Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuzeSamsung Galaxy Note 4

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ukrutor
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: úte 10. dub 2012 9:56:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 8
Mobil 2 / ROM: S8+
Tablet: Note 10.1

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Ukrutor »

Tak note 4 je doma! Dodelam praci a jde se testovat, nastavovat....... :palec:
Kolik třešní, tolik višní !
Mystero
Stálý androiďák
Příspěvky: 99
Registrován: stř 25. úno 2009 9:08:13

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Mystero »

Mám ho od středy a ještě jsem si na nej nenasel více času. A za chvíli jdu na android roadshow takže zase nic xD
stZCZE
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: ned 29. bře 2009 22:08:13
Typ mobilu / ROM: S10+, S9+

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od stZCZE »

2 roky jsem mel N2 a presedlal na G3¨, N3 jsem vynechal.....Porad mi neco na te G3 vadilo, od vcerejsiho odpoledne uz jsem zase spokojenej. Kdo si jednou vyzkousi Note, uz nechce jinak.
Uživatelský avatar
Ukrutor
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: úte 10. dub 2012 9:56:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 8
Mobil 2 / ROM: S8+
Tablet: Note 10.1

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Ukrutor »

Mel sem to úplně stejně, s tím ze Teda N3 sem mel. Ale přesně jak říkáš, na G3 mě něco nesedělo. ...
Naposledy upravil(a) verny94 dne sob 25. říj 2014 20:48:26, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj předchozí příspěvek!
Kolik třešní, tolik višní !
Uživatelský avatar
renek
Androiďák!
Příspěvky: 486
Registrován: pát 06. črc 2012 20:25:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra
Mobil 2 / ROM: Note 4 Black N910C - eRobot ROM V30
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od renek »

Joo tak jsem si N4 zkusil v prodejně na černým mostě a opravdu mám z toho telefonu moc dobrý pocit. Myslím, že co se designe týká, tak už nikdo nemůže říct ani popel jelikož tohle se jim opravdu povedlo. Jinak ovládání a svižnost, včetně všech funkcí je opravdu na nejvyšší úrovni.
Počkám ještě chvilku, až jaké budou ohlasy a přibude více příslušenství na trhu a koupím taky.
Tenhle telefon se jim opravdu povedl.
SfinxCzech
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 26. říj 2014 10:20:26
Typ mobilu / ROM: kitkat

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od SfinxCzech »

chtěl jsem se zeptat , jestli někdo nemá info , kde bude v prodeji N4 s Exynosem.
Označeni má SM-910C. Diky ;)
stZCZE
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: ned 29. bře 2009 22:08:13
Typ mobilu / ROM: S10+, S9+

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od stZCZE »

Na to asi momentalne neni odpoved, pro nas region je urcen "F" 805....zda nekdy v budoucnu to Sam zmeni, to ti ted nikdo nerekne.
Swe
Stálý androiďák
Příspěvky: 186
Registrován: stř 05. kvě 2010 16:10:48

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Swe »

Zvažujem, že kúpim note 4, chcem sa spýtať ako je na tom kvalita repráka a quick charging (rýchlosť)?
Skobik
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: ned 26. říj 2014 23:47:08
Typ mobilu / ROM: SGN4

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Skobik »

Cekam nejake postrehy od tech co jiz note4 maji ale vypada to ze jsou strasne zaneprazdneni nastavovanim a prozkoumavanim. :)
Ja cekam na SGN4 a uz se nemuzu dockat. :)
Jede me z Alzy a pisou ze to ma dojit 28.10. tak nevim jestli to prijde na svatek. Tak snad nejpozdeji to budu mit doma ve stredu.
Tak sem neco pisnete.
Uživatelský avatar
Dancer
Androiďák!
Příspěvky: 255
Registrován: čtv 25. lis 2010 12:35:03
Typ mobilu / ROM: SGN4

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Dancer »

@Swe: Rychlost nabíjení je excelentní. Opravdu je to zrychlené nabíjení znát. Na druhou stranu by mne zajímalo, jaký má vliv na životnost baterie. V praxi to ale nebude problém, když je baterie výměnná. :clap:

@Skobik: Měl jsme ho na testování. Co by Tě konkrétně zajímalo?
Motorola 8700 -> Ericsson T39i -> SE T68i -> SE K800i -> SGS2 -> SGN4
Skobik
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: ned 26. říj 2014 23:47:08
Typ mobilu / ROM: SGN4

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Skobik »

No asi vsechno co tu jeste nebylo napsano. Hardwerove to je urcite klenot ale taky bych chtel vedet neco vic treba o novem extra pridanem software jak k s penu tak i ten ostatni k treba k tem novym senzorum, IR, S Health, jak se da vyuzit treba ten tlakomer, jak je to se streamovanim videa do TV.....
US1R4V
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 27. říj 2014 12:24:28
Typ mobilu / ROM: Note 4

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od US1R4V »

Hraju si s nim od nedele a musim rict pouze : klobouk dolu Samsungu :clap: Design uplne jina meta, ctecka otisku funkcni (a to hodnotim jako predchozi majitel iphonu)... no jsem proste nadsen. Mam k nemu i gear 2 neo a jednoznacne pecka :)
bebecko
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pon 26. bře 2012 18:19:11
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S III
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4
Tablet: Asus Transformer Prime

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od bebecko »

Zdravím,
Měl bych takový menší dotaz, odedneška jsem skoro šťastným majitelem note 4. Telefon jsem zakoupil u Alzy. Než jsem začal rozbalovat, tak jsem si pořádně prohlédl krabičku, jestli není někde bouchlá. Když jsem sloupával samolepky od Samsungu, tak mě zarazilo to, že pod samolepkou byla další a přeříznutá, to samé i na druhé straně. Když jsem krabičku otevřel, tak jsem si vše pořádně prohlédl a bylo poznat, že už krabička byla otevřena, zařízení bylo čisté a neohmatané, ale třeba samolepka na sluchátkách byla nalepena zpět nakřivo atd. Volal jsem na Samsung infolinku, kde mi řekli, že oni nic nepřelepují, že mám zavolat do Alzy. Zavolal jsem do Alzy, kde mi řekli, že některá zařízení kontrolují, zda obsahují český manuál atd. Myslíte, že to tak opravdu je nebo, že jsem zaplatil za zánovní telefon plnou cenu? Ty přelepený samolepky jsou vidět, když opatrně sloupenete boční samolepky na krabičce. Asi to moc hrotim, ale jde mi o princip dat takový prachy za použitej telefon by mě prostě štvalo. Díky za reakce.
Naposledy upravil(a) bebecko dne pon 27. říj 2014 19:18:40, celkem upraveno 1 x.
US1R4V
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 27. říj 2014 12:24:28
Typ mobilu / ROM: Note 4

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od US1R4V »

Uprime... u Alzy bych se nedivil, kdyby to byla predvadecka hozena do prodeje jako novej kus... Mam kus taky z Alzy a nijak prelepene baleni jsem nemel, tak nevim..
Skobik
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: ned 26. říj 2014 23:47:08
Typ mobilu / ROM: SGN4

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Skobik »

Me jede z alzy taky. Zitra ho mam met doma. Tak doufam ze s tim nebudu met taky nejake problemy.
Swe
Stálý androiďák
Příspěvky: 186
Registrován: stř 05. kvě 2010 16:10:48

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Swe »

bebecko: tak im ho vráť do 14 dní a objednaj nový
bebecko
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pon 26. bře 2012 18:19:11
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S III
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4
Tablet: Asus Transformer Prime

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od bebecko »

Díky za reakce. Už jsem tam byl, dali mi dobropis a už je objednanej novej :), tak snad to bude mít šťastnej konec :D
Uživatelský avatar
stodynka
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: pát 27. úno 2009 1:49:07
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od stodynka »

Ahoj,
já mám telefon od T-Mobilu a mezeru na papírky tam nikde nemám. Mám černou variantu. Dnes jsem si pro něj šla. Jsem z něj nadšená. Vše mi funguje jak má. Jediné co mě trošku rozčiluje je ten flipboard co je místo jedné plochy. Zvuk z repráčku je dost hlasitej a displej je krásnej. V antutu můj SGN 4 dosahuje score 46319. Chtěla jsem bílou variantu, ale co se dá dělat. Měla jsem na výběr buď černou variantu SGN 4 nebo extrémně poruchová LG G3. Takže jsem si vzala na splátky raději SGN 4. Pokud někdo sháníte folii na displej tak já jsem ji dnes koupila v Brně v mobilpohotovosti. Fotoaparát fotí opravdu krásně a nabízí i podrobnější nastavení. Do teď jsem vlastnila všechny Noty od 1 až po 4. Už si nedokážu představit, že bych měla něco jiného. Mezitím jsem měla i Windows Phony iPhony, BlackBerry, ...

