Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuzeSamsung Galaxy Note 4

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
magpul
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: ned 22. kvě 2011 8:57:30
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 7
Tablet: Acer 2v1
Rom: Stok
Bydliště: Most

Re: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od magpul »

Zdravím Vás chci se zeptat používá někdo Always on Amoled ? Nějaké postřehy ohledně funkcí a spotřeby? Díky za odpovědi
Vratislav
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: úte 24. bře 2015 18:10:42
Typ mobilu / ROM: galaxy s3, NOTE 4, s20
Tablet: Lenovo yoga2 10.1"
Tablet 2 / ROM: Acer iconia 8"
Bydliště: Havířov

Re: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od Vratislav »

Zdravim, už docela dlouho se mi stává, možná i víc než přes rok, že se mi hlasitost vyzvánění sama nastaví téměř na minimum, dělal jsem za to období i tovární, byla i aktualizace, a stále to dělá, někdy i neslyším příchozí hovor. Vždy se to nastaví na tu samou úroveň,není to úplně na nulu ale hned na první úroveň hlasitostí. Někdy zústane hlasitost na plno, ale většinou se to samo přenastaví. Neví někdo jestli se to někde v nastavení nedá nastavit aby hlasitost byla automaticky nastavena na předem zvolenou úroveň? Přijde mi to divné. Ale telefon zatím slouží dobře a snad ještě nějaký čas bude fungovat. Díky
Uživatelský avatar
zdeno255
Androiďák!
Příspěvky: 442
Registrován: stř 26. zář 2012 16:11:31
Typ mobilu / ROM: Samung Galaxy Note 4
Bydliště: Nitra

Re: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od zdeno255 »

Robí mi to isté. A najskôr som si myslel že som to omylom stíšil ja.
Samsung Galaxy Note 4
Vratislav
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: úte 24. bře 2015 18:10:42
Typ mobilu / ROM: galaxy s3, NOTE 4, s20
Tablet: Lenovo yoga2 10.1"
Tablet 2 / ROM: Acer iconia 8"
Bydliště: Havířov

Re: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od Vratislav »

No tak to máme asi problém, dnes opět málem propaslý důležitý hovor kvůli hlasitosti stišené téměř na minimum samotným telefónem.Že by si říkal sám o výměnu? :lol:
Uživatelský avatar
Kaprar
Androiďák!
Příspěvky: 350
Registrován: ned 29. črc 2012 16:09:21
Typ mobilu / ROM: S8+ G955F mSD 128GB
Mobil 2 / ROM: S9+G965F mSD 256GB
Tablet: Samsung T111 tab 3 7.0
Tablet 2 / ROM: Samsung T111 tab 3 7.0

Re: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od Kaprar »

29.10.18 aktualizace Brand T-mobile N910FXXU1DRI2 zabezpečení 01.08.17 což moc nechápu.
Motoroly D160,D520,2x M3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2xAlkatel 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE J108i,SG GT5570 mini,2x S I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3 SM-T111,N4 N910F,S7 edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Uživatelský avatar
Wietter
Stálý androiďák
Příspěvky: 244
Registrován: pát 22. lis 2013 10:20:29
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4 -SM-N910F-
Tablet: GPD Win_Windows 10 64bit_Intel Atom X7 Z8750
Bydliště: Olomouc

Prechod ze Samsung Galaxy Note 4 na Galaxy S9+

Příspěvek od Wietter »

Dobry den, zajimal by me nazor jestli bych si polepsil timto prechodem? Dlouhodobe vlastnim Galaxy Note 4 a nedam na nej dopustit, libi se mi jeho uzasny 16MP fotak, ktery delal fotky ve vysokem rozliseni oproti 12MP na Galaxy S9+ a celkove Note4 byl posledni nejlepsi telefon od Samsungu podle me, ale chtelo by to prece jen uz zmenu. Dekuji za nazory.
Vratislav
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: úte 24. bře 2015 18:10:42
Typ mobilu / ROM: galaxy s3, NOTE 4, s20
Tablet: Lenovo yoga2 10.1"
Tablet 2 / ROM: Acer iconia 8"
Bydliště: Havířov

