Samsung Galaxy Note 4 - ROM/ROOT/FWNote 4 - kdo má N910F stock rom 6.0.1 + root?

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Gasco
Stálý androiďák
Příspěvky: 214
Registrován: stř 28. bře 2012 20:05:13
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Note 4 - kdo má N910F stock rom 6.0.1 + root?

Příspěvek od Gasco »

Dobrý den,

našel by se někdo tak hodný kdo má model N910F na androidu 6.0.1 stock rom s rootem a mohl by mi zkopírovat z system/sipdb a system/VODB zip cs_CZ?

Byly by to tedy dva zipy které bych potřeboval někam uploadnout abych si je mohl stáhnout a vložit do svého US modelu N910P a vyzkoušet tak zda přijme češtinu.

Moc prosím..
Gasco
Stálý androiďák
Příspěvky: 214
Registrován: stř 28. bře 2012 20:05:13
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Re: Note 4 - kdo má N910F stock rom 6.0.1 + root?

Příspěvek od Gasco »

To vážně nikdo nepomůže? :(

ty dva zipy maji dohromady sotva 10MB...
jark
Stálý androiďák
Příspěvky: 175
Registrován: ned 25. črc 2010 20:52:11

Re: Note 4 - kdo má N910F stock rom 6.0.1 + root?

Příspěvek od jark »

No počítám, že většina co má root nemá stock. Já zas nemám root, nenašel jsem port N7 co by byl bezproblémový a jinak je root škoda dělat u telefonu v záruce. Výdrž, třeba se někdo najde.
Gasco
Stálý androiďák
Příspěvky: 214
Registrován: stř 28. bře 2012 20:05:13
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Re: Note 4 - kdo má N910F stock rom 6.0.1 + root?

Příspěvek od Gasco »

Jak pises, snad se nekdo najde...

Kdyz nad tim tak premyslim, mozna by nebylo uplne zapotrebi stock.. ale to bych musel nejdriv vyzkouset. Jinak ja mel root vzdycky i na stocku,
pirmin
Stálý androiďák
Příspěvky: 77
Registrován: pát 21. kvě 2010 18:47:08
Typ mobilu / ROM: Samsung S9+ 64GB
Bydliště: Slovensko

Re: Note 4 - kdo má N910F stock rom 6.0.1 + root?

Příspěvek od pirmin »

Skus si to stiahnuť. Dal som ti to do dropboxu https://www.dropbox.com/sh/0d12h9o0yypo ... Ud3ma?dl=0" onclick="window.open(this.href);return false;

­    
Gasco
Stálý androiďák
Příspěvky: 214
Registrován: stř 28. bře 2012 20:05:13
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Re: Note 4 - kdo má N910F stock rom 6.0.1 + root?

Příspěvek od Gasco »

Děkuji ti mockrát, okamžitě to jdu vyzkoušet. Je to ze stocku 6.0.1 nebo z custom rom?
pirmin
Stálý androiďák
Příspěvky: 77
Registrován: pát 21. kvě 2010 18:47:08
Typ mobilu / ROM: Samsung S9+ 64GB
Bydliště: Slovensko

Re: Note 4 - kdo má N910F stock rom 6.0.1 + root?

Příspěvek od pirmin »

Stock a root
peterbb8
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 15. led 2017 1:15:33
Typ mobilu / ROM: Note4
Mobil 2 / ROM: S7 edge

Re: Note 4 - kdo má N910F stock rom 6.0.1 + root?

Příspěvek od peterbb8 »

Ahoj presne toto potrebujem aj ja mozem Vas poprosit znovu o upload tych suborov.
Dakujem :)
tupy
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pát 23. zář 2011 20:26:56
Typ mobilu / ROM: omnia 2

Re: Note 4 - kdo má N910F stock rom 6.0.1 + root?

Příspěvek od tupy »

peterbb8 píše:Ahoj presne toto potrebujem aj ja mozem Vas poprosit znovu o upload tych suborov.
Dakujem :)
nenajde sa nikto kto by dal znova rot a stock rom na ulozto :oops:
tupy
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pát 23. zář 2011 20:26:56
Typ mobilu / ROM: omnia 2

Re: Note 4 - kdo má N910F stock rom 6.0.1 + root?

Příspěvek od tupy »

Anevie niekto poradit na not 4 oblial som zo nechtiac vodou rozobral hned dal do ultrazvuku ide vsetko len po 2 mesiacoch mi prestalo fungovat pero ked ho vitiahnem tak otvori apk ale nic snim nejde robit u syna na nod 2 funguje dobre :oops: :oops: :oops: :oops:

edit by mahon : ostraněná zbytečná citace tvého předchozího příspěvku která nemá nic společného s tvým jiným problémem. Na odpověď používej tlačítko odpovědět a snaž se nepsat více příspěvků za sebou, použivej tlačítko upravit na editaci.
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: Note 4 - kdo má N910F stock rom 6.0.1 + root?

Příspěvek od mahon »

tupy píše: nenajde sa nikto kto by dal znova rot a stock rom na ulozto :oops:
A tohle by ti nestačilo ? root-sm-n910f-qualcom-android-custom-ro ... 74352.html" onclick="window.open(this.href);return false; Pochybuju že se s tím bude někdo zdržovat když to jde vše stáhnout z toho odkazu. Příště trochu pohledej.
No a k tvému druhému dotazu, který do tohoto tématu nepatří a který si měl napsat třeba do obecné diskuse. Prstem ti displej funguje ? A synovo pero z Note 2 na tvém telefonu funguje ?

Prosím tě, snaž se psát srozumitelně trochu pravopisně viz pravidla fora 13. Jsem původem slovák ale měl jsem problém to po tobě luštit ;)
tupy
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pát 23. zář 2011 20:26:56
Typ mobilu / ROM: omnia 2

Re: Note 4 - kdo má N910F stock rom 6.0.1 + root?

Příspěvek od tupy »

mahon píše:
tupy píše: nenajde sa nikto kto by dal znova rot a stock rom na ulozto :oops:
A tohle by ti nestačilo ? root-sm-n910f-qualcom-android-custom-ro ... 74352.html" onclick="window.open(this.href);return false; Pochybuju že se s tím bude někdo zdržovat když to jde vše stáhnout z toho odkazu. Příště trochu pohledej.
No a k tvému druhému dotazu, který do tohoto tématu nepatří a který si měl napsat třeba do obecné diskuse. Prstem ti displej funguje ? A synovo pero z Note 2 na tvém telefonu funguje ?

Prosím tě, snaž se psát srozumitelně trochu pravopisně viz pravidla fora 13. Jsem původem slovák ale měl jsem problém to po tobě luštit ;)
Ani synove pero mi nefunguje. ale keď ju zapnem prstom my ide pisat len perom nie lebo keď ho proložit ta sa musí objaviť kruzok a ten sa neobjaví
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 4 - ROM/ROOT/FW“