Samsung Galaxy S6 - Obecná diskuzeSamsung Galaxy S6

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
mikikix1
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 22. pro 2013 15:39:18
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od mikikix1 »

Nazdar chlapi
Mam Samsung S6 model 920F anroid 6.0.1 z Malaysie a je tam len angličtina a tie hatlaniny filipinske a pod. Vie my niekto poradit ako tam dat aj Slovecinu . Stiahol som zo SamMobile origo našu room ,Cez odin som tam Flashoval ale zastalo to a vypisalo chybu potom som mobil nemohol ani vypnut na stastie dal som ho do Download modu a stiahol origo Malajsijsku room zo San mobile a mam to zas ok . ale ta slovencina ma stve.

Dobra rada nad zlato
Dik
jarsou
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: pon 03. čer 2013 8:17:59
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od jarsou »

Přesně stejný problém i postup jsem měl, když jsem chtěl nahradit O2 za T-Mobile. Vypadá to, že je to nějak proti změně verze chráněné....
Uživatelský avatar
ocadlyo
Androiďák!
Příspěvky: 373
Registrován: ned 17. dub 2011 20:53:40
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A5 2017
Bydliště: CZ

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od ocadlyo »

Blbost, nic není chráněné. Nejspíš bude chyba ve špatně zvoleném balíčku s rom. Z O2 na Tmobile úplně v pohodě.
Magic Earth Navigation
mikikix1
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 22. pro 2013 15:39:18
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od mikikix1 »

Ahoj
No vyriesil som to Root a baliček jazykov vsetko je v Slovenčine bez chyby.


Vdaka
myschovip
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: ned 31. bře 2013 10:22:43
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od myschovip »

Caute, nespozoroval niekto na svojom smartphone znizenie urovne signalu? byvam od vysielaca mozno 1-1,5km a mam sotva 2 palicky signalu, nevsimol som si od kedy mam taky nizky signal, nemohla to sposobit niektora aktualizacia? alebo co by to mohlo mat za nasledok ked viem, ze som mal plny signal
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od bandit707 »

Lte?
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
myschovip
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: ned 31. bře 2013 10:22:43
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od myschovip »

nie nie, iba 3G, teraz som si ale vsimol ze ten signal mi kolise, raz mam plny a raz skoro ziadny, je to divne
kadell
Stálý androiďák
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 02. kvě 2013 15:21:57
Typ mobilu / ROM: Samsung Note II

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od kadell »

Zdravím, pozměnili nejak pouzdro clear view nebo s tím nic nedělali? Dostal jsem ho k vánocům a úplně bych si nechtěl poškrábát displej. Díky.
Uživatelský avatar
ocadlyo
Androiďák!
Příspěvky: 373
Registrován: ned 17. dub 2011 20:53:40
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A5 2017
Bydliště: CZ

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od ocadlyo »

Určitě nedoporučuji používat.
Magic Earth Navigation
TOMIS1991
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pon 23. led 2017 20:59:54
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s6

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od TOMIS1991 »

Zdravim,prechazim na s6ku po rocich s htcckama,jedna vec me dost zklamala(jako audiofila) zvukovej vystup prez sluchataka je prez ty same sluchatka uplne jinde,a docela to pro me hraje prim,jak to vyresit bluetooth sluchatka nebo vylozene origo ssmsung sluchatka?jsou nejak prizpusobeny mobilum?diky
myschovip
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: ned 31. bře 2013 10:22:43
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od myschovip »

clovek, ktory to mysli s pocuvanim hudby na mobile aspon trochu vazne v zivote nepripoji do mobilu origo sluchadla, iba svoje vlastne kvalitnejsie a ako prehravac pouzije najskor bud jetAudio alebo Poweramp, su to jedne z top aplikacii na hudbu, mozno niektoru aj pouzivas...
mam tiez S6ku, mam vlastne lsuchadla a pocuvam cez jetAudio a kvalita je dost slusna a to si potrpim na kvalitnejsi zvuk, taka Xperia XZ je kvalitou zvuku v porovnani s S6 uplne inde ale ja mam S6 a staci :)
co sa tika samotnych sluchadiel, urcite by som nesiel do bluetooth, treba ich stale nabijat co je o nervy a cim slabsia bateria, tym horsi zvuk, aspon tak som to mal ja, najlepsie klasicky drot, ci uz spunty alebo nausniky, to uz je na tebe
kadell
Stálý androiďák
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 02. kvě 2013 15:21:57
Typ mobilu / ROM: Samsung Note II

