Ostatní telefony HuaweiHUAWEI Honor X2 4G Phablet

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sedmispáč
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pát 13. lis 2015 21:14:09
Typ mobilu / ROM: Huawei Mediapad X2 GEM-701L

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Sedmispáč »

jen poznámečku - LTE (VDF) vyřešeno - samozřejmě chyba na straně operátora (VDF), špatně nastavené LTE - již mi to běhá jako z praku :)
(tzn. že na 4G fungují oba SIM sloty naprosto bez problémů)

Ante: měl bych dotaz co přináší u 703 verze aktualizace systému na droid 5.1 (tedy kromě poklepání na displej) mě to takhle funguje s pouzdrem, má takovéto okýnko a jde s tím dělat spousta kousků :) v čem je lepší ten vyšší droid (optimalizace?)

EDIT: ohledně BT mám vyzkoušenou jenom BT myš od HP, připojena na ťuknutí a fungovala naprosto v pohodě. BT v autě, taky připojeno jako fík, dokonce na displeji zobrazuje i avatary u volajících z telefonu. BT klávesnici nemám, taky bych vyzkoušel.
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Ante »

Pro me prechod na 703 znamena "pouze" ;) moznost dalsich aktualizaci tohohle telefonku... A ne ze by zase mne slo az tak o to, jak je system vnitrne optimalizovanejsi, ale jde mne o hrani si s telefonem, koumani, badani, reseni problemku...to me proste (asi jako vetsinu z nas tady) moc bavi... :). Nechci zakrnet, preci jen je zivot krute kratky :(
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
Sedmispáč
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pát 13. lis 2015 21:14:09
Typ mobilu / ROM: Huawei Mediapad X2 GEM-701L

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Sedmispáč »

Ante:

rozumím, kdo si hraje nezlobí :) jen mě zajímalo - ty máš na 703 verzi droida 5.1.1? na 701 je pořád jenom 5.0 - pozoruješ nějaké změny? přidané funkce (kromě toho poklepání)?

BTW: nemůžu najít nikde nastavení datových služeb takový ten strop u dat (mám jenom těch 1,2 GB/měsíc) vidím jen jakési "rozpisy" kolik která aplikace spotřebovala, ale součet kolik to je nevidím. také vynulování apod.... budu hledat dál.
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Ante »

Zmena verze Androidu je pro me predevsim zmena menu, vzhledu, pripadne pridavnych funkci - vic po tom nepatram.
Jo a poklepani na displej nemam, nejde me to. Mozna asi na XDA jsem cetl, ze displeje pro Huawei delali ruzni vyrobci a ze nektere modely to neumeji. Nevim. Mrzi me to samozrejme, ale s tim nic nenadelam ;)

About-screen:
Spoiler:
Obrázek
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
Sedmispáč
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pát 13. lis 2015 21:14:09
Typ mobilu / ROM: Huawei Mediapad X2 GEM-701L

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Sedmispáč »

Ante:

díky za odpověď, mám to podobně. :) Ty aktualizace na 703 ti chodí OTA nebo musíš instalovat nové ROMky?
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Ante »

No ona od doby co mam B111 jeste zadna aktualizace nebyla a tak to fakt nevim. Ale predpokladam, ze OTA nebude, pac je root. Neni ale problem vzdy flashnout original treba B110 ci B111 a OTA si tak "vyzadat". Ale byla by to zbytecna prace, protoze chci KangVip romku (drobne upravy StatusBaru atd...) a tak den-dva na to co vyjde Stock bude Custom.
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Boda70
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: sob 14. pro 2013 22:27:08
Typ mobilu / ROM: UMI CROSS
Rom: UMI CROSS C1,Miui

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Boda70 »

Ante:


Zdravim,
Nevis,prosim te jak to bude s aktualizací u verze 702?
Neco jsem cetl,ale vsude pisou neco jineho.

To poklepani na displej mi,taky nejde moc na rozum,ze to nejde,kdyz laciny noname cinsky sunky za par dolaru to zvladaji.

