím v dnešní době telefon a chci provést root mám hned aktualizovat oficiálně telefon a pak provést root? Nebo mám provést rooot a pak aktualizovat?
Díky moc za informaci.

Důvod Rootu: Potřebuji telefon připojit do škodovky, problém je v tom, že daný telefon nepřipojím přes rSAP, je na to jedna aplikace, ale musím mít root jinak nefunguje. .-(
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: jednoduchy root sm G800F aG800H

Příspěvek od don_alex »

Cd-rom332 píše:když si koupím v dnešní době S5 mini bude tento root fungovat?
Mělo by, musíš si ale stáhnout nejnovější verzi CF-Auto-Root pro svůj typ telefonu. Počítej s tím, že může následovat bootloop. V takovém případě buď v klidu, nic se neděje, stáhni si (raději předem, abys pak nemusel čekat) poslední FW pro svůj typ telefonu z http://www.sammobile.com" onclick="window.open(this.href);return false; a flashni přes ODIN. Návody tu jsou mnohokrát napsané, určitě dohledáš. Hlavně si dej pozor, abys stáhl opravdu správný FW, důležitý je každý znak v označení telefonu!
Po flashi bude telefon zase v původním stavu (bez rootu) a bude se muset najít jiný způsob rootnutí (custom recovery např.)
Cd-rom332 píše:mám hned aktualizovat oficiálně telefon a pak provést root? Nebo mám provést rooot a pak aktualizovat?

Nainstaluj nejdřív všechny dostupné aktualizace a teprve poté udělej root. Aktualizace po rootu většinou nefungují a když náhodou jo, zpravidla jsou doprovázeny problémy.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S5 mini - ROM/ROOT/FW“