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od kadell »

Da se nastavit, aby se po probuzeni displej rozsvitil najednou a ne postupne? Kdyz zmacknu tlacitko na rozsviceni displeje, tak se displej pomaaalinku rozsvici, takze kdyz se chci podivat jen na hodiny, musim cekat az se rozsviti. Diky
Uživatelský avatar
Fifik26987
Androiďák!
Příspěvky: 271
Registrován: úte 21. led 2014 17:14:50
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od Fifik26987 »

Ak sa nemýlim tak si vypni animácie vo vyvojarskych nastaveniach a mal by sa ti rozvietiť hneď.
kadell
Stálý androiďák
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 02. kvě 2013 15:21:57
Typ mobilu / ROM: Samsung Note II

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od kadell »

Je to ono, diky moc
myschovip
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: ned 31. bře 2013 10:22:43
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od myschovip »

Caute, ktory mikrofon nahrava zvuk pri natacani videa? ten spodny alebo horny? alebo oba?
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od mahon »

Oba.
drunkqueen
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 03. pro 2016 23:25:40
Typ mobilu / ROM: Galaxy s2

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od drunkqueen »

Zdravím. U mé galaxy s6 se mi občas stane, že zvukový výstup z reproduktoru je jakoby trhaný, sekaný, chraptící, pro příklad, při přehrávání hudby z youtube, při poslechu hudby z telefonu, při hraní hry, vše běží ok, přirovnal bych to k starému zasekanému pc, na kterém pustíte hudbu. O pár minut později už je všechno v pohodě. Neví někdo co s tím? Telefon mám krátce, v paměti jen pár apps, nějaké fotky, stále cca 1-1,3gb ram volných. Předem děkuji za odpověď.
Attronach
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 15. črc 2014 20:55:13
Typ mobilu / ROM: Samsung S6 - 920F
Rom: No Brand Nougat
Bydliště: Brno

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od Attronach »

Lze prosim nejak u S6 6.0.1 upravit cas na checkovani emailu na mene nez 15minut?
Jde o beny imap ucet ne o gmail.
U gmailu jsem to taky nenasel, ale tam to neni dulezite. ten imap bych potreboval max po 5ti minutach.

dik za radu.
Uživatelský avatar
Bobb11
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: pát 04. led 2013 19:51:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od Bobb11 »

Ahoj,

už někdo dostal aktualizaci na Android 7.0?
Android hry a aplikace pro tablety i mobilní telefony
jarsou
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: pon 03. čer 2013 8:17:59
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: Samsung Galaxy S6 - obecná diskuze

Příspěvek od jarsou »

Ne. Sleduj https://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G925F/" onclick="window.open(this.href);return false;

EDIT by jumbo78: smazaná zbytečná citace.
leadear
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: úte 25. pro 2012 11:18:34
Typ mobilu / ROM: Smasung Galaxy S7 edge
Tablet: Lenovo Yoga TAB 3 PRO
Rom: original v.:7

Re: Samsung Galaxy S6

Příspěvek od leadear »

Zdravim,

nemam cas prohlizet pravidla, chci se zeptat je mozne zde nabidnout telefon k prodeji? nebo je to zakazano?


Edit by mahon:vymazán inzerát, na to tu máme bazar http://bazar.androidforum.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; ty pravidla si opravdu přečti.
myschovip
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: ned 31. bře 2013 10:22:43
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: Samsung Galaxy S6

Příspěvek od myschovip »

Caute, stalo sa vam niekedy, ze sa vam mobil restartoval a nechcel nabehnut? po restarte mi stale blikalo logo Samsung a system nechcel nabehnut, asi po pol hodine som nahodil system a ani neviem ako, aj som sa trochu zlakol, lebo toto sa nikdy nestalo, viac krat sa mi stalo, ze mi zamrzla nejaka appka a fon sa restartoval, alebo nic som s nim nerobil a na stole som ho nasiel restartovany ale zeby po restarte nechcel nabehnut, tak to sa mi este nestalo
nabijal som ho bezdrotovo, tak ci nebude nieco s bateriou, daju sa spravit nejake analyzy baterie a telefonu obecne? existuju na to nejake appky alebo nieco podobne? ci ani nie?
happyna
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 03. lis 2013 20:02:07
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy note 10.1

Re: Samsung Galaxy S6

Příspěvek od happyna »

Včera jsem se odhodlal nainstalovat nový android a bohužel mi to nějak rozhodilo nastavení..Pro mě dost důležitý upozorňování na nové tweety na twiteru. Upozornění natweet do lišty přijde, ale bez zvuku. Prolezl jsem zvukové nastavení jak na aplikaci twitteru tak i v nastavené mobilu a všude je upozornění zapnuté. Ale furt při novém tweetu ticho..neřešil někdo tento problém?
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Samsung Galaxy S6

Příspěvek od ludekbrno »

Obligátní otázka, po aktualizaci proběhla obnova továrního nastavení?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
happyna
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 03. lis 2013 20:02:07
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy note 10.1

Re: Samsung Galaxy S6

Příspěvek od happyna »

ludekbrno píše: úte 11. dub 2017 13:23:30 Obligátní otázka, po aktualizaci proběhla obnova továrního nastavení?
Neproběhla, nechtěl bych o nic přijít, když ani nemám žádnou zálohu nikde. Ale asi budu muset, protože koukat každou minutu na displej jestli přišel novej tweet je na palici :? ještě zkusím odinstalovat a znovu naistalovat twitter aplikaci...
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Samsung Galaxy S6

Příspěvek od ludekbrno »

Nepomůže. Dělat po instalaci nové verze androidu factory reset, je prakticky nutné. Uvědom si, že v nové verzi je spousta věcí řešena jinak (často interně, aniž by to bylo vidět uživatelem) a konfigurační data systému i data aplikací vzniklá v předchozí verzi androidu proto nikdy nemůžou na 100% v nové verzi fungovat. Že nechceš přijít o data, je hloupý důvod a lenost. Možná tě to ani nenapadlo, ale představ si, že telefon může kdykoliv z minuty na minutu nevratně chcípnout nebo ho ztratíš nebo ti ho někdo ukradne nebo ti spadne na zem a poškodí se základní deska... a jsi mžikem bez dat. Takže zálohovat data (nikoliv nastavení systému!) a udělat factory reset při každé aktualizaci systému (mimo malé updaty, jako bezpečnostní záplaty). Pokud to dělat nebudeš, tak budeš narážet na různé nestandardní chování a problémy, i kdybys teď náhodou vyřešil ten Twitter. Jinak nechápu, proč nemáš nic nikde zálohované. Android umí většinu důležitých dat zálohovat zcela automaticky, stačí to jen zapnout, případně dokonce jen stačí to u nového přístroje nevypnout, protože standardně je to zapnuté.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
kadell
Stálý androiďák
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 02. kvě 2013 15:21:57
Typ mobilu / ROM: Samsung Note II

Re: Samsung Galaxy S6

Příspěvek od kadell »

Zdtavim, nevite jak dostanu na android 7 s origo klavesnici vedle mezerniku vlevo carku a vpravo tecku? Vlevo mam nastaveni, smajliky, hlasovy zadavani atd, ale zadny znaminko a vpravo se mi zobrazuje posledni pouzite. Diky
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Samsung Galaxy S6

Příspěvek od Jumbo78 »

Jinou klávesnici. Používám již dlouhé roky SWYPE a tam to je
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
kadell
Stálý androiďák
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 02. kvě 2013 15:21:57
Typ mobilu / ROM: Samsung Note II

Re: Samsung Galaxy S6

Příspěvek od kadell »

Diky, zkousim ji. Ta original mi vyhovovala, na android 6 s tim nebyl problem. Po prechodu na 7 jsem vlevo dokonce carku mel, ale pak jsem si tu carku dyl podrzel, sel jsem do nastaveni a uz se mi ji tam nepodarilo vratit. Myslim, ze takhle nejak jsem to mel i na Note 2, starsi android v poho, nasledujici android udelal to same, co ted 7.
myschovip
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: ned 31. bře 2013 10:22:43
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: Samsung Galaxy S6

Příspěvek od myschovip »

vcera mi nabehla aktualizacia na 7.0 ale v nastaveniach nevidim zmenu rozlisenia z QHD na FHD, tato moznost je iba pre android 7.0 v galaxy S7? :shock:
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S6 - Obecná diskuze“