Ostatní telefony HuaweiHuawei P30 - Nahrávání hovorů v EMUI 10 a Android 10

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
jimenez
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 02. led 2014 16:43:29
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Asus Zenfone 5 2018
Tablet: LENOVO P8
Rom: CustomROM Android 10

Huawei P30 - Nahrávání hovorů v EMUI 10 a Android 10

Příspěvek od jimenez »

Zdravím a potřeboval bych poradit. Mám Huawei P30 od T-Mobile a díky nahranému patchy z čínského ROM mi na Androidu 9 šlo bez problémů nahrávat hovory. Nyní jsem zjistil, že od aktualizace buď na EMUI 10 nebo přímo Android 10 m nahrávání hovorů nefunguje. Je nějaká možnost třeba i externí placenou aplikací docílit toho aby hovory šly spolehlivě nahrávat? Nějaké aplikace jsem zkoušel, ale nic mi nefunguje. Moc děkuji za každou radu a tip.
S angličtinou na mě nechoďte, všechno prosím hezky česky.
Uživatelský avatar
djmicho
Androiďák!
Příspěvky: 576
Registrován: sob 21. bře 2015 22:45:25
Typ mobilu / ROM: Infinix note 30 vip
Mobil 2 / ROM: Sony 5 II
Tablet: Pixel 6
Tablet 2 / ROM: Mi Mix 2S
Bydliště: Jihlava

Re: Huawei P30 - Nahrávání hovorů v EMUI 10 a Android 10

Příspěvek od djmicho »

Odpověď je stručná - nejde
Pokud mám telefon déle než týden, tak stojí za to ;)
Zdenek34
Androiďák!
Příspěvky: 465
Registrován: sob 01. zář 2012 19:34:17
Typ mobilu / ROM: Honor View 10

Re: Huawei P30 - Nahrávání hovorů v EMUI 10 a Android 10

Příspěvek od Zdenek34 »

Samozřejmě, že jde. Návrat na A9, patch stock nahrávání, který jsi používal, update na A10 bez factory reset a nahrábání ti bude fungovat bez problémů a bez aplikace třetí strany.
jimenez
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 02. led 2014 16:43:29
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Asus Zenfone 5 2018
Tablet: LENOVO P8
Rom: CustomROM Android 10

Re: Huawei P30 - Nahrávání hovorů v EMUI 10 a Android 10

Příspěvek od jimenez »

Zdenek34: Přesně takto jsem to měl. Na A 9 jsem měl nahrán čínský patch poté upgrade EMUI a Android 10 bez FR a nahrávat to přestalo přes to, že se vše na oko tváří, že nahrává. Ale zdá se, že se mi to konečně podařilo vyřešit externí aplikací. Zatím testuji, ale vypadá to více než slibně. Konečně Call Recorder, který nahrává a jsou zřetelně slyšet obě strany.
S angličtinou na mě nechoďte, všechno prosím hezky česky.
Zdenek34
Androiďák!
Příspěvky: 465
Registrován: sob 01. zář 2012 19:34:17
Typ mobilu / ROM: Honor View 10

Re: Huawei P30 - Nahrávání hovorů v EMUI 10 a Android 10

Příspěvek od Zdenek34 »

Máš tam paměťovku? Protože po přechodu na A10 to nahrává automaticky na kartu a najdeš to jen tam.
jimenez
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 02. led 2014 16:43:29
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Asus Zenfone 5 2018
Tablet: LENOVO P8
Rom: CustomROM Android 10

Re: Huawei P30 - Nahrávání hovorů v EMUI 10 a Android 10

Příspěvek od jimenez »

Ano paměťovku mám. No taky mě napadlo jestli se to po upgradu neukládá jinam, ale nikde jsem to nenašel. Můžu poprosit o adresář na paměťovce kde to je? Předem díky.
S angličtinou na mě nechoďte, všechno prosím hezky česky.
Zdenek34
Androiďák!
Příspěvky: 465
Registrován: sob 01. zář 2012 19:34:17
Typ mobilu / ROM: Honor View 10

Re: Huawei P30 - Nahrávání hovorů v EMUI 10 a Android 10

Příspěvek od Zdenek34 »

SD karta - Sounds - Callrecorder
jimenez
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 02. led 2014 16:43:29
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Asus Zenfone 5 2018
Tablet: LENOVO P8
Rom: CustomROM Android 10

Re: Huawei P30 - Nahrávání hovorů v EMUI 10 a Android 10

Příspěvek od jimenez »

