Android Road ShowAndroid RoadShow 2014 - Praha - listopad

Odpovědět
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Android RoadShow 2014 - Praha - listopad

Příspěvek od Supík »

Sobota 15.11. se fofrem blíží a já se už těším, až se s některými z vás setkám na pražské Android RoadShow! AndroidFórum tam bude mít i tentokráte svůj stolek a ten, kdo bude mít zájem, tak mu ověřím členství stejně jako se to dělo na předchozích ARS a na AF srazech. Rád vám odpovím na otázky ohledně běhu AndroidFóra a budu vděčný za náměty na zlepšení věcí, které vám zde nevyhovují. Možná risknu zase pětiminutovku.. Nepřipravené na místě vymyšlené live povídání nejen o AF na konci ARS.

Doporučuji všem, aby se na ARS Praha 2014 registrovali už teď a díky tomu ušetřili na vstupném a měli díky tomu příchod na akci více v klidu.

Po ARS je v plánu setkání u piva. Viz vlákno :)

Jen připomenu, co na ARS uvidíte a 11 důvodů, proč přijít na Android RoadShow 2014:

+ hlavně: Bude tam předváděčka Samsungu, LG, Sony, Prestigia, Honor/Huawei, Gsmart. Opravdu jsem rád, že se podařilo dát do kupy o tolik více značek než na minulých ARS! (chybí snad jen HTC ..ale to je jeho problém ;) ) Jestli předchozí ARS byla prima, tak teď před vánocemi je to asi nejlepší místo, kde omrknout a rozhodnout se, co je ta pravá volba.

A teď těch jedenáct důvodů:

Možnost vyzkoušení Google GLASS či virtuální reality s HD Oculus Rift - Pozor bude k vidění zatím nezveřejněné demo od Epicu!
Soutěže o chytré telefony a příslušenství.
Létající droni, robotické koule, chytré sekačky a další.
Smart Home – chytré hračky do domácnosti.
Android Chytré Hodinářství – všechny chytré hodinky pohromadě.
Game Hall – zahrajte si hru a vyhrajte hlavní cenu.
Miss Android RoadShow – soutěž pro dívky o hodnotné ceny.
Android Shop – kupte si trička, polštářky, samolepky…
Spousty zajímavých přednášek a prezentací (možná se odvážu a ukážu se na 5 minutovce s povídáním o AF).
Panelová diskuze – otázky na tělo pro naše hosty, výrobce i vystavovatele.

Tedy ARS Praha je v tuto sobotu váš báječný plán, jak si užít čas uprostřed fajn android novinek a prima lidí! :)

AndroidRoadShow Praha - Registrace

Pozor akce se nyní koná v konferenčních prostorách OK Systems (Na Pankráci 1690/125). Budova leží pouhých pár metrů od stanice metra C – Pankrác. O kousek níže projíždí tramvaj číslo 18 a u křižovatky rovněž staví několik linek autobusové dopravy (viz. plánek). Pokud pojedete autem, můžete využít garáže blízkého obchodního centra Arkády Pankrác.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Emilio
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: úte 18. lis 2008 20:27:33
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Android RoadShow 2014 - Praha - listopad

Příspěvek od Emilio »

oops jiné místo? díky za připomenutí, já bych namířil na původní místo! počítám, že to tam bude větší. Prestigio founy si rozhodně rád prohlédnu!!! : :palec:
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Android RoadShow 2014 - Praha - listopad

Příspěvek od Supík »

Na ARS budu mít k dispozici pro zájemce menší množství (přesně 13ks) CardBoard Googles, tak kromě vyzkoušení v reálu si je u mne může za 55kč :)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
CyberCodeDroid
Androiďák!
Příspěvky: 439
Registrován: pon 22. srp 2011 22:59:08
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8GB/256GB

Re: Android RoadShow 2014 - Praha - listopad

Příspěvek od CyberCodeDroid »

Rád jsem tě poznal Supe, člověk pak ví kdo stojí za chodem tohoto nejlepšího CZ/SK fóra :palec:
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8GB/256GB
Amazfit T-Rex Rock Pro Black
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
Odpovědět

Zpět na „Android Road Show“