Bluetooth mys logitech my taky fungovala,ale je to spis takova sranda.Klavesnici jsem nezkousel,ale myslim,ze by taky nemel byt problem.V aute super.Prijdu do auta,pustim radio a hned je to automaticky sparovany.

Zatim s x2 velka spokojenost,ikdyz nejake musky by se nasli,ale to i u mnohem drazsich mobilu.Za ty prachy,supr koupe o tom zadna. :palec:
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Ante »

Podle mne to bude se 702 stejne jako se 701, tzn.zadne, nebo minimalni aktualizace. Tezko rici, zatim vysly aktualizace jen pro model 703. Proto jsem na nej tim flashnutim presel = absolutne beze ztraty cehokoliv...

Vsak to muzes prubezne sledovat - treba zde:
http://forum.xda-developers.com/mediapad-x2

a nebo u Nemcu:
http://www.android-hilfe.de/forum/huawe ... orum.2513/
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Defekt HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Ante »

Tak kamaradi - vsechno jednou konci :(
Pred hodinou jsem venku zametal snih a blbe jsem se ohnul. No a "prcek" se neudrzel v kapse a z vysky asi 80cm skocil na chodnik, kde jsem prave vymetl snih. To je pech :)
Sice se funkcne nic nepokazilo, ale s tim hmyzem nemuzu zit. Jak ja ty pavouky nesnasim!
Spoiler:
Obrázek


Jsou 2 moznosti: Bud se ted budu pidit po nahradnim displeji (alespon bych objednal ten, co mu jde poklepat na displej aby se telefon probudil) a nebo to treba nekdo koupi. Uvidim ;)

EDIT: Je to mozny, ze to stoji jen 25 Euro ???!
http://www.aliexpress.com/store/product ... 42872.html
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Jumbo78 »

Upřímnou soustrast...

Není to celý displej, ale pouze digitizér. I tak je ta cena ale podezřelá :D
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
Sedmispáč
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pát 13. lis 2015 21:14:09
Typ mobilu / ROM: Huawei Mediapad X2 GEM-701L

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Sedmispáč »

Za mě taky kondolence :( To je pech.

Mě 5" Lenovo upadlo několikrát, dokonce mi na něm prasklo i pouzdro, ale displeji se naštěstí nikdy nic nestalo. Proto používám obal. (i když u tohodle sloního ucha si nejsem jistej jestli by pomohl...)

No za tu cenu to nevypadá marně. Ty si to umíš vyměnit? Co zkusit dotázat servis Huw v ČR? Za dotaz nic nedáš...
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Ante »

Ten servis neni spatna rada, dik. Ale psal jsem kamaradovi co servisuje mobily a poslal jsem mu i odkaz na ten digitizer (diky Jumbo) a tak uvidim jak se k tomu postavi...

Toz jsem oprasil svuj Samsung Mega - vida jak je ted dobrej ;)! No a jak ho mam v ruce, tak vazne uvazuju, ze 6,3 palce pro me vypada daleko lepe. Ten Huawei X2 se fakt strasne blbe ovlada/drzi/manipuluje... To je tak pro cloveka, co chodi do sedaveho zamestnani, tam si telefon vynda z tasky a polozi na stul. Do terenu to neni a bylo to asi jen otazkou casu, kdy mne telefon spadne. Rikas si ze uhlidas, ale jak je videt, tak ne :(
Obrecim krasny displej, obrecim skvelou citlivost, obrecim nadherny akumulator...a nakonec obrecim i luxusni design.
Ceho nelituju, je snad jen 2 barevna LED a umisteni cocky fotaku uplne v rohu (strasne neprakticke).
Necham opravit (pokud to pujde a bude to rentabilni) to sklo a asi prodam... Mrknu po nejakem stroji, na ktery jsou romky jak CyanogenMod tak MIUI a zase budu flashovat a flashovat... :).
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Boda70
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: sob 14. pro 2013 22:27:08
Typ mobilu / ROM: UMI CROSS
Rom: UMI CROSS C1,Miui

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Boda70 »

Skoda.Stane se.Kdyz nejde o zivot,tak jde o h....o. :|
Parkrat uz mi taky v minulosti mobil spadl,ale vetsinou to byla jen nejaka odreninka a stalo se to doma,nebo v praci,ne venku na betone.
Doufam,ze se u tohoto mazlika toho vyvaruji.
Ja si momentalne "tunim"navigacni program igo primo.
Signal gps supr citlivost.A na tom displeji je to jedna parada. :palec:
Lipt
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: úte 01. pro 2015 12:14:33
Typ mobilu / ROM: Nemam mobil
Tablet: MediaPad X2
Tablet 2 / ROM: MwdiaPad T1

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Lipt »

To Ante
Uf, uf, uf. Tak to je teda pech. Já měl kdysi Nokii, velikostí bagety, ceny obrovské, ještě na SIM ID-1. Chránil jsem si ji velice, přesto mnohokráte spadla na zem, ale nikdy se jí nic nestalo. Display monochrom o jednom řádku ☺. Můj poslední foun byl Samsung Galaxy S1, taky nepočítaně upadl, byl bez fólie a digitizér OK, jen foťák přestal po několika pádech fotit. Teď mám MP T1, jedenkrát mě vyklouzl, padl na koberec a pavouk je přes celý tablet. Domácí výměna digitizéru je u MP T1 bez problémů, ale nevím, zda poté bude normálně makat, takže si koupím i display. V servisu si berou nehorázné korunky.

Zajímavé, že MP X1 se budila po dvojitém ťapnutí, ale X2 ne. Pochybuji, že to bude odlišným digitizérem.

To Sedmispáč:
Ano, problém se zobrazováním a počtem přenesených dat není na MP X2 optimální. Na mém stávajícím MP T1 je to úžasné. Mazlíka X2 mám v léčebně, takže nemohu podat bližší info, za těch pár dní, co jsem jej měl, jsem to nijak neřešil (mám tarif od O2 XXL v mobilu).
Přílohy
Screenshot_2016-01-09-10-32-04.jpeg
Screenshot_2016-01-09-10-32-04.jpeg (277.1 KiB) Zobrazeno 2352 x
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Ante »

Dnes rano jsem X2 predal kamaradovi a po nedeli se mrkne, co se s tim da delat...
No a zasel jsem zrovna do Mobilpohotovosti a koupil jeteho Samsunga NOTE3 (ve vybornem stavu za 6990,-Kc...) - at si mam s cim hrat... :) (Mam jeste Mega 6,3, ale chci na experimenty neco noveho :) ). Ted toho noveho NOTE3 jdu rootnout a hledam navod, abych vse udelal podle "nejnovejsich vyzkumu/poznatku" :D
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
Sedmispáč
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pát 13. lis 2015 21:14:09
Typ mobilu / ROM: Huawei Mediapad X2 GEM-701L

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Sedmispáč »

Ante:

tak to držím palce, ať to dobře dopadne :) ještě si s ním pěkně zaexperimentuješ, neboj! :) (a až budu mít cestu do HK nechám si tam u tebe nahodit 703 :))

Lipt:

taky jsem měl ve starším Lenovu lepší zobrazení spotřebovaných dat, v X2 bohužel žádný takový meníčko ale není (nebo jsem ho nenašel) :(
viz obrázky
Screenshot_2016-01-09-22-31-17.png
Screenshot_2016-01-09-22-31-17.png (136.14 KiB) Zobrazeno 2306 x
Přílohy
Screenshot_2016-01-09-22-32-39.png
Screenshot_2016-01-09-22-32-39.png (75.46 KiB) Zobrazeno 2306 x
Lipt
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: úte 01. pro 2015 12:14:33
Typ mobilu / ROM: Nemam mobil
Tablet: MediaPad X2
Tablet 2 / ROM: MwdiaPad T1

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Lipt »

S počítáním dat ti pomůže skvělý Watchdog Data, nebo My Data Manager. Programů je hafo, ale tyto dva asi nej. Pokud jedeš na Vodafone, tak jejich Můj Vodafone, perfektní to nástroj.
Lipt
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: úte 01. pro 2015 12:14:33
Typ mobilu / ROM: Nemam mobil
Tablet: MediaPad X2
Tablet 2 / ROM: MwdiaPad T1

