HTC One (M9) - Obecná diskuzeHTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od Cleric »

Já to pochopil skrz LTE. No nevadí. Tak či onak je to verze pro Čínu.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od Mirda86 »

Dle gsmareny maji vsechny verze stejne GSM frekvence. Meni se jen 3G a 4G. Spis to vypada na ne dobre udelanej repas...
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od ludekbrno »

Taky bych řekl, že pásmo GSM 900MHz je základ, který musí podporovat všechny telefony. Pokud na nějakém nefunguje, tak to je jednoznačně kusová vada toho konkrétního telefonu.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
montiroofex
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: stř 26. pro 2018 10:25:52

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od montiroofex »

Tak nevím, ale v pátek jsem zašel do čínské restaurace a číšník mi zavolal do Činy prodejci telefonu, kterému vysvětlil co mi nefunguje.
Prodejce přislíbil, že to dá ihned do pořádku a druhý den odpoledne z ničeho nic, začal telefon funguvat . Myslíte, že Čína dokáže ovládat své telefony na dálku? Případ Huawei a tak? Vlastně všichni naši operátoři prý používají technologie Huawei. Každopádně mám velkou radost, že se problém vyřešil. Mám teď všude plný signál. Vůbec se mi tomu nechce věřit.
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od dufko »

Ja si myslím že tam máš nejaké súčiastky od huaweiu, to inak nie je možné.
Nie to tvoje HTC v podstate Huawei p20 ultra mega pro?
Uživatelský avatar
jirkash
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05. úno 2017 11:26:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy Note9

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od jirkash »

montiroofex píše: pon 31. pro 2018 14:49:07 Tak nevím, ale v pátek jsem zašel do čínské restaurace a číšník mi zavolal do Činy prodejci telefonu, kterému vysvětlil co mi nefunguje.
Prodejce přislíbil, že to dá ihned do pořádku a druhý den odpoledne z ničeho nic, začal telefon funguvat . Myslíte, že Čína dokáže ovládat své telefony na dálku? Případ Huawei a tak? Vlastně všichni naši operátoři prý používají technologie Huawei. Každopádně mám velkou radost, že se problém vyřešil. Mám teď všude plný signál. Vůbec se mi tomu nechce věřit.


Vim, je silvestr, ale tohle fakt ne.. :roll: :facepalm:
Momentálně používám

Samsung Galaxy S9 Coral Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy S9 Midnight Black + microSDXC Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 Ocean Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Vir
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. úno 2016 12:44:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 256GB/ Samsung EVO Plus 256GB
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact, samsung xcover 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od Vir »

Je SILVESTR a né APRÍL :DD :DD :DD
amirinda
Robot
Příspěvky: 1034
Registrován: stř 02. úno 2011 19:50:48
Typ mobilu / ROM: Realme 7 Pro
Bydliště: Planá

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od amirinda »

montiroofex píše: pon 31. pro 2018 14:49:07 Tak nevím, ale v pátek jsem zašel do čínské restaurace a číšník mi zavolal do Činy prodejci telefonu, kterému vysvětlil co mi nefunguje.
Prodejce přislíbil, že to dá ihned do pořádku a druhý den odpoledne z ničeho nic, začal telefon funguvat . Myslíte, že Čína dokáže ovládat své telefony na dálku? Případ Huawei a tak? Vlastně všichni naši operátoři prý používají technologie Huawei. Každopádně mám velkou radost, že se problém vyřešil. Mám teď všude plný signál. Vůbec se mi tomu nechce věřit.
Určitě ano, teď jsem to zrovna četl, že telefon Huawei na jednu ženu na Pelhřimovsku sexuálně útočil a ještě jí sebral kabelku.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od ludekbrno »

montiroofex:
Jako věřím, že vymyslet to byla celkem fuška, ale měl sis to nechat na apríla. Na silvestra se hodí spíš nějaké sprosté vtipy od Izera ;)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
montiroofex
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: stř 26. pro 2018 10:25:52

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od montiroofex »

