Ostatní telefony XiaomiXiaomi Redmi 7A - prefleshovanie ROM?

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
marco2233
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 23. kvě 2021 9:31:13
Typ mobilu / ROM: Xiaomi 7A
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Xiaomi Redmi 7A - prefleshovanie ROM?

Příspěvek od marco2233 »

Zdravím Vás

Potreboval by som pomoc s telefónom Redmi 7A.

Synovi zblbol Famili link ktorý mal nainštalovaný na mobile a zablokovali mu účet google. :roll: Nie je možnosť obnoviť ho tak som sa rozhodol, že teda keď sa nedá dám factory reset na telefone a pridám mu inú emailovú adresu.
Factory reset som spravil, ale narazil som na problém. Pri prvotnom nastavení telefónu som nastavil novú e-mailovú adresu ale v dalšom kroku mi vypíše, že zariadenie bolo obnovené a musim zadať pôvodnú adresu, tú ale nemôžem lebo je nefunkčná....

Sú nejaké možnosti ako to obísť? Nepomôže prefleshovanie oficiálnej ROM cez MiFlash? Stretol sa už niekto s takým problémom?

Ďakujem za každú pomoc....
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: Xiaomi Redmi 7A - prefleshovanie ROM?

Příspěvek od prasil »

Jestli máš odemčený bl, tak jo
Uživatelský avatar
AtamiiX
Stálý androiďák
Příspěvky: 221
Registrován: pon 22. čer 2020 18:32:55
Typ mobilu / ROM: Realme 7 (A.7X Stock + Magisk)
Mobil 2 / ROM: TCL SEOUL (ALCATEL 1B 2021.01 UPDATE)
Rom: Stock
Bydliště: To bys chtěl vědet co :D

Re: Xiaomi Redmi 7A - prefleshovanie ROM?

Příspěvek od AtamiiX »

Zkusil bych to přes EDL mode.
Nokia 5130 -> Huawei Y530 -> Huawei Y550 -> Galaxy S3 Neo -> Huawei P8 Lite -> Redmi 4X Global -> Asus Zenfone Max Pro M1 -> Aligator S4090 -> Realme 7 4/64 48MPx / TCL SEOUL (Alcatel 1B 2020)

MediaTek developer a exploiter. Realme 7 scener.
marco2233
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 23. kvě 2021 9:31:13
Typ mobilu / ROM: Xiaomi 7A
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Re: Xiaomi Redmi 7A - prefleshovanie ROM?

Příspěvek od marco2233 »

no asi jedine cez EDL aj som to skusal ale na odomknutie EDL musim rozobrat telefon .. tak este som napisal ci mi to neurobi nejaky servis lebo telefon je este v zaruke...

skusal som to pomocou tehoto navodu ale kedže treba rozobrat telefon tak este pockam ci sa mi neozve servis a koľko za to budu chciet...

https://c.mi.com/thread-1479882-1-0.html
ATG Droid
Robot
Příspěvky: 920
Registrován: ned 21. srp 2016 2:28:37
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 9 Pro (joyeuse)
Twitter: frantakysela
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Redmi 7A - prefleshovanie ROM?

Příspěvek od ATG Droid »

Mám dojem, že na odblokování FRP dnes existují fastboot oem příkazy na většině telefonů.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Xiaomi Redmi 7A - prefleshovanie ROM?

Příspěvek od rbarat »

marco2233 píše:Zdravím Vás

Potreboval by som pomoc s telefónom Redmi 7A.

Synovi zblbol Famili link ktorý mal nainštalovaný na mobile a zablokovali mu účet google. :roll: Nie je možnosť obnoviť ho tak som sa rozhodol, že teda keď sa nedá dám factory reset na telefone a pridám mu inú emailovú adresu.
Factory reset som spravil, ale narazil som na problém. Pri prvotnom nastavení telefónu som nastavil novú e-mailovú adresu ale v dalšom kroku mi vypíše, že zariadenie bolo obnovené a musim zadať pôvodnú adresu, tú ale nemôžem lebo je nefunkčná....

Sú nejaké možnosti ako to obísť? Nepomôže prefleshovanie oficiálnej ROM cez MiFlash? Stretol sa už niekto s takým problémom?

Ďakujem za každú pomoc....
To čo popisuješ je ochrana proti krádeži. Najprv si mal odhlásiť účet a až potom urobiť FR.


Keď vies pôvodný email a heslo zadaj aj napriek tomu ze email účet už neexistuje. Malo hy ta to pustiť.

Ak nie, myslím, se keď počkáš asi týždeň, pusti ta to.

­    


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Xiaomi“