LG G Flex 2 (H955) - obecná diskuzeFlex 2 - problémy a jiné neduhy

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět

Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Zrnitost/šum na displayi
43
43%
Žluté fleky
27
27%
Žádné vady nepozoruji
29
29%
 
Celkem hlasů: 99

czaky
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: ned 15. zář 2013 15:22:37
Typ mobilu / ROM: Lg g Flex 2
Tablet: lenovo a1000-f

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od czaky »

Me dosel z reklamace ve stejnym stavu neustale se restartoval tak sel z5 na reklamaci ze ktere uz se mi nevratil.....

       
Tomass44
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: úte 25. zář 2012 13:18:05
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2
Mobil 2 / ROM: Nokia N9
Rom: v023

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od Tomass44 »

Ještě pořád je na czc, kdyby se mě nevrátil z reklamace, tak si ho na 100% koupím znova.
czaky
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: ned 15. zář 2013 15:22:37
Typ mobilu / ROM: Lg g Flex 2
Tablet: lenovo a1000-f

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od czaky »

Jak sem psal o par stranek z5, po tom co se nevratil z reklamace tak jsem odstoupil od smlouvy a vyplatily me celou castku 17500 za telefon. Vzal jsem Samsung galaxy S7 edge a neda se to srovnat uz jen fotakem a natacenim videa, rychlosti zadny zaseky nebo prehrivani a vydrz baterky je mnohem lepsi nez u flexe. Ale flex se mi i pres to vsechno libil vic....

       
hzkch12321
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 18. pro 2016 1:24:20
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od hzkch12321 »

Dobrý den, mám problém. Chtěl jsem udělat update přes LG Suite na Android 6.0, ale aktulaizace se zasekla vždy při 90%. Teď mám nefunkční telefon, nejde spustit, pořád se mi objevuje jen hláška Firmaware update a že nemám odpojovat usb. Prosím o pomoc, děkuji.
Miškin
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: sob 23. dub 2016 10:59:15
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od Miškin »

No poslal jsem ho na reklamaci s těmi restarty, tak jsem zvěda čím to bude. Zkusil jsem všechno,bez micro sd a sim, dokonce jsem sám přes pc suite přehrál sw a nic, zasekl se a restartoval dokonce i když se zrovna sám restartoval a nabíhal android :facepalm: :D :lol:
Miškin
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: sob 23. dub 2016 10:59:15
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od Miškin »

Tak nuvěříte, co to na mne ten reklamační technik z CZC zkouší.
Dnes mi na email došla zpráva, že mobil je k vyzvednutí z reklamace ( s reklamací, že se telefon po poslední reklamaci displeje restartuje), která nebyla uznána s dementně napsaným vyjádřením: Neuznáno - jedná se o závadu způsobenou počtem cyklů nabíjení s vlivem na její životnost. Možná pouze placená výměna baterie. Vráceno bez
opravy.

WTF? tak jsme volal na infolinku a ta se spojila s technikem, který se vyjádřil trochu konkrétněji, že baterii skončila životnost a ta způsobuje restarty telefonu :lol:
Taková hovadina, jako možné to je, ale to není můj problém, životnost baterie je 6měsícu nebo možná už rok, ale na její životnost (tzn kapacitu), ale 24 měsíců je na její vady a pokud způsobuje restarty, nafoukne se, vyteče a atd. tak je to vada a na ní se vztahuje dvouletá záruka. Tak jsem šel na pobočku a Flexe poslal zpět. Nejlepší jsou ti vydavači, ano záruka je jenom půl roku a tak jim to vysvětluju, tak čuměli jak chuji :lol: :lol: :lol:

Tak jsem zvědav, jak to dopadne
Uživatelský avatar
vuester
Stálý androiďák
Příspěvky: 121
Registrován: pát 18. pro 2015 12:26:18

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od vuester »

Původně jsem tento příspěvek napsal před více jak měsícem do tématu LG G Flex 2-Android 6-Vše sem, nicméně bylo pravděpodobně jen shodou okolností, že se mi níže uvedený problém objevil chvíli po instalaci Marshmallow, takže jej tímto zařazuji do správné sekce i se samotným vyústěním. Třeba se někdo potká se stejným problémem a může telefon rovnou reklamovat, jelikož doma s tím moc nesvede.
Jednalo se o časté pády aplikace Fotoaparát (“Bohužel, Fotoaparát se zastavil”). Pokud už se kameru podařilo spustit, tak se většinou spustila přední kamera a nešlo přepnout na zadní. Zadní fotoaparát často zamrzal na snímané scéně a nebo zůstal na černé obrazovce, případně byl převrácený displej s fialovým filtrem po celé obrazovce, někdy se na snímané scéně objevovali i tenké modré a fialové vertikální čáry (viz. screenshoty). Pokud už se vše podařilo spustit korektně, tak šlo občas ze zadní strany od kamery slyšet chrčení. Dále nefungovala svítilna- po kliknutí na zkratku v notifikační oblasti, to házelo hlášku “Baterka není k dispozici při použití blesku na fotoaparátu nebo v aplikacích”.