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Lipt »

To Ante:
https://youtu.be/8NOG1SISbKw
Je to výměna u X1, ale jistě to bude stejné i pro X2.
Uživatelský avatar
Sedmispáč
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pát 13. lis 2015 21:14:09
Typ mobilu / ROM: Huawei Mediapad X2 GEM-701L

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Sedmispáč »

Lipt:

u firemní SIM nelze aplikaci Můj Vodafone použít - dokonce se do ní nelze ani přihlásit - bohužel, vyzkoušeno :(

zkusím ještě ty ostatní appky, ale jestli musí běžet pořád na pozadí aby počítaly data, tak to taky nevím - to bude asi žrát baterii jako prase, stačilo by mi kdyby se dalo nastavit nějaké upozornění přímo v andoidu na dosažení limitu dat, ale nikde jsem to v 5.0 nenašel :( jdu ještě hledat...

dík za tipy :) hezkou neděli všem a Antovi držím zítra palce s jeho X2 :)
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Ante »

Kluci diky za ucast ;) a i za super odkaz na YT. Preposlu to jen tak pro zajimavost tomu technikovi, at se neboji... :D
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
Sedmispáč
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pát 13. lis 2015 21:14:09
Typ mobilu / ROM: Huawei Mediapad X2 GEM-701L

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Sedmispáč »

pokud by se chtěl někdo inspirovat - tzv. "pancéřové sklo" na model X1 (stejné jako pro X2) - jedno mi přišlo, je naprosto super za bombastickou cenu, snad to někomu pomůže :) doporučuju!

http://www.ebay.com/itm/321758041847?_t ... EBIDX%3AIT

(možná si koupím ještě jedno do zásoby, displej se značně projasnil a subjektivně se snížily odlesky, naprostá spokojenost)

EDIT: má několik vrstev, spodní vrstva je "přisátá" na displej, možná by to mohlo ochránit displej při i pádu..? měl jsem podobnou "ochranu" na 5" Lenovu (+ plastové pouzdro) a přežilo několik pádů z cca metru na beton nebo dlažky, naprasklo pouzdro, ale displej vydržel OK - můj názor :)
Uživatelský avatar
Sedmispáč
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pát 13. lis 2015 21:14:09
Typ mobilu / ROM: Huawei Mediapad X2 GEM-701L

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Sedmispáč »

sakra jsem napnutej jak kšandy, tak jak jste chlapi dopadli?

Ante & Lipt? Opraveno, vyměněno... dejte vědět. :)
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Ante »

Muj drobek je u technika, ma ho rozebranej, sklo shanel v tuzemsku, nesehnal. poslal jsem mu odkaz na Aliexpress a jeste jeden obchod. Vubec tomu nerozumim. V jednom obchode je sklo s kouskem placatych vodicu zakoncenych konektorem a stoji to i s dopravou kolem 20 euro, no a jiny odkaz-tam to vypada ze je to snad i s rameckem - to je za myslim 53 EUR. Tak ted nevim, co pripadne objednat. No a kdyz objednam, tak muzu pry cekat i max 60 dnu. Jeste jsem z venku takto nic neobjednaval, tak jsem zvedav ;)

Kdybyste nekdo vedel, jaky je rozdil mezi temito odkazy, budu rad:

Zde za 590,-Kc:
http://www.parts4repair.com/touch-scree ... rrencyId=2" onclick="window.open(this.href);return false;

Potom jeste stejna(?) vec na Aliexpress:
http://www.aliexpress.com/item/Original ... .21.3Hrlnq" onclick="window.open(this.href);return false;

No a dal uz jsem nasel ten nahradni dil jen kolem 50 az 63 dolaru:
http://www.aliexpress.com/item/Gold-7-0 ... 8.4.3Hrlnq" onclick="window.open(this.href);return false;
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
Sedmispáč
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pát 13. lis 2015 21:14:09
Typ mobilu / ROM: Huawei Mediapad X2 GEM-701L