Re: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od Vratislav »

Dobrý den, Note 4 jsem také používal 5let, máte pravdu byl to hodně povedený telefon. Taky jsem letos přechazel, kvůli baterce která mi padala klidně z 50% na 0%, na nový telefon s20, který ma tak jako s9 foťák 12mpx. A zase musím souhlasit že note 4 má naprosto úžasný foťák a za dobrých světelných podmínek se mu s9 ani s20 nemůže rovnat, takové detaily a ostrost fotek s9 ani s20 prostě ani náhodou nemá. Pokud ale klesne intenzita světla, tak naopak už je ve výhodě s9 i s20, už ani nemluvím o focení v podvečer nebo dokonce večer, tam note 4 absolutně nestíhá. Taky jsen nechtěl note4 měnit díky foťáků, ale když to teď porovnám tak z s9 a s20 lezou celkově pěknější fotky, jsou barevnější a HDR je taky učinnější. Pokud snímky nezoomuju tak je výsledek prostě lepší.na novějších telefonech. Note 4 mám doma a zbavovat se ho nehodlám. Ještě takový postřeh mimo vaši otázku, s20 má možnost fotit i na 64mpx. Vyfotil jsem stejný snímek, za sluníčka, notem 4 na 16mpx a s20 64mpx, přiblížil jsem stejný objekt na obou fotkách, a detaily byly velmi podobné, ne-li stejné z obou telefonú, tomu jsem nechtěl věřit, tak moc dobře note 4 fotí :yes: Takže závěrem si myslím že si přechodem na s9 polepšíte, jenom při zoomovaní snímku vyfoceného za dobrého světla, prostě ty detaily nebudou už takové.
Uživatelský avatar
Wietter
Stálý androiďák
Příspěvky: 244
Registrován: pát 22. lis 2013 10:20:29
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4 -SM-N910F-
Tablet: GPD Win_Windows 10 64bit_Intel Atom X7 Z8750
Bydliště: Olomouc

Re: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od Wietter »

ja bych ani neprechazel ale bohuzel jsem mel na Note 4 problem s MMC a restarty. Tento problem jsem vyresil pridanim kousku kartonu na čip ktery ho vic pritiskne k desce a zatim to slape. Navod jsem nasel nekde na netu. Ale bohuzel pri skladani, neni poradne docvakly kabel abych fungovalo pero SPEN a taky se dost odklipuje displej, a blbne leve kapacitni tlacitko, musim vic pritlacit. Daval jsem zaroven i novy ramecek kdyz uz jsem to mel rozebrane ale kdyz to chci opet rozebrat ,abych vyresil ty nove problemy, tak uz to nejde tak snadno, asi jak je ten ramecek novy a je v nem mobil dobre zacvakly, nerad bych prasknul displej, ale jeste na to mrknu nekdy az bude vetsi klid na to a dam Note 4 snad poradne do kupy. Ale me uz prave nebavi takove nejake rypani do mobilu tak jsem si chtel udelat radost tim novym S9+ pro me je to dobry mobil i vtom ze je to posledni model od Samusungu bez prustrelu seldie kamery a taky ma 3.5 jack a laka me ten fotak kde hodne lidi tvrdi ze foti fakt skvele. Jen uz ted vim ze mi bude vadit to rozliseni fotek, ze Note4 foti ve vetsim a jdou vic problizit a i ten pomer stran mel lepsi
Vratislav
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: úte 24. bře 2015 18:10:42
Typ mobilu / ROM: galaxy s3, NOTE 4, s20
Tablet: Lenovo yoga2 10.1"
Tablet 2 / ROM: Acer iconia 8"
Bydliště: Havířov

Re: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od Vratislav »

