LG L90 Dual (D405n) - Obecná diskuzeNenačtou se obrázky z mobilu do WhatsApp v PC

Moderátoři: IQLogic, TheRiseAgainst, IQLogic, TheRiseAgainst

Odpovědět
RudaR
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 20. dub 2014 6:56:08
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI 11
Bydliště: Louny

Nenačtou se obrázky z mobilu do WhatsApp v PC

Příspěvek od RudaR »

Mám spojení PC+ Mobil Android. V minulosti jsem spojil PC s mobilem. Zobrazily se kontakty a posílal jsem zprávy na WhatsApp jiným osobám někdy z mobilu nebo z PC a přidával obrázky. Podrobněji: Napsal jsem zprávu na PC a na (sponku) v řádku jsem kliknul , zobrazily se ikonky: Kontakt, Dokument, Fotoaparát, Fotografie a videa. Ve spodní ikonce jsem mohl přidat snímky z mobilu z tzv. Galerie. Bylo možno přidat snímky z Galerie a podobně. Nevím co jsem udělal, ale nyní se mi po kliknutím na spodní fialovou ikonku Fotografie a videa zobrazuje a otevře pouze obsah PC jako Destop, Dokumenty, Obrázky a všechny disky. Galerie z mobilu tam nikde není, přitom spojení mobilu s PC je, protože pokud pošlu zprávu z mobilu, zobrazí se tato i na PC a i obráceně. Také pokud pošlu zprávu z jiného mobilu na můj mobil tak se zpráva přijme mobilem i na PC. Takže mobil a PC jsou spojeni. TEDY pouze se nedostanu na PC k možnosti otevřít Galerii. Před dvěma dny to chodilo. Nevím co jsem s tím udělal. Může někdo poradit jak na PC ve WhatsApp otevřít Galerii v mobilu a přiložit snímek? Chodilo to a nyní to neotevřu.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Nenačtou se obrázky z mobilu do WhatsApp v PC

Příspěvek od policak »

Dělá to po poslední aktualizaci v Androidu. Jestli je to bug, nebo feature, se ukáže časem.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
RudaR
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 20. dub 2014 6:56:08
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI 11
Bydliště: Louny

Re: Nenačtou se obrázky z mobilu do WhatsApp v PC

Příspěvek od RudaR »

Sůúú to sviňa. Viď.
Odpovědět

Zpět na „LG L90 Dual (D405n) - Obecná diskuze“