Samsung Galaxy S6 - ROM/ROOT/FWCo se stalo??

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
gerdinek
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 26. říj 2016 20:08:57
Typ mobilu / ROM: galaxy s6 edge

Co se stalo??

Příspěvek od gerdinek »

Zdravím. Z ničeho nic se mi vypl můj edge..nešel zapnout nabíjet,zkoušel jsem Trojhmat a ani ten nešel. Tel.jsem nechal pár hodin odpočinout a zkusil vše znovu, bohužel bez úspěchu..Poté jsem místo Trojhmatu znackl hlasitost dolů a na skočila mi obrazovka z downloadem, bohužel jsem.zpanikaril a znovu udělal po asi minutě Trojhmat a mobil normalne už naskočil. Jen se teď bojím zda tam není něco v nepořádku a jak mám teď pokračovat. Zda ho z resetovat??a co vlastně znamená ten download mode..diky mockrat
piggalus
Stálý androiďák
Příspěvky: 195
Registrován: stř 29. pro 2010 22:35:42
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: Co se stalo??

Příspěvek od piggalus »

Download mode se pouziva na fleshnuti systemu, jeho samotne vyvolani s telefonem nic neprovede.

tpt
LG G4 Stock ROM Android 6.0
Past: HTC Touch Diamond, HTC Wildfire, Samsung Galaxy S, HTC Evo 3D, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy Nexus, LG Nexus 4
gerdinek
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 26. říj 2016 20:08:57
Typ mobilu / ROM: galaxy s6 edge

Re: Co se stalo??

Příspěvek od gerdinek »

A nestalo se nic i když jsem.ten download přerušil v pulce?nebylo by lepší teď udělat Hard reset?.A nevíte co se mohlo stát že se takto telefon zachoval, když se z ničeho nic vypl a nešel nastartovat?
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Co se stalo??

Příspěvek od LivArt »

Bys musel v download módu mít telefon připojenej k PC a ODINem tam něco nalejvat, aby se mohlo něco poškodit. Jestli jsi neměl, tak se tomu nic nestalo, protože se vůbec nic nedělo.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S6 - ROM/ROOT/FW“