Liquid ROM/FirmwareAcer liqud jak na změnu rom?:(

Odpovědět
kickmark
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 30. črc 2009 5:10:26

Acer liqud jak na změnu rom?:(

Příspěvek od kickmark »

Ahoj, chtěl byhc provést změnu rom na svém acer liquid s 100 na internetu jsem našel nějaké stránky co se tím zbívají ale nerozumím některým výrazům proto bych byl rád kdyby jste mi pomohli a řekli co a jak. Anglicky moc neumím ale hlavně se neorientuji v některých zkratkách co co je... http://android.modaco.com/content/acer- ... ete-noobs/ , http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=629700 . Mohl by jste mi prosím někdo říct jak postupovat? Děkuji za každou radu a omlouvám se těm které jsem tímto tématem naštval .
Acer liquid :thx za rady vanahaim. Liquid Community Rom
Uživatelský avatar
vanahaim
Stálý androiďák
Příspěvky: 168
Registrován: stř 09. zář 2009 18:40:42
Typ mobilu / ROM: Samsung i9100 Galaxy S II
Twitter: http://twitter.com/#!/vanahaim

Re: Acer liqud jak na změnu rom?:(

Příspěvek od vanahaim »

Když počkáš, tak jsem chtěl v neděli na fórum hodit český návod :)
kickmark
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 30. črc 2009 5:10:26

Re: Acer liqud jak na změnu rom?:(

Příspěvek od kickmark »

hezký to sem teda nečekal budeš zlatej ! aspoň vidiš že o něj bude zájem tak když to bude o půlnoci tak budu jedině rád a budu čekat :). Jinak se tě zeptám když už to asi máš jseš stím spokojenej a multitouch funguje ?... prostě sem natěšenej :) asi to znáš:)
Acer liquid :thx za rady vanahaim. Liquid Community Rom
Uživatelský avatar
vanahaim
Stálý androiďák
Příspěvky: 168
Registrován: stř 09. zář 2009 18:40:42
Typ mobilu / ROM: Samsung i9100 Galaxy S II
Twitter: http://twitter.com/#!/vanahaim

Re: Acer liqud jak na změnu rom?:(

Příspěvek od vanahaim »

Liquid mám cca 2 týdny a zatím si nemůžu stěžovat, spokojenost maximální :) Multitouch bude prý fungovat v Eclair rom - oficiálně ještě nevyšla, jsou jen romky na základě uniklý beta-verze.. Vypadá to pěkně, ale jde poznat, že je to zatím neodladěný, hlavně co se baterky týče, takže jsem se vrátil k 1.6 verzi, kde se dá MT zprovoznit v prohlížeči a v mapách a funguje myslím jak má :)

Tak jsem rád, že je Liquidářů konečně víc :) Na ten návod kouknu, když už je zájemce, oproti jiným androidům je to záležitost na pár minut, tak aspoň nějakou základní verzi možná už dnes ;)
Uživatelský avatar
Lobo1978
Androiďák!
Příspěvky: 417
Registrován: sob 12. pro 2009 20:47:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 - SoLdieR ROM
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Dirty Unicorns
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: Acer liqud jak na změnu rom?:(

Příspěvek od Lobo1978 »

Parádá! Budu za návod taky moc rád. Mám v Liquidu stále původní ROM Acer_Liquid_1.001.05_AAP_CSL a moc rád bych tam nahrál ACR 1.5.1. Musí se prve nahrát 2.000.16 ROM a pak teprve ACR 1.5.1. ROM postavená na Enclair zatím není moc odladěná.

Už jsem se na to flashování párkrát chystal, ale stále si nejsem jistý v určitých krocích. Sice programuju, flashování u Windows Mobile mi nedělalo žádné problémy, ale ten Android mi zatím moc jasný není. Takže díky moc za každou radu a pomoc!
kickmark
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 30. črc 2009 5:10:26

Re: Acer liqud jak na změnu rom?:(

Příspěvek od kickmark »

Tak já mam acer už od vánoc prakticky jak vyšel jsme bylů na něj strašně hrrr :) ale zatim jsem ho ani nerootnul ze tu neni navod a nechci neco zanedbat pak kdyz bych si to prekladal a blbe.. S tou baterkou mi to neva stejně mi vydrží tak od 7mi do rána do 17:00 10 hodin že jsem na něm prakticky furt ... Jsem zvědav co nám připravíš a jsem rád že je nás s liquid víc a že jsou tu chytří lidi né jak já budu mět po kom se opičit ze zkoušením :):D takže těším se tak mě napadlo CM 5 s nexusu by nešel na aceru ? jsou skoro totožné... :)
Acer liquid :thx za rady vanahaim. Liquid Community Rom
Uživatelský avatar
Lobo1978
Androiďák!
Příspěvky: 417
Registrován: sob 12. pro 2009 20:47:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 - SoLdieR ROM
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Dirty Unicorns
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: Acer liqud jak na změnu rom?:(

