Google Nexus 6 - Obecná diskuzeNexus 6 - Příslušenství

Moderátoři: novas78, kecinzer

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Fantoci_
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Motorola Nexus 6

Nexus 6 - Příslušenství

Příspěvek od Fantoci_ » čtv 15. led 2015 15:58:06

Jaké používáte příslušenství k Nexusu 6??

babacho
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: iP4

Re: Nexus 6 - Příslušenství

Příspěvek od babacho » čtv 29. led 2015 19:36:31

Ahoj ve spolek, řeším teď nabíjení v práci. Koupě originální nabíječky, nebo originální nabíječku v práci a doma kabel. Kabel ale není zrovna pohodlné řešení, protože se telefon nabíjí dost dlouho. Když jsem se díval na specifikace telefonu, tak tam píší Battery 3220 mAh Mixed usage up to 24 hours* Qi Wireless charging support. Znamená to, že stačí koupit tuto nabíječku?
http://www.alza.cz/connect-it-qi-combo- ... 166833.htm
nebo něco podobného a nebo je ještě potřeba úprava telefonu - jiný zadní kryt (nejsem si jistý jestli lze normálně sundat). Zkoušel jste někdo bezdrátové dobíjení?

LP3W7
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: LG G6

Příspěvek od LP3W7 » čtv 29. led 2015 23:15:27

babacho: Nexus 6 v základu podporuje bezdrátové nabíjení Qi ;) Nemusíš dokupovat žádný kryt atd. Jedině musíš mít samozřejmě bezdrátovou nabíječku Qi. Naprostá většina by měla fungovat, takže je asi jedno jaká. Já nabíjím s orig. Qi nabíječkou, která byla představena s Nexusem 5 a funguje dobře. Jen je dost malá a telefon velkej, takže se blbě trefuje to místo, kde je na zádech cívka. Doporučuji tedy pro Nexus 6 nějakou větší Qi nabíječku (třeba právě tu, na kterou jsi tu dal odkaz).
Jen upozorním, že standartně je k Nexus 6 rychlonabíječka s kabelem (a ta nabíjí rychleji, než klasická kabelová nabíječka). A Qi nabíjení je standartně pomalejší, takže ten rozdíl mezi rychlou nabíječkou u Nexus 6 a Qi nabíjením je ještě větší. Já přes Qi nabíjím přes noc, takže mě to nevadí.
LG G6 32GB Astro Black, Android 7.0 Nougat

babacho
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: iP4

Příspěvek od babacho » pát 30. led 2015 11:04:31

Je mi ti jasné a přesně taková byla moje představa. V práci, na chalupě, na dovolené nabíjet nabijeckou k telefonu a doma telefon pres noc odložit na bezdrátovou nabijecku.

Odpovědět

Zpět na „Google Nexus 6 - Obecná diskuze“