Vy si myslíte, že si dělám legraci? Ne, fakt nedělám. Vezměte si, že BIS bis tvrdí a to cituji doslova, že Huawei představuje to největší bezpečnostní riziko v Česku. No já jim naprosto věřím, proč by to jinak říkali. HTC Corporation je tchajwanský výrobce kapesních zařízení. Tchajwan jak jistě víte patří Číně. Tak už to chápete ? Oni ovládají pomocí HTC a Huawei a dalších svých značek veškerou komunikaci na světě. Jakmile něco nefunguje, stačí zavolat a Čiňan na operačním zaměří a na dálku pomocí družice a dalších svých zařízení v Evropě spouští servisní mód a telefon zprovozní. Jenom je trochu komplikované, že hodně lidí u nás neumí čínsky, tak jim nezbývá nic jiného, než využívat čínské restaurace. ( Dát si tam třeba Kung-pao, nebo tak něco a při té příležitosti nenápadně promluvit s obsluhou)) Dá se říct, že Apple v tomto ohledu nemůže držet s Huawei krok, protože, pokud se Vám Iphone porouchá, musíte ho normálně odnést do opravny. Prezident Zeman při návštěvě Číny, a to vím z velmi důvěrohodných zdrojů, dostal telefon Huawei P21 + , ktertý je ovládán přímo čínskou družicí Zhongxing 9A a má funkce, o kterých si běžný uživatel může nechat jenom zdát. Takže když se v tom naučíte chodit, jsou telefony z Číny poměrně výhodná koupě.
amirinda
Robot
Příspěvky: 1034
Registrován: stř 02. úno 2011 19:50:48
Typ mobilu / ROM: Realme 7 Pro
Bydliště: Planá

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od amirinda »

A když si to přečteš z nějakého pořádného zdroje a né třeba z ČT tak zjistíš, že to netvrdila BIS a že "hrozba" napadení telefonů Huawei byla odvolána, prakticky ani nebyla..., ale to už jsme hodně OT.
montiroofex
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: stř 26. pro 2018 10:25:52

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od montiroofex »

amirinda : Zajisté majitel Huawei ? ČT nikdy ještě nelhala. Ale za to se fakt stydět nemusíš, že pomáháš ČLR . Někteří lidé, to třeba nechápou a budou tě i nenávidět, ale ty na to buď hrdý. Já jsem taky takový. Vždyť o co jde? I naši vrcholní představitelé pochopili, že lepší být na straně těch co si svět kupují, než těch co ho prodávají.
amirinda
Robot
Příspěvky: 1034
Registrován: stř 02. úno 2011 19:50:48
Typ mobilu / ROM: Realme 7 Pro
Bydliště: Planá

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od amirinda »

Ano a právě proto, že jsem hrdým majitelem telefonu Huawei mám v popisu HTC 10 :facepalm:
Říkám si, vždyť ty to vlastně všechno tak dobře víš, proč se tady vůbec na něco ptáš.
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od dufko »


montiroofex píše:. Prezident Zeman při návštěvě Číny, a to vím z velmi důvěrohodných zdrojů, dostal telefon Huawei P21 + , ktertý je ovládán přímo čínskou družicí Zhongxing 9A a má funkce, o kterých si běžný uživatel může nechat jenom zdát. Takže když se v tom naučíte chodit, jsou telefony z Číny poměrně výhodná koupě.
Nie každý chce v mobile nádobku na becherovku ako pán prezident :).

Zato ty si si dal pravdepodobne ešte niečo silnejšie, aby si zapil žiaľ, keď si zistil čo si za debila s výhodnou kúpou fejku z Číny :)
montiroofex
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: stř 26. pro 2018 10:25:52

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od montiroofex »

mirinda . HTC je taky z Číny. :clap: Neber to prosím tak vážně, je Silvestr. Teď jsem si samozřejmě dělal legraci, ale původní problém jsem fakt měl, ale naštěstí se sám vyřešil. Telefon začal fungovat. Přeji ti všechno nejlepší do nového roku ! :palec:
montiroofex
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: stř 26. pro 2018 10:25:52

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od montiroofex »

dufko : Já su naprosto spokojený. Ať už si koupíš cokoliv na této planetě, všechno je MADE IN CHINA. A tvůj xiaomi redmi note 3 pro je ze všech čínských značek úplně nejčínštější.
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od Cleric »

A toto jako musíte tahat i do tohoto tématu? Zbytečný flame, zbytečný offtopic..... Nastudujte si pravidla.......
Tony Stark
Androiďák!
Příspěvky: 261
Registrován: pát 15. čer 2012 17:49:19
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T 8/128 A10
Mobil 2 / ROM: HTC 10 4/32 A8

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od Tony Stark »

Co ta simka, funguje v jinem telefonu bez problemu? Mas vymenenou simku za novou, jak jsem psal? I lehce poskozena sim pri orezavani muze zlobit na GSM siti, proto radim vymenit a vyzkouset i v jinem telefonu. A btw HTC je odjakziva a mam to i na svem HTC 10 vzadu napsano Made in Taiwan.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: HTC M9 - nadčasový telefon , nebo úplný propadák ?

Příspěvek od Jumbo78 »

To mi připadá jako inkarnace uživatele "budo"...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Odpovědět

Zpět na „HTC One (M9) - Obecná diskuze“