Díky moc, opravdu to vypadá, že to něco nahrálo i když se mi zdá, že rozhodně ne všechno, ještě vyzkouším. Momentálně, ale zkouším tuto aplikaci: https://play.google.com/store/apps/deta ... skvalex.cr která nahrává zcela bez problémů ( tedy kromě bluetooth, kdy jsem slyšet pouze já, ale ještě nemám projeté celé nastavení ), která se mi zdá sofistikovanější než to původní z čínského ROM ( jdou filtrovat čísla, která se mají nebo nemají nahrát apod ) a proto by mě zajímalo jestli bude tato aplikace fungovat i ve chvíli kdy udělám HR, který bych tedy udělat potřeboval a smaže se mi tedy ten čínský patch definitivně. Kdyby měl někdo odzkoušeno budu moc rád pokud se podělí o zkušenost. Předesílám, že jiné aplikace než tato ( ACR, Cube apod. ) mi nefungují tahle zatím jede jako z praku a vzhledem k tomu, že jsem jí stahoval přímo ze stránek vývojáře tak umí i identifikovat hovor ( jméno, tel. číslo ). Díky za každou reakci.

EDIT: Ještě mě napadá v souvislosti s tím vestavěným nahráváním jestli není možné, že to nenahrávalo, protože jsem měl aktivováno VoWifi, které jsem před několika dny vypnul, protože mi to občas vypadávalo. Ještě vyzkouším, píšu to sem z toho důvodu, kdyby někdo řešil podobný problém tak na co se zaměřit.
S angličtinou na mě nechoďte, všechno prosím hezky česky.
1960
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: sob 11. srp 2012 8:41:12
Typ mobilu / ROM: Honor 5X
Mobil 2 / ROM: Alcatel Idol dualsim
Tablet: Alcatel

Re: Huawei P30 - Nahrávání hovorů v EMUI 10 a Android 10

Příspěvek od 1960 »

Opět funguje systémové nahrávání hovorů u Huawei a Honor telefonů s A 10.1. Info na huafan.eu nebo facebook honor fans cz/sk
Mira23sd
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 25. bře 2023 3:08:05

Re: Huawei P30 - Nahrávání hovorů v EMUI 10 a Android 10

Příspěvek od Mira23sd »

jimenez píše: čtv 05. bře 2020 1:53:06 Díky moc, opravdu to vypadá, že to něco nahrálo i když se mi zdá, že rozhodně ne všechno, ještě vyzkouším. Momentálně, ale zkouším tuto aplikaci: https://play.google.com/store/apps/deta ... skvalex.cr squardle která nahrává zcela bez problémů ( tedy kromě bluetooth, kdy jsem slyšet pouze já, ale ještě nemám projeté celé nastavení ), která se mi zdá sofistikovanější než to původní z čínského ROM ( jdou filtrovat čísla, která se mají nebo nemají nahrát apod ) a proto by mě zajímalo jestli bude tato aplikace fungovat i ve chvíli kdy udělám HR, který bych tedy udělat potřeboval a smaže se mi tedy ten čínský patch definitivně. Kdyby měl někdo odzkoušeno budu moc rád pokud se podělí o zkušenost. Předesílám, že jiné aplikace než tato ( ACR, Cube apod. ) mi nefungují tahle zatím jede jako z praku a vzhledem k tomu, že jsem jí stahoval přímo ze stránek vývojáře tak umí i identifikovat hovor ( jméno, tel. číslo ). Díky za každou reakci.

EDIT: Ještě mě napadá v souvislosti s tím vestavěným nahráváním jestli není možné, že to nenahrávalo, protože jsem měl aktivováno VoWifi, které jsem před několika dny vypnul, protože mi to občas vypadávalo. Ještě vyzkouším, píšu to sem z toho důvodu, kdyby někdo řešil podobný problém tak na co se zaměřit.
Také zkouším tuto aplikaci a zjistil jsem, že je velmi dobrá na používání, neměl jsem žádné problémy
sharase
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 15. zář 2022 4:04:11

Re: Huawei P30 - Nahrávání hovorů v EMUI 10 a Android 10

Příspěvek od sharase »

Pokud byste si přesto přál používat aplikaci pro nahrávání hovorů, doporučuji vám najít aplikaci, která by mohla fungovat na vašem telefonu, například aplikaci Cube Call Recorder, Automatic Call Recorder nebo další alternativy. Před instalací byste se však měli ujistit, že aplikace je kompatibilní s vaším telefonem a verzí operačního subway surfers systému, který používáte. Mějte však na paměti, že některé aplikace pro nahrávání hovorů mohou být v některých zemích nelegální. Proto byste měl zvážit místní zákony, předtím než takovou aplikaci nainstalujete a použijete.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Huawei“