Ostatní telefony HuaweiSamovolné přepínání z tichého režimu na zvuk

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
jituletvoje
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 15. črc 2014 13:41:39
Typ mobilu / ROM: Huawei p20 pro

Samovolné přepínání z tichého režimu na zvuk

Příspěvek od jituletvoje »

Ahoj,

všimla jsem si, že mi telefon začal samovolně přepínat tichý režim na režim hlasitého vyzvánění, mám podezření, že se to děje od poslední aktualizace softwaru :( už jsem vyzkoušela restart a i obnovení do továrního režimu a pořád to samé... jediný, co mi zatím funguje je režim nerušit, ale ten mi nevyhovuje, že se nerozsvítí obrazovka ani kontrolka ...

máte s tím někdo zkušenost a případně tip, co vyzkoušet?

Můj telefon: Huawei P20 Pro, android 9.1.0.387
Black40
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 01. kvě 2020 18:56:50
Typ mobilu / ROM: Honor 9 lite

Re: Samovolné přepínání z tichého režimu na zvuk

Příspěvek od Black40 »

Řeším ten samý problém na Honor 9 lite. Vzniklo to po instalaci aktualizací Eset, Mapy, Google Mapy, Gsuite, FB, Messenger, WhatsApp, Aislp. Vůbec nic nepomáhá. Není rovněž vypozorovatelná žádná akce, která by vedla k přeskoku mezi režimy. Někdy je to 2x za hodinu, někdy 2x denně. Je to otravné. Rovněž bych uvítal nějaké řešení. Kdesi jsem našel, že s tím měl někdo problém cca před rokem. Samovolně to vymizelo, patrně s aktualizací aplikací.
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné přepínání z tichého režimu na zvuk

Příspěvek od novas78 »

V první řadě odinstaluj ESET, antivir nemá v telefonu co dělat. Android není Windows.
Black40
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 01. kvě 2020 18:56:50
Typ mobilu / ROM: Honor 9 lite

Re: Samovolné přepínání z tichého režimu na zvuk

Příspěvek od Black40 »

Co je špatně na Eset Mobile Security? Když mi před 4 lety nějaká svině ukradla mobil, tak jsem si ji vyfotil a telefon znehodnotil, protože zamčený byl nějaké smažce k ničemu. Za 2 dny mi ho uklízečka donesla, že ho našla pohozený u vchodu do budovy. Jestli nic, tak na tuhle appku nedám dopustit.
Jinak jsem si všiml, že přepínání zvuku vznikne, když se začne přehrávat nějaké video umístěné na FB, např. ve FB Watch apod.
Uživatelský avatar
wallin
Robot
Příspěvky: 949
Registrován: čtv 05. zář 2013 23:46:52
Typ mobilu / ROM: P6_Pro / A.13_Beta

Re: Samovolné přepínání z tichého režimu na zvuk

Příspěvek od wallin »

protože na to, aby si locknul telefon, nepotřebuješ Avast. Google to má v sobě také. (Popřípadě si do adresního řádku napiš "where is my device?")
pravděpodobně jsi problém našel sám - FB. Odinstaluj a najdi si verzi, která to nedělal, popřípadé počkej na fix
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Huawei“