Sony Xperia Z3 Compact - Obecná diskuzeNeovladatelnost telefonu po nalepení nového ochranného skla

Odpovědět
Uživatelský avatar
shmoula
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: pon 12. led 2009 17:21:33
Typ mobilu / ROM: SGS II
Twitter: shmoula
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Neovladatelnost telefonu po nalepení nového ochranného skla

Příspěvek od shmoula »

Ahoj! Měl jsem na displeji telefonu ochrannou fólii, která už byla mírně zašlá, proto jsem se rozhodl ji vyměnit. Koupil jsem teda ochrané sklo (Kisswill), které je nepoměrně tlustší (0.3mm). Nicméně po nalepení je telefon prakticky nepoužitelný. Nejsem schopen ho téměř ani odemčít, každý dotyk se chová jako multitouch a na některá místa na displeji není téměř možné se trefit. Dá se s tím něco udělat, nebo je to na odlepení a vyhození? Díky :)
Navykovac - zatocte se svymi spatnymi navyky a naucte se nove!!
jajjcy
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 31. pro 2015 20:45:02
Typ mobilu / ROM: Huawei mate10pro

Re: Neovladatelnost telefonu po nalepení nového ochranného skla

Příspěvek od jajjcy »

Řekl bych, že sis odpověděl sám. Pokud to předtím fungovalo a teď ne, tak sklo dolů a zkusit treba jiné.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Neovladatelnost telefonu po nalepení nového ochranného skla

Příspěvek od Mareman »

Přesně toto jsem viděl asi před týdnem u jednoho skla na telefonu kolegy vs mém. Po nalepení na jeho se telefon stal nepoužitelným, vypadalo to na vadný digitizer..........když ho vyměnil za jiné, telefon se chová normálně... A přitom když jsem to jeho sklo vyzkoušel na mém kusu, choval se naprosto v pořádku. Ty digitizery mají různou citlivost, bohužel jsem i takové co jsou nespolehlivé i bez skla........pak jsou ty kdy snese nejen sklo ale i třeba obal pod vodu a dá se ovládat i při položení na nevodivé podložce.......no a pak jsou ty "mezi" kdy se mu hledat tenčí sklo nebo se stavá necitlivý pokud se položí na stůl.......
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia Z3 Compact - Obecná diskuze“