Příspěvek od Lobo1978 »

Taky ho mám od prosince. Rootnutí proběhlo hned, to jsem ještě pobral, ale flashování mi zatím moc jasný není a tak radši čekám až bude nějaký jasný návod. Na Modacu sice nějaký návody jsou, ale pořád tam mám nějaký nejasnosti a nerad bych skončil s zničeným telefonem. Taky ještě nevyšla taková ROM, kvůli které bych to podstoupil. Zlepšení tam sice je, ale zas ne tak zásadní, kvůli čemu bych měl riskovat.
Ale jestli vanahaim bude tak ochotný a napíše návod a hlavně bude ochotný případně odpovědět na nějaké doplňují dotazy, tak do toho asi půjdu.
kickmark
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 30. črc 2009 5:10:26

Re: Acer liqud jak na změnu rom?:(

Příspěvek od kickmark »

Ja taky doufam ze bude ochotny. Jsme se krasne seradili: D unroot user, root user, a rom tester user... presne tak nejake nejastnosti tam sou wm mobile driv rom meneni vpoho taky s pc jsem taky zdatnej ze vse se da vratit ale tady je to osemetnejsi tak se moc tesim na navod a uz predem za nej dekuji
Acer liquid :thx za rady vanahaim. Liquid Community Rom
Uživatelský avatar
vanahaim
Stálý androiďák
Příspěvky: 168
Registrován: stř 09. zář 2009 18:40:42
Typ mobilu / ROM: Samsung i9100 Galaxy S II
Twitter: http://twitter.com/#!/vanahaim

Re: Acer liqud jak na změnu rom?:(

Příspěvek od vanahaim »

No když budu umět, poradim :) Na twitteru jeden developer z modaca oznámil, že dnes začal s portem cyanogenu, tak uvidíme, jak rychle mu to půjde.. Ale myslim, že dokud neunikne další verze Eclair rom od Aceru, tak bude stejný problém s odladěností jako je teď..

Začínám s návodem, snažim se na nic nezapomenout, času málo, ostatni práce hodně :)
Uživatelský avatar
Lobo1978
Androiďák!
Příspěvky: 417
Registrován: sob 12. pro 2009 20:47:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 - SoLdieR ROM
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Dirty Unicorns
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: Acer liqud jak na změnu rom?:(

Příspěvek od Lobo1978 »

Pokud jde o mě, tak vůbec nespěchám. Když se ti to podaří dát dohromady během 1-2 týdnů tak to bude super, ale i kdyby to mělo být až za měsíc, tak se nic neděje. Hlavně, že to bude.
kickmark
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 30. črc 2009 5:10:26

Re: Acer liqud jak na změnu rom?:(

Příspěvek od kickmark »

Jn taky tak nejak proste ti budem vdecni kdyz to bude a support se s tve strany nebojim kdyz vidim jak neustale odpovidas.
Acer liquid :thx za rady vanahaim. Liquid Community Rom
Uživatelský avatar
vanahaim
Stálý androiďák
Příspěvky: 168
Registrován: stř 09. zář 2009 18:40:42
Typ mobilu / ROM: Samsung i9100 Galaxy S II
Twitter: http://twitter.com/#!/vanahaim

Re: Acer liqud jak na změnu rom?:(

Příspěvek od vanahaim »

Pospíšil jsem si a máte to tady, pokusím se odpovídat a doufám, že doladíme nedostatky návodu:) ovšem předem varuji, že dnes večer a pravděpodoné i dopoledne, nebudu přítomný a v použitelném stavu..

http://androidforum.cz/navod-root-acer- ... t3596.html
p.leisner
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pon 18. říj 2010 9:56:17
Typ mobilu / ROM: Acer Liquid E Ferrari 2.3.7 CZ
Tablet: Acer Iconia TAB A500
Rom: Original Acer/CM7

Re: Acer liqud jak na změnu rom?:(

Příspěvek od p.leisner »

M,ěl bych láhudku s Acer Liquid E Ferrari 4.002.15.EMEA Android 2.2F Snažím se přehrat ROM od Liquid next bohužel když dám v liquid Recovery app instalace bez kontroly tak ROm se bez chyby nainstaluje akorád po restartu telefonu se ukaže uvodní logo dané ROMKY a pak se telefon restartuje. Zkoušel jsem format i před aplikování dané ROM. Zkoušel jsem to i s ROOT öprávněním. Za uvodní logo se prostě nedostanu. Nějaký napad co stim?
Odpovědět

Zpět na „Liquid ROM/Firmware“