Samsung Galaxy S6 - Obecná diskuzePrijem sms

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Kaacarge
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 03. lis 2013 19:06:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6

Prijem sms

Příspěvek od Kaacarge »

Zdar lidi,mam problem ze posledni dobou na samsung s6 mi neprichazi sms. Potvrdili mi to 4 lidi. Kazdy mame jineho provajdra,signal mam, nastavenou branu sms taky. Dokonce novou simku se stejnym cislem a porad mi nektere sms nechodi. Existuje na s6 nastaveni platnosti prijmu sms jak kdysi na starych telefonech? Na zpravy pouzivam chompsms app. Nikdy problem nedelala. Muzu mit nejaky vir? Telefon hlasi ze je cisty. Brani v tom nejaka appka? Poradte uz toziz nevim co a lidi mysli ze je ignoruju lol
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Prijem sms

Příspěvek od Jumbo78 »

A těm dotyčným přijde potvrzení o doručení?
Ve STOCK aplikaci se ty SMS ukážou?
Nemáš ty lidi na black listu? Máš Chomp nastavenu jako výchozí?
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Kaacarge
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 03. lis 2013 19:06:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6

Re: Prijem sms

Příspěvek od Kaacarge »

App je nastavena jako vychozi. V block listu je nemam. Nikdo nepouziva dorucenku a lidi co maji iphone rikaji ze sms byla odeslana...
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Prijem sms

Příspěvek od Jumbo78 »

Tak ať zkusí použít doručenku, pak teprve mohou tvrdit, že ti zpráva byla doručena...
Pokud ti SMS nedojde, může být chyba na straně operátora.
Abys vyloučil přeci jen chybičku v zařízení, odinstaloval bych Chomp a zkusil použít STOCK aplikaci (mimochodem, neodpověděl jsi na dotaz, jestli ve STOCK aplikaci se ti zprávy zobrazí). Pokud ani to nepomůže, tak factory reset a jestli problém přetrvá, bombardovat operátora.
A jestli jsi STOCK aplikaci třeba zmrazil nebo odinstaloval (s rootem), tak může být problém tam...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
danis
Stálý androiďák
Příspěvky: 245
Registrován: pon 23. črc 2012 10:02:30
Typ mobilu / ROM: S7

Re: Prijem sms

Příspěvek od danis »

Mám stejný problém s S6 Edge. Některé SMS mi nepřijdou. Ověřoval jsem to i u operátora a ten mi zjistil, že telefon v síti potvrdil přijetí SMS, ale v telefonu ji nemám, vím o 3 smskách, které mi měly přijít a nepřišly. Jde o nahodilý problém, bez ohledu, kdo mi je pošle nebo přes jakého operátora, např někdo mi pošle 10 sms a jedna nepřijde, nepoužívám žádné čističe paměti, cleanery apod. Aplikaci na SMS používám Textru, teď jsem ji odinstaloval a zkusím používat vestavěnou app na SMS.
__jata__
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: ned 19. bře 2017 21:08:28
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70
Mobil 2 / ROM: Sony Ericsson Xperia Arc-S

Re: Prijem sms

Příspěvek od __jata__ »

Přesně totéž měla kamarádka na Lenovo P70 asi týden. Nepřišla žádná SMS, obrátila se na operátora (O2) a zjistilo se, že SMS odeslaná přímo od operátora pomocí PC dojde, ale žádná jiná SMS. Napravil to reset do továrního nastavení, ale dodnes netušíme, co se vlastně stalo. Stalo se krátce po OTA upgrade (pitoreskní, protože tam ten reset do továrního nastavení proběhl taky).
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S6 - Obecná diskuze“