Sony Xperia Z2 - Obecná diskuzeRobí si čo chce

Odpovědět
Samulinho
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 10. zář 2015 8:47:39
Typ mobilu / ROM: sony Z2

Robí si čo chce

Příspěvek od Samulinho »

Zdravím,
pred nedávnom som si kúpil Sony Z2 od jedného pána a zaznamenávam problém pri pripojení usb. Všetko bežalo v pohode no ako náhle zapojím USB kábel buď na nabíjanie alebo do pc začne mi vyhadzovať reklamy ako Demo model a potom už aj keď vyberiem telefón z pripojenia stále mi to robí. musím obnoviť továrenské nadstavenia a potom to skončí. Ale zase ak ho pripojím znova, robí to isté a stále ak ho chcem nabiť, musím obnovovať celý mobil.

Problém je aj s displejom, nechce reagovať robí si čo chce otvára aplikácie a podobne... mám problém sa vôbec dostať do nadstavení a resetovať ho.
Taktiež sa mi vyskytol problém s update softvéru. Ako už viete, pre Z2 je update na android 5.1 a ja mám 4.4 a píše mi, že nie sú prístupné žiadne update.

Neviete mi s tým nejako poradiť? Neviem, či ho mám prepáliť v podstate by bolo možno dobré vymazať celý android a nanovo ho tam nahrať, no neviem či by to zabralo. Určite sa jedná o nejakú DEMO verziu a na akom princípe to funguje to teda neviem. V tejto oblasti som lajk.
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Robí si čo chce

Příspěvek od Gaston99 »

Vypadá to, že se jedná o režim Demo. Návod jak ho vypnout najdeš tady - http://forum.xperia.cz/viewtopic.php?t=15322
Samulinho
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 10. zář 2015 8:47:39
Typ mobilu / ROM: sony Z2

Re: Robí si čo chce

Příspěvek od Samulinho »

díky moc funguje to. po naťukaní čísla ide všetko ako má.
Ale stále mám problém s aktualizáciou na liptop, nechce mi vyhľadať aktualizácie na novú verziu.
Nemôže byť v ňom niečo zablokované ?
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Robí si čo chce

Příspěvek od Gaston99 »

Je to Lollipop, ne liptop. Můžeš to zkusit přes PC Companion, jestli ti to nenabídne aktualizaci.
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Robí si čo chce

Příspěvek od Cleric »

Z toho si nic nedělej, mě taky ještě lízátko nepřišlo.

Pokud jej opravdu chceš stačí stáhnout CE1 a nahrát přes Flashtool. O záruku ne přijdeš.
Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia Z2 - Obecná diskuze“