Jestli chcete klidně se mě ptejte a já se budu snažit odpovědět. :-)
Uživatelský avatar
RCh
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: stř 27. bře 2013 18:06:11
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 10+
Tablet: Tab S

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od RCh »

Takže v T mobilu skutečně "jen" za 20 000 ,- to je v celku slušná cena za CZ distribuci ..
Skobik
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: ned 26. říj 2014 23:47:08
Typ mobilu / ROM: SGN4

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Skobik »

Lidicky jak funguje spen na tom extra krycim skle a jak na folii? Idealni to bude s spenem asi primo na holej display. Jaky s tim mate skusenosti? A nevite nekdo kde sehnat pouzdro na opasek, co nejvic zavrene a na SVISLO. Na lezato to nedavam. Doufam ze ho nebudu muset sit. :D
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Jumbo78 »

Pro S PEN je lepší to sklo než fólie. Mám ho na NOTE 2 a bez problémů.

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Skobik
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: ned 26. říj 2014 23:47:08
Typ mobilu / ROM: SGN4

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Skobik »

Tak se me zda ze me Alza taha za fusakli. Od soboty mam u nich objednanej note4 a doted to jeste nepredali PPL-ku. Dnes me to ma dojit tak jsem na ne zvedavej. Nevim co si o tom mam myslet.
Kterou znacku na ty skla hledat, ktera je nejlepsi? Da se to sklo bezpecne sundat kdyz je potreba?
S tim pouzdrem to fakt vidim tak ze ho snad budu muset sit.
lukasonderka1983
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: ned 04. bře 2012 9:40:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 7 blue
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od lukasonderka1983 »

Zdarec, momentálně vlastním SGN3 ale uvažuji že přejdu na SGN4.
Chci se zeptat jestli tu je někdo kdo přešel z SGN3 na SGN4 a jake jsou jeho dojmy a jestli to stoji za to. Ještě jsem neměl tu čest ho držet v ruce a omacat si ho.
A taky by mě zajímalo jaká velikost paměťové karty se tam dá vložit? Jestli max 64 gb nebo už i 128 gb?
Děkuji za reakce
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od verny94 »

Imho si myslím, že 128 GB :)
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
mirectek
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: sob 05. črc 2014 1:05:43
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od mirectek »

Čaute aj ja uz od piatku vlastním Note4.
Vystriedal som už toho pomerne dosť...
Od S2,S3 som prešiel na LG G3 lenže som narazil na dva vadné kusy ktoré som vrátil, tretí som radšej ani nebral.Smartphone to bol skvelý čo sa týkalo po dizajnovej stránke aj výkonovo, fotoaparat mal vynikajuci, ale to prostredie proste stále mi tam niečo chýbalo ako tu podaktorí tiež popisujete, proste nebolo to ono.
Tak som išiel do S5 u ktoreho sa prejavilo samovoľné vypinanie Wifi ale inak ma ten phone za tie ničím nenadchol napokon som ho kvôli vade teda vratil.

Počkal som na SG Alpha z ktorého som bol milo prekvapený len samozrejme pri mojom šťastí hľa zade ďalší vadny kus( vadny reproduktor ktorý sa prejavoval chrčaním s nizkou hlasitostou)
Inak telefon bol velmi svižný, plynulý systém.
Až na tu bateriu, výdrž bola tragická.
Tak som telefon kvoli zavade nakoniec vrátil ale novy kus som si už teda nebral kvoli tomu že 4,7 palca je pre mňa uz málo.

