Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuzePříslušenství

mirbx
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3
Tablet: LG G Pad 8.3

Re: Příslušenství

Příspěvek od mirbx » stř 08. čer 2016 6:11:38

Přidám zkušenost s adaptérem bezdrátového nabíjení (placka, která se osadí pod originál kryt). Funguje dobře, což o to, ale fakt dost vyboulí záda. Na pohled to až tak nevadí, ale jak položíte telefon na stůl, tak to strašně vynikne, jak se telefon kolíbá. Mám telefon ve flipovém pouzdře a i v tom pouzdře se to na stole kolíbá. Chce to tedy řešení, kdy je nabíjení integrováno do zadního krytu.

kultus
Robot
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge

Příspěvek od kultus » stř 08. čer 2016 6:42:29

Tak vo tom to je, poridit origo kryt za min.petikilo ktery si zvetsi celou tloustku telefonu...to si musi kazdy uvazit sam jestli mu to stoji za to...ten neorigo kryt je zvenci takovy plastovy, zadny grip...

Prodavaji se i slim verze tech receiveru, ale stoji ranec a jistota neni zadna ze se to nevybouli...
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge + Gear S3 Frontier

mirbx
Stálý androiďák

Příspěvek od mirbx » stř 08. čer 2016 12:01:58

tak petikilo to byt hned nemusi, objednal jsem tento za 350 Kc, muzu pak napsat, jaky je:
$13,44 Qi Inductive Wireless Charging Receiver Flip-Open Case for Samsung Galaxy Note 4 - Galaxy Note 4, Black (free shipping) - FastTech.com

https://fs.tc/p/2187602" onclick="window.open(this.href);return false;

kultus
Robot

Příspěvek od kultus » stř 08. čer 2016 14:41:45

Mne by spis zajimal obyc kryt, tady ty flipove ptakoviny zrovna nemusim :) telefon je uz tak plosne velky a nechci aby byl jeste tlusty. A co tam maji ten obyc, tak ten presne mam a s tim originalem se to co se tyce zadni strany neda vubec srovnat. Jako ne ze by byl nekvalitne udelany, sedi jako origos, ale ten pocit "kuze" z originalu hodne chybi...

mirbx
Stálý androiďák

Příspěvek od mirbx » stř 08. čer 2016 18:10:39

Ten origo kryt, teda ten povrch s imitací kůže absolutně nemá chybu. Měl jsem telefony všech konstrukcí - hliníkové, plastové, skleněné, různá pouzdra a opravdu tenhle povrch originálního zadního krytu je naprosto super. Flipové pouzdro má výhodu, že je telefon zcela chráněný a přesto jde vyndat z kapsy jednou rukou a přijmout hovor. U Samsungu mě nepříjemně zaskočilo, že je potřeba propojit el. kontakty na zádech, aby fungoval flip aktivně, to jsem vůbec netušil (předtím huawei, lenovo fungovaly vždy). Různá softwarová řešení, využívající čidla přiblížení, jsou špatná, je potřeba koupit opravdu aktivní flip pouzdro.

Trochu bojuju s bezdratovym nabijenim, zjistil jsem, ze rychlost nabijeni pomerne dost zalezi, na jaky adapter se bezdratova nabijecka pripoji. Tak pokud vam nabiji pouze okolo 10% za hodinu, zkuste jiny adapter. Normali rychlost je lehce pres 20% za hodinu (udaje z grafu aplikace gsam battery monitor).

bandit707
Droid
Reputace: 38
Typ mobilu / ROM: SGN4
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Příspěvek od bandit707 » ned 19. čer 2016 18:06:50

kultus píše:Ja to pojal jeste trochu jinak, objednal jsem tento set: http://m.ebay.com/itm/391134751051?_mwBanner=1" onclick="window.open(this.href);return false; libil se mi vetsi pad, ktery si v pripade plastoveho provedeni polepim tenkou gumovou folii abych si neposkrabal ram fotaku. Pokud bude ten neorigo kryt nekvalitni sundam tu nabijeci ptakovinu a nalepim na origo. Jinak muzu pouzivat i neorigo kryt...nemelo by to moc svitit uvidime, dam vedet.
Tak dik. Zakupene vyskusane.
Nabija mi to tak rychlo ako cez USB, ale to mi staci, budem to pouzivat v praci na stole.
Vyboulenie zadneho krytu nevnimam, pretoze cely fon mam v silikonovom puzdre a este podomacky vypodlozene okolie skla fotoaparatu, aby ked ho hocikde bachnem nech sa sklicko nedotyka stola, ci povrchu. Sice telefon skaredy, ale menej podava ruky, a uz sa mi to xkrat osvedcilo, ked mi letel z ruky...
A ja si fakt nepotrpim na imidzi, ide o pouzivanie a funkcie telefonu.

A nabija mi to pekne aj cez to silikonove puzdro. Takze za mna spokojnost.
all no root --> Samsung Galaxy Note 4 6.0.1, Samsung Galaxy S7 7.0, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini

kultus
Robot

Příspěvek od kultus » ned 19. čer 2016 18:43:24

Tak hlavne ze slouzi, za ty prachy podle mne OK...toho gripu je ale skoda, ted ho budu zkouset dele pouzivat jestli ten povrch trochu nezmekne, to vybouleni je asi nejmensi co jsem takhle videl vc. tech drahych receiveru co se kupuji zvlast. Jak pise bandita trochu to podomacky vycpat a porad to bude mensi nez origi kryt ktery je o dost tlusci...ja to vybouleni uz ani nevnimam. Spis bych koupil novou nabijecku-stojan, treba tohle:

http://www.(upraveno!) "GB má na AF ban" (důvod: spamování)/power-banks/pp_361571.html" onclick="window.open(this.href);return false; nebo

http://www.ebay.com/itm/Fast-Charge-Qi- ... Ztyxp2zCjQ" onclick="window.open(this.href);return false;

KUTlime
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P
Rom: Android 7.0 Stock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUTlime » čtv 01. zář 2016 13:06:05

Po reklamaci mi (smazáno)
EDIT by jumbo78: Na prodej tu máme bazar
HTC něco -> HTC Raphael -> SG1 -> SG2 -> SG Note 1 -> 2 -> 1 -> 3 -> Nokia 820 -> Note 4 -> Note 1 -> Nexus 6P -> iPhone 5C :facepalm: (já ho nechtěl, byl to dárek) -> SG Note 3 -> Nexus 6P -> :?:

Robo39
Androiďák!
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Lenovo P780
Rom: Gravity Mod2

Příspěvek od Robo39 » pon 12. zář 2016 10:18:31

Note4-Hybrid-Silicone-Case-Cover-For-Samsung-Galaxy-Note-4-Back-Cover-Protective-Mobile-Phone-Cases.jpg
Note4-Hybrid-Silicone-Case-Cover-For-Samsung-Galaxy-Note-4-Back-Cover-Protective-Mobile-Phone-Cases.jpg (44.35 KiB) Zobrazeno 1428 x
Mám nový silicone Hybrid SPIGEL na Samsung Galaxy Note 4.Cena 240,-kč .V případě zajmu mě kontaktujte na svamberger@seznam.cz

tmaska
Androiďák!
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: z1cnote4lumia920mate7l640xlidol3

Příspěvek od tmaska » sob 12. lis 2016 11:42:58

Ahoj , daruji za obycejnou sedmicku vina :) 5 krytu ( 4 nepouzivane ) pouze osobne Trinec a okoli .
Uz je nebudu potrebovat , 2 mesice pred koncem zaruky jsem ze srandy poslal mobil na reklamaci ( opravi - neopravi ) , takove zalezitosti co delalo na me C variante a dvoum kamaradum na f variante . Pri nataceni videa zadni kamerou pohasinal z poloviny jas displeje a az za par vterin se to pak vratilo zpet na zvolenou hodnotu , na vysledne video to nemelo zadny vliv , video bylo ok , tak jsem tu reklamaci proste zkusil :) a ono obchod nebo potazmo servis nedodrzel 30 denni zakonou lhutu pro vyrizeni reklamace , tudiz jsem odstoupil od smlouvy a obchod ( byli opravdu seriozni a dokonce mi to i sami nabidli ) mi po skoro 2 letech vratil 18 200 kc :) jestli ma nekdo zajem piste prosim SZ.

Pripada mi post lepsi zde u prislusenstvi nez v bazaru , ale necham to na moderatorovi
Přílohy
IMG_0044.JPG
IMG_0044.JPG (1021.04 KiB) Zobrazeno 1296 x
IMG_0045.JPG
IMG_0045.JPG (1.21 MiB) Zobrazeno 1296 x

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuze“