Prestigio MultiPhone 5455 DUO - Obecná diskuzePrestigio MultiPhone 5455 DUO

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
Smarticek
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: pon 14. črc 2014 1:05:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Y - S 5363

Prestigio MultiPhone 5455 DUO

Příspěvek od Smarticek »

Dobrý večer, přemýšlím, že bych si pořídil nový mobil a padl mi do oka mobilní telefon od značky Prestigio MultiPhone 5455 DUO..Zajímalo by mne, jaký názor na tento mobil máte..Případné zkušenosti majitelů ocením :) Doporučili byste mi ho, či ne? Myslím si, že za tu cenu, to je pecka :) Jak je to s kvalitou značky Prestigio? :) Děkuji mnohokrát

http://mobilni-telefony.heureka.cz/pres ... -5455-duo/
darkroom
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: ned 12. čer 2011 12:36:34
Typ mobilu / ROM: Elephone P10C

Re: Prestigio MultiPhone 5455 DUO

Příspěvek od darkroom »

Mam ho cca 3 tydny a ok.
Jsem spokojeny. Za ty prachy to je slusny telefon. Fotak dobry, baterka super. Rychly, svizny. :palec:
Smarticek
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: pon 14. črc 2014 1:05:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Y - S 5363

Re: Prestigio MultiPhone 5455 DUO

Příspěvek od Smarticek »

Ahooj, super že si napsal! :) Měl bych pár dotazů :)

1. Je mobil stejně svižný a rychlý jak píšeš, i po zaplnění mobilu aplikacemi a daty?
2. Prosím tě, má mobil notifikační diodu? Někde jsem našel že ano, někde že ne :)
3. Stejně tak by mě zajímalo, jestli má senzor na telefonování. Když s někým telefonuji a přiblížím mobil k uchu, jestli automaticky displej zhasne (zamkne se) ?
4. Jak jsou na tom tlačítka na mobilu? Mám na mysli hlasitosti a zamykání. Jestli jsou pevné, kvalitní a nebo se po chvíli používání vymačkají..? Na mé Nokii se po chvíli totálně vymačkali a bylo to docela blbé. Na aktuálním Samsungu jsou i po třech letech jak nové :)
5. Jak je to s hlasitostí repráku při telefonování? Dočetl jsem se, že je celkem hodně slabý a v hlučnějším prostředí nejde slyšet. Ale někde jsem zase četl, že se dá hlasitost upravit pomocí nějaké aplikace, je to pravda?
6. A poslední věc, která by mě zajímala, je obal a fólie. Je potřeba fólie? Mobil má sice Gorilla Glass, ale přece jenom prý mini škrábanečky vidět jsou, co ty na to? No a obal je asi celkem bída sehnat u nás v ČR co? :)

Děkuji za vyčerpávající odpovědi :)
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio MultiPhone 5455 DUO

Příspěvek od negrbob »

Ono je vse popsane zde: http://androidforum.cz/prestigio-multip ... 53015.html

1. ano, aktualne pouzivam od dubna nainstalovano cca 30GB v aplikacich prevazne her a lita stale stejne svizne.
2. ano, ma tribarevnou notifikacni diodu
3. ano, ma proximity i light sensor
4. Tlacitka drzi i po sesti mesicich pouzivani
5. Nemam s hlasitosti repro pri hovoru nejmensi problem ( defaultne mam nastavenou hlasitost na 50%)
6. mikroskrabance mam, ale taky se k tomu chovam jak ke spotrebnimu zbozi. Da se koupit kvalitni screenshield - http://skinzone.cz/screenshield/telefon ... -2215.html Pouzdro pujde sehnat akorat nejaka universalni fusakle.
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
Smarticek
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: pon 14. črc 2014 1:05:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Y - S 5363

Re: Prestigio MultiPhone 5455 DUO

Příspěvek od Smarticek »

Ahoj, děkuji :) A prosím tě, myslíš si, že jsou mobilní telefony značky Prestigio kvalitní? Celkově v recenzích jsem slyšel na tento model jen chválu ale na druhou stranu jsem se dočetl, že Prestigia jsou totální shity..Co myslíš? Díky :)
Odpovědět

Zpět na „Prestigio MultiPhone 5455 DUO - Obecná diskuze“