V piatok mi prisiel Note4 a toto je už iná káva.
Keďže som v celku náročný užívateľ telefon som poriadne skúšal zaťažiť keďže výkonu ma na rozdavanie.
Skušal som naraz spustiť Waze ako navigaciu popri som mal pustene internetove radio cez app TuneIn na pozadí mi bežal flightradar a natáčal som full HD video telefon to zvladal bez problémov.
Takže vykonu na rozdávanie.
Čo sa týka vydrží baterie neviem to sice porovnat s jeho predchodcami ked som ziaden Note nemal ale baterka tu vydrží slušne, s porovnanim LG G3 je to 15% lepsie
a s S5 možno o 30%.
Mne pri masivnom používaní bateria stacila na cely deň cim som teda spokojný.
Neustále mam zapnute Wifi a ked nie Wifi tak datovu sieť, bluetooth, Whatsaap , email 30-40 fotografii nejake to videjko , 1h prehliadač, viem sa dosta kludne na 5h zapnuteho displeja, jas mam nastavený na max. s automatikou.
Samozrejme narazil som na chybičky ktoré mi pri tak drahom zariadení vadia.
Systém nieje plynulý proste sem tam.nějaký ten lag sa prejaví, z čoho som teda prekvapený pretože taká Alpha alebo S5 tam som žiadne lagy nezaznamenal.
Tak isto v mojandroid recenzii Note 4 lagovanie nepopisovali.
Kazdopadne hadam atualizacia tento esteticky problem vyrieši.
Tolko moje postrehy
Zatial...
Skobik
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: ned 26. říj 2014 23:47:08
Typ mobilu / ROM: SGN4

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Skobik »

No a pak si kup nejakou sedivku s nejakou pofiderni zarukou. Chlape ty jses snad i o chlup lepsi s tou smulou nez ja. :DD
WildfireS
Androiďák!
Příspěvky: 669
Registrován: úte 01. lis 2011 16:38:34
Typ mobilu / ROM: Samsung S8+

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od WildfireS »

Chlapi viete mi napísať o tom zrychlenom nabijani??
Za aky cas sa nabije baterka do plna, prípadne aky je pomer 30min = 30% ??
mirectek
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: sob 05. črc 2014 1:05:43
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od mirectek »

Presne som to nemeral ale je to okolo 1h50min z 0% na100% origo nabíjačkou , ta nabíjačka nieje klasicky 5V ale su na nej uvádzané dve napätia 5V 2A a 9V 1,69A
Uživatelský avatar
RCh
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: stř 27. bře 2013 18:06:11
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 10+
Tablet: Tab S

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od RCh »

Chlapci to je sranda s telefony, ja jsem si těch závad taky užil vic než dost a doufám, že u Note 4 se mi to vyhne. Já jsem začal relativne nedávno tim, že jsem si koupil LG optimus 4X HD, jenomže ji trápil problém s častým vypadáváním hovorů, přehříváním a fotoaparát si taky dělal co chtěl, takže jsem jej reklamoval a vzal si Samsung galaxy S4, ten se mi asi po 2 měsících používání začal samovolne restartovat a protoze aktualizace to jen zhoršily šel z domu a vzal sem si za něj Sony xperia z1, ta zase měla problém s připojením k WiFi, neustále se odpojovala, když sem chtěl něco stáhnout nemel sem téměř šanci, takže jsem sel do Note 3, vse se zdálo perfektní než sem začal pořizovat nahrávky a zjistil, že je vadný mikrofon a v nahrávkách se objevují "chrastive" zvuky navíc, reklamace po měsíci v Britexu , která mela závadu odstranit samozřejmě neproběhla, takže zasláno zpět, jenomže to už jsem nemohl vydržet se svým náhradním telefonem tak jsem sel do lg g3, první kus vadný displej a při výměně za druhý jsem narazil na kus který se sám vypínal a pomohlo vždycky jen vytažení baterie, takže ted mam S5 a přemýšlím u koho zakoupit Note 4 abych mohl v klidu vyřizovat reklamace, protoze neverim, že k zadne nedojde :-D Lituji jen ze jsem si nenechal Note 3, protoze ten byl po 2 měsících úspěšně opraven (výměna základní desky) a kamarád kterému jsem ho střelil je s nim nadmíru spokojeny..

Každopádně cekam kdy me oslovi Barandov, že se mnou chtějí natočit film Český pacient :D
WildfireS
Androiďák!
Příspěvky: 669
Registrován: úte 01. lis 2011 16:38:34
Typ mobilu / ROM: Samsung S8+

Re: Samsung Galaxy Note 4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od WildfireS »

mirectek píše:Presne som to nemeral ale je to okolo 1h50min z 0% na100% origo nabíjačkou , ta nabíjačka nieje klasicky 5V ale su na nej uvádzané dve napätia 5V 2A a 9V 1,69A
Tak isto mi nabíja aj môj note 3, prvých 45min by som povedal ze nabíja rýchlo co minúta to jedno percento hore, potom sa nabíjanie už spomaľuje,.. Ale 1h 40min mam aj ja 100% baterky
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuze“