Ostatní telefony XiaomiUtopený telefón Xiaomi MI 8

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
TAdam
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 19. lis 2020 23:05:29

Utopený telefón Xiaomi MI 8

Příspěvek od TAdam »

Ahoj, chcem sa opýtať či sa dá ešte zachrániť utopený telefon, myslím taký, ktorý sa kúpal celú noc v pohári vody :D
Viete nepýtal by som sa keby vôbec nešiel lenže ja som si ešte predtým nastavil svietidlo tak že dvakrat stlačim gombík na zapnutie aby sa zapla baterka(svietidlo), a baterka svieti aj keď displej nefunguje a telefon sa kúpal celú noc. Predtým som ho sušil v ryži a riadil som sa nejakymi radami čo robiť keď vám telefon spadne do vody. Takže teraz neviem či odyšiel len displej kvôli vode alebo komplet všetko a len baterka to prežila.
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: Utopený telefón Xiaomi MI 8

Příspěvek od prasil »

Používat jako baterku :palec:
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 435
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: Utopený telefón Xiaomi MI 8

Příspěvek od šulda »

Ta rejže je mýtus :lol:
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Utopený telefón Xiaomi MI 8

Příspěvek od ludekbrno »


TAdam píše:...Predtým som ho sušil v ryži a riadil som sa nejakymi radami čo robiť keď vám telefon spadne do vody...
Podle té rýže to musely být fakt kvalitní rady :-) Rýže utopený telefon neopraví o nic lépe, než kdybys ho dal do brambor nebo do knedlíků :-D Ne, po celonočním ponoření do vody v zapnutému stavu nemá smysl pokoušet se ho opravovat.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Xiaomi“