Lenovo A6000 - Obecná diskuzeMobile assistant nevidí Lenovo A6000Plus

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
bulhary
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 11. bře 2016 21:56:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo A6000Plus

Mobile assistant nevidí Lenovo A6000Plus

Příspěvek od bulhary »

Ahoj všetci,
prosím o radu,
lenovo mám len pár dní a natiahol som si cez googla kontakty, lenže sú kadejaké a chcel by som si v ňom urobiť poriadok. Klikať na fóne je obtiažne a tak som skúsil Assistanta. Môj problém je v tom, že nech ho pripojím akokoľvek /USB mod, MTP, PTP/ aplikacia v telefone ukazuje pripojene na pc, ale pc mi píše že nie.Povolene USB na vyvoj mam zaškrtnute, ak nie tak ho len hľada a Lenovo len hľadá. V mode usb, vidí aj sd kartu, predpokladám, že je kábel teda v poriadku, použil som originálny, win mám 8.1 /64/. Už som skúsil aj preinštalovať na iné jazyky, ale to isté. Reštart pc aj Lenova nepomohli, kde môže byť chyba? Lenovo má origo androida 4.4.4. Zhrniem: Lenovo je pripojené, ale assistant ho nevidí.
Je možné, že mi to blokuje pc? Alebo mám Lenovo reklamovať? Ďakujem za všetky rady...
Přílohy
Assistant.png
Assistant.png (64.58 KiB) Zobrazeno 2846 x
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Mobile assistant nevidí Lenovo A6000Plus

Příspěvek od ludekbrno »

V kontaktech si udělej pořádek přes web, nepotřebuješ k tomu instalovat žádné pofiderní programy. Běž na contacts.google.com a tam s nimi udělej co potřebuješ.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
bulhary
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 11. bře 2016 21:56:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo A6000Plus

Re: Mobile assistant nevidí Lenovo A6000Plus

Příspěvek od bulhary »

:palec: Tak aj to ma síce napadlo, aj som už poupratoval, ale stále neviem či ten môj fón nemá nejakú vadu :?
bulhary
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 11. bře 2016 21:56:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo A6000Plus

Re: Mobile assistant nevidí Lenovo A6000Plus

Příspěvek od bulhary »

No nemá nikto nápad prečo sa mi Lenovo nepripojí? Kontakty už mám cez web v poriadku, ale stále ma štve to pripojenie... :?
Uživatelský avatar
pilarius
Stálý androiďák
Příspěvky: 133
Registrován: ned 28. dub 2013 16:31:49
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010a48_S232_161227_ROW - Android M [6.0]
Mobil 2 / ROM: H7500+ @ JB 4.2.1
Tablet: Onda V975i @ JB 4.2.2
Bydliště: Pardubice

Re: Mobile assistant nevidí Lenovo A6000Plus

Příspěvek od pilarius »

Odkud jsi ten program vůbec instaloval? Já ho instaloval na PC z mobilu (A7010) - po připojení k PC se mi mobil mimo jiné ukázal jako připojený disk s jeho instalačkou. Zkusil bych program z PC odinstalovat, pak připojit mobil (třeba k jinému USB portu) a podívat se do "Tento počítač", jestli ti tam nevyskočil nějaký nový disk. Můžeš taky mrknout ve Windows do Správce zařízení, jestli tam nebude nějaký nerozpoznaný hardware.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo A6000 - Obecná diskuze“