No už toho má za sebou note4 dost, tak si zaslouží jít do důchodu. Taky mi to rozlišení fotek vadí, ale co už naděláme, bylo to navykové pořídit snímek a ta možnost brutálního přibližení, třeba drobný text i z většî dálky šel dobře přečíst po vyzoomování. Ale teď už fotím na 12mpx a zvyknul jsem si. Poměr stran taky navolíš na 16:9, ale zase se ještě sniží rozlišení fotky.Fotky jsou ale jinak fakt dobré a mají zase pro změnu jiné přednosti, na první pohled budou jistě líbivější.,Note4 jsem si držel tak dlouho hlavně kvůli toho foťáku
Vratislav
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: úte 24. bře 2015 18:10:42
Typ mobilu / ROM: galaxy s3, NOTE 4, s20
Tablet: Lenovo yoga2 10.1"
Tablet 2 / ROM: Acer iconia 8"
Bydliště: Havířov

Re: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od Vratislav »

Zdravím, po dlouhe době davám v této již mrtvé skupince dotaz. Note 4 už nepouživám, ale doma ještě slouží. Chtěl bych do něho koupit novou baterku aby ještě mohl nějakou dobu posloužit. Dají se sehnat prý originál baterie samsung bez NFC cena něco málo přes 200kč. Má někdo s těmito bateriemi zkušenost? Má to vůbec cenu kupovat? Určitě to budou padělky a mám obavy aby nebyly tyto baterie spíš nebezpečné, aby v nich byla vůbec jakakoliv ochrana. Nebo ještě jsem našel tuto náhradu, přidám odkaz, má někdo s touto baterií zkušenost? Díky, snad se tady někdo najde kdo poradí.https://m.sunnysoft.cz/zbozi/160PCS-225 ... gJOQvD_BwE
petr1535
Androiďák!
Příspěvky: 325
Registrován: stř 10. lis 2010 8:52:25
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4
Tablet: Yoga 2-830F

Re: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od petr1535 »

Já si loni koupil znovu Note 4,jelikož je to skvělý stroj. Ale za 2 měsíce jsem ho zase prodal, protože.... baterky. Koupil jsem ČTYŘI!! Všechny na prd. Preskladovane, hotové. 15%/h šlo dolů v klidu, kdy mobil ležel na stole a měl zhasnuty displej. Sunnysoft dokonce tehdy upozorňoval na eshopu, že baterky, které prodává stojí možná za hovno. Je to obrovská škoda. Note 4 byl fajn mobil, měl jsem ho rád a stačil mi. Holt kapitalismus.
Vratislav
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: úte 24. bře 2015 18:10:42
Typ mobilu / ROM: galaxy s3, NOTE 4, s20
Tablet: Lenovo yoga2 10.1"
Tablet 2 / ROM: Acer iconia 8"
Bydliště: Havířov

Re: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od Vratislav »

Díky za reakci, něčeho takového co popisuješ se právě bojím a ty jsi mi to jen potvrdil. Takže asi nezbývá nic jiného než note 4 zamávat na rozloučenou.
Uživatelský avatar
Wietter
Stálý androiďák
Příspěvky: 244
Registrován: pát 22. lis 2013 10:20:29
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4 -SM-N910F-
Tablet: GPD Win_Windows 10 64bit_Intel Atom X7 Z8750
Bydliště: Olomouc

Re: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od Wietter »

kup si do Note 4 baterii od RavPower
model: RP-CB007 ,ja ji koupil na Amazon , a drzi vyborne
Vratislav
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: úte 24. bře 2015 18:10:42
Typ mobilu / ROM: galaxy s3, NOTE 4, s20
Tablet: Lenovo yoga2 10.1"
Tablet 2 / ROM: Acer iconia 8"
Bydliště: Havířov

Re: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od Vratislav »

Díky, kouknu na ní. NOTE 4 byla moje srdcovka.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuze“