Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuzeNote4 a bluetooth

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
speedy330
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 12. srp 2017 17:06:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Note4 a bluetooth

Příspěvek od speedy330 »

Ahoj... mám problém s připojením respektive se stabilitou připojení bluetooth na HF sadě svého vozu... zařízení se bez problému zpáruje s HF sadou ale po cca 5s se odpojí... resp. zůstane stále připojené, ale nefunguje pro přenos zvuku volaní atd...
Vím že je tohle je problém chování bluetooth přímo v Androidu proto že jsem tohle řešil už i na Note 2 s Androidem 4.4 Kitkat. V souboru "bluetooth.default.so" se musí změnit určitá binarní sekvence a pak vše funguje, nicméně dle všemožných návodu na netu nemůžu žádnou s uvedených sekvencí najít... nebo spíše se vesměs uvádí sekvence na zařízení s holým androidem (samsung má zjevně upravenou nádstavbu i pro bluetooth)
Přoblém se dle nalezených informací začal projevovat od Androidu 4 a výše... je to nejaká "nová" funkce která ale zapříčiní že se signál ztrácí... (třeba konkurenční apple tyto problémy nemá a tel. zůstáva připojen)
Jelikož mi tohle řešení fungovalo na starší verzi Androidu tak věřím že bude fungovat i teď jen bych potřeboval pomoc...
Zajímalo by mně teda, jestli má někdo s tímto zkušenost, případně jestli by si někdo věděl tady...
Přiložím i odkaz na stránu kde se toto řeší, a podle které jsem tento problém odstranil právě na verzi 4.4 kitkat... nicméně pro Note4 žádná sekvence čísel nesedí :(

https://forum.xda-developers.com/androi ... h-t3045523
Samsung_podpora
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 16. dub 2015 8:37:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Edge

Re: Note4 a bluetooth

Příspěvek od Samsung_podpora »

Ahoj speedy330, všeobecně je zapotřebí, aby telefon i HF sada byly aktualizovány na nejnovější možnou verzi softwaru. Pokud se připojení stále nedaří, je nejlépe se obrátit pro konzultaci přímo na autorizovaný servis. Ten si můžete vyhledat prostřednictvím tohoto odkazu http://www.samsung.com/cz/support/servicelocation/ nebo nás kontaktujte na naší zákaznické lince 800 726 786 a nejbližší vám vyhledáme. Děkujeme vám.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuze“