Lenovo A6000 - Obecná diskuzeAndroid 6.0

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Lord_Hell
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone max pro
Mobil 2 / ROM: Redmi Note 7 a redmi 6

Android 6.0

Příspěvek od Lord_Hell » stř 20. dub 2016 11:53:50

Mám lenovo A7000 s android 6, konečně tam funguje přesouvání app na sd kartu ale narazil jsem na problém u app marvel puzzlequest která má cca 400MB mi při přesunu hláší nedostatek místa na kartě i když je na ní volných cca 18GB.
Také by mě zajímalo jak nastavit USB a hlavně kde aby se mi SD karta po připojení k PC zobrazila jako další uložiště, win NC nespolupracuje (nelze kopírovat soubory) když musím tento počítač->lenovo->sd karta.
SD katu mám naformátovanou jako interní uložiště jelikož mi jí app nebraly (nic na SD kartě jsem nemohl otevřít jako například knížky.)

předem děkuji za rady.
Naposledy upravil(a) verny94 dne sob 23. dub 2016 14:57:36, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto do správné sekce!

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 41
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: Android 6.0

Příspěvek od ramon.dexter » čtv 21. dub 2016 13:54:05

NC - jako norton commander?

Esli používáš Total Commander, musíš si nainstalovat MTP plugin.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
Lord_Hell
Stálý androiďák

Příspěvek od Lord_Hell » pát 22. dub 2016 19:24:10

tak jsem si nainstaloval plugin od Mrkvosoftu a nepomohlo to. WinNc 7.4.0.0. stále nemůže spolupracovat s kartou, dokonce v somotném win již není možné přehrát soubory co jsou na kartě tzn nelze vytvořít m3u pro MP3 a celkem chaos je v těch android přehrávačích které místo 1 složky vypíší každý soubor nebo všechny další složky zválíšť a nepřišel jsem na to jak ve WinAmp (není na google play) přidávat do playlistu další alba.

wallin
Robot
Reputace: 22
Typ mobilu / ROM: P4XL / A.11

Příspěvek od wallin » sob 23. dub 2016 6:54:55

Lord_Hell píše:SD katu mám naformátovanou jako interní uložiště jelikož mi jí app nebraly (nic na SD kartě jsem nemohl otevřít jako například knížky.).
jako že interní úložiśtě telefonu a SD karta tvoří 1 oddíl? To se pak úložiště v PC zvlášť nezobrazí, že jo...jinak se karta formátuje na FAT32

ramon chtěl říct, źe pokud máš total comander nainstalovaný v telefonu, musíš ten plugin nainstalovat i do telefonu, ne do PC. - otevřeš TC v mobilu, v levém horním rohu klikneš na ikonu diskety a dole je zelené plus - přidat pluginy ke stažení

na přehrávání hudy v telefonu je asi nejlepší power amp (ale to je subjektivní)

Autor tohoto vlákna
Lord_Hell
Stálý androiďák

Příspěvek od Lord_Hell » sob 23. dub 2016 13:53:56

Daný plugin pro android TC není aspoň jsem ho pod názvem MTP nenašel ani pro TC PC verzi.
Já potřebuji zpravovat a přetahovat věci z PC do mobilu ale pod Exploler kde jde najet na kartu se mě ten dementní prohlížeč u každého souboru ptá jestli si opravdu přeji daný soubor kopírovat a pak jestli opravdu chci kopírovat a další sračky které zdržují kopírování.

To co chci aby se při připojení Mobilu, karta najela jako další uložiště (jako usb flash tedy pokud víte co to USB flash je, už jsem potkal lidi, kteří neumí kopírovat soubory) jak tomu bylo pod android 5.0.

Co se týče přehrávače měl jsem jeden dobrý ale přestal jest asi po 30 dnech a nějak jsem plnou verzi nenašel (marketu byla nějaká šílená cena a já neměl sotva ani 50kč).

Odpovědět

Zpět na „Lenovo A6000 - Obecná diskuze“