Samsung Galaxy S (I9000) - ROM/ROOT/FWNefungující mobilní data Galaxy S (I9000)

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
zamzung
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 17. črc 2016 19:42:55
Typ mobilu / ROM: S1 Cyanogenmod 10 - 11

Nefungující mobilní data Galaxy S (I9000)

Příspěvek od zamzung »

Po letech jsem byl nucen přeinstalovat CM rom 10.0?, jelikož jednoho dne telefon nenaběhnul a nešlo se dostat ani do cwm, jen download mod.
Už jen nainstalovat přes Odin nějakou stock rom byl docela porod, jelikož všechny "jednosouborové" romky dělali z telefonu brick a osvědčené návody s vícesouborovýma romkama tak odkazy jsou v 99 % nefukční ke stažení.

Až zde na na foru měl uživatel aldabubo v popisku odkaz na stock rom (XXJVU 2.3.6) Budiž mu děkováno, jediná funkční !!
Nainstaloval jsem jí, rootnul telefon(také na XXJVU), naistanloval CM rom nejnovější 11( cm-11-20160612-NIGHTLY), přece jen zvědavost kouknout na Kitkat android.
Vše v pořádku, vše fungovalo, až na zjištění že to je až moc "nový" android na starého dědečka a nepřekousnutelnej fakt, že levé dolní tlačítko otevířá možnost wingetů, pozadí? Co to sakra má být za blbost !!
Prozkoumal jsem, nastavil k obrazu svému, spustil i data a ta šla bez problému. Po krátkém surfování( Limit po vyčerpání dat u Vodafonu je vážně jen na rychlovku) jsem data vypnul a znovu už jsem se nenapojil.
Po zapnutí se ukazuje u signálu jen symbol H, ale toť vše.
U přenesených dat je ale vidět, že nějaká minimální data se přijímají, sice skáčou doslova po pár bajtech ale jsou tam.
Řešení jsem nenalezl, zkusil jsem ještě tovární nastavení, vše promazat, nastavení promazat, znovu nahrát stock rom ( na stock rom také data nejdou ), zvonu CM 11, nakonec převrat na stabilní CM rom 10.2.1 s nejnovějšíma gapps, možnosti volby přes *#*#4636#*#* vyzkoušet různé sítě, znovu zadat APN pro vodafone ale výsledek žádný.


Ještě dodatek, teď koukám že jsem skončil nějak u verze XXJVT ? Jestli to může mít nějaký vliv. Jaký jsem měl uplně původně, vážně netušim.
A další postřeh, když dokola vypínám a zapínám data, občas tam naskočí ikonka 3G a v puštěném prohlížečí když klikám na odkaz tak se připojim ale trvá to ani ne vteřinu a opět vyskočí symbol H a data jsou mrtvá.

Rád uvítám nějaké rady a pomoc :cry:
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Nefungující mobilní data Galaxy S (I9000)

Příspěvek od Jumbo78 »

JVT je nejspíš modem, ne? I když i JVT ROM byla...
Pokud píšeš, že jsi vyčerpal data - nezměnil náhodou operátor podmínky a po vyčerpání limitu už data vůbec nejsou?
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
zamzung
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 17. črc 2016 19:42:55
Typ mobilu / ROM: S1 Cyanogenmod 10 - 11

Re: Nefungující mobilní data Galaxy S (I9000)

Příspěvek od zamzung »

V těch znacích netuším, to se nevyznám. Jediné co jsem z toho akorát tak vydedukoval, že se jedná o různé distribuce pro různé operátory, země, kontinenty? Ale jakou to má váhu pro funkčnost, tak to nevim.
U Vodafone data zůstávají i po vyčerpání, jen s omezenou rychlostí.

Dneska maximálně můžu ještě tak zkusit poinstalovat různé distribuce stock rom pokud se povede, ale moc nadějí tomu nedávám.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S (I9000) - ROM/ROOT/FW“