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Sedmispáč »

Ante:

... a na kolik to přijde v servisu pro Huawei v ČR? já jen aby jsi zbytečně nečekal a nebyl tam marginální rozdíl.

jinak z Číny to skutečně může trvat dost dlouho, mě chodí věci tak cca do 30 dnů z kontinentu i z Tajwanu.

myslím, že by to co se ti rozbilo mělo vypadat nějak takhle
http://www.ebay.com/itm/New-Touch-Scree ... SwrklVE6e6" onclick="window.open(this.href);return false;

ale nejsem na to odborník :)

EDIT: ty tvoje linky IMHO první a druhý odkaz je to samé, třetí odkaz je digitizér i s displejem (ten máš ale OK)

EDIT 2: ať ti opravář po rozebrání vyfotí co je rozbité a pošle ti meilem, pak porovnáš a uvidíš co potřebuješ :)
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Ante »

Nj, mas pravdu, vzdyt o tom servisu jsme mluvili... :(

Diky za informace i odkaz Ebay(to je ale pro Mediapad 7 ;) ) - technik mne poslal obrazek, ale ja z toho nic nevyctu:
Spoiler:
Obrázek
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
Sedmispáč
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pát 13. lis 2015 21:14:09
Typ mobilu / ROM: Huawei Mediapad X2 GEM-701L

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Sedmispáč »

ANTE:

no nechápu (jsem amatér), ale tak ať oddělí servisák (vycvakne konektory) z toho rozbitýho dílu a vyfotí to co je potřeba objednat z obou stran a uvidíš co je rozbitý a jakej to má konektor (asi jenom digitizér), pak to porovnáš s obrázkama co jsou na Aliexpresu event. pošleš ten obrázek rozbitýho dílu tomu číňanovi, co to prodává jestli je to kompatibilní díl a bude fungovat, když napíše že jo, tak objednáš, přijde poštou a servisák vymění...

teda takhle bych to udělal já... no nevím. :) jinak se asi nedočkáš...
Naposledy upravil(a) Sedmispáč dne ned 24. led 2016 10:44:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Ante »

To je odpoved na me, ne ;)?
Jasne, ted cekam odpoved od technika a objednam to drazsi - tzn.asi i s rameckem. On je stejne trosku na nekolika mistech natuklej, takze to potom bude novy stroj :)

Jdu si ted hrat s mym dalsim zarizenim, ktere ma jeste trosku vetsi displej nez nase X2 ;) :
http://androidmarket.cz/novinky/asus-p1 ... androidem/" onclick="window.open(this.href);return false;
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
Sedmispáč
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pát 13. lis 2015 21:14:09
Typ mobilu / ROM: Huawei Mediapad X2 GEM-701L

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Sedmispáč »

Ante:

no jasně, jsem se upsal (opraveno).

ten ASUS - nejni to už trochu veliký na telefonování? :) 18,4" to je větší než můj notebook... to si musíš nechat hodně zvětšit kapsy! :) :) :)
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Ante »

No jeste aby to melo "volaci" cast, to by byl ulet :)
To zarizeni mam/chtel jsem mit do pergoly kdyz parime tak na muziku i z YouTube, ale tak nejak jsem prisel na to, ze daleko sviznejsi a lepsi prace je s Windowsama. Takze jem pripojil prers HDMI notebook k televizi, koupil pred tydnem mini bezdratovou klavesnici

http://1url.cz/O7Tk" onclick="window.open(this.href);return false;

a parada. Telka sice je "SMART", ale to jsou tak liny televize, ze reseni telka/notas-nebo minipc/bezdrat.ovladani je ted pro me nejlepsi kombinace...
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
Uživatelský avatar
Sedmispáč
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: pát 13. lis 2015 21:14:09
Typ mobilu / ROM: Huawei Mediapad X2 GEM-701L

Re: HUAWEI Honor X2 4G Phablet

Příspěvek od Sedmispáč »

Ante:

koukám, že nakupuješ v zajímavým obchodě, Jamesi :)

http://www.esko.cz/-usb-autonabijecka-s ... terii.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Huawei“