Obrázek

HR nepomohl, Zkoušel jsem s pomocí .kdz přehrát 6.0, následně jsem provedl to samé i s pětkovou verzí. Poté mi LG PC Suite samo nabídlo aktualizaci na Marshmallow, tak jsem ji provedl včetně modernizace. Bohužel problém stále přetrvával, byť se to chvílemi zdálo lepší.

Druhým problémem, který jsem do reklamace zmínil bylo náhodné vypínání telefonu při stavu 20% - 30% baterie. Telefon se pak musel znovu manuálně zapnout a až poté naskočil reálný procentuální stav baterie a telefon šel dále používat. Druhý problém jsem částečně přičítal chladnému počasí a při reálném používání mi zase tolik nevadil a asi bych jej samostatně ani neřešil a až časem bych koupil novou baterii.

Po třiceti dnech v servisu se mi telefon nevrátil a budou mi vracet peníze. Byť jsem byl s Flexem 2, jakožto sekundárním a náhradním přístrojem víceméně spokojený- především díky skvělé ceně, tak se nyní asi ponořím do vod Xiomi a vyzkouším Redmi Note 3.
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White
Tomass44
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: úte 25. zář 2012 13:18:05
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2
Mobil 2 / ROM: Nokia N9
Rom: v023

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od Tomass44 »

Doufám, že na mě taky nebudou zkoušet nesmysly s restartem kvůli baterce. :facepalm:

Jo a u toho Xiaomi si dej pozor na LTE. Nepodporuje 800 a 900 MHz pásma, takže pokud máš Vodafone je telefon nepouzitelny. Aspoň teda pro mě by byl. Pokud bydlis ve větším městě tak ti LTE poběží.
Uživatelský avatar
vuester
Stálý androiďák
Příspěvky: 121
Registrován: pát 18. pro 2015 12:26:18

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od vuester »

OT:
Vodafone nemám, nicméně i tak se chystám do té Global verze a ta všechny české LTE frekvence umí. Podle mě je to jeden z nejlepších telefonů v poměru ceny a výkonu v současnosti. Jinak s tím Snapdragonem 650 bych si výkonově v porovnání s 810 moc pohoršit neměl, v dalších parametrech je Xiaomi výše, docela jsem zvědavý na porovnání fotoaparátu mezi nimi, nicméně stejně většinou fotím S7. V pondělí mi šedá verze dorazí, tak jsem zvědavý.
Ať ti ta reklamace dobře dopadne.
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White
Miškin
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: sob 23. dub 2016 10:59:15
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od Miškin »

No mě czc můj nesouhlas prostě zamítli a že se mám obrátit na soudního znalce :facepalm: :lol: :facepalm:
Ani mi nenapsali cenovou nabídku opravy s novou bat., volal jsem tam a psal před týdnem, že se mi tento týden ozvou a pořád nic. Opravit to jinde nemůžu, jinak bych přišel o záruku.
Takže počkám co příští týden, ale jsem pěkně nasraný.
Uživatelský avatar
Bendy1
Stálý androiďák
Příspěvky: 181
Registrován: stř 20. čer 2012 20:28:55
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2 ROM MM 6.0.1
Mobil 2 / ROM: Huawei G7

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od Bendy1 »

vuester píše: V pondělí mi šedá verze dorazí, tak jsem zvědavý.
Kde jsi ho bral , na beryko?
Uživatelský avatar
vuester
Stálý androiďák
Příspěvky: 121
Registrován: pát 18. pro 2015 12:26:18

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od vuester »

Na mall.cz
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White
pavelcivka
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: ned 25. dub 2010 9:42:42
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: LG G2

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od pavelcivka »

Tak dva měsíce před skončením záruky mám cihlu. Baterkou to stopro není, ta vydržela dva dny. Naštěstí ofiko distribuce od Vodafonu, tak se uvidí co bude.
Jasan28
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 10. pro 2015 4:02:53
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od Jasan28 »

Já stejně tak, letos druhá reklamace. Baterku už měnili teď asi deska..
pavelcivka
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: ned 25. dub 2010 9:42:42
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: LG G2

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od pavelcivka »

Tak volali z prodejny Vodafone že je to uznaný a budou vracet peníze. Mám čekat na zavolání až to budou mít připravený. Dva dny a nic :facepalm: Už skoro měsíc jedu na náhradnim Zopo 780 kterej nabíjim dvakrát denně a funguje mu půlka displaye.
ketupa
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 26. kvě 2014 21:10:52
Typ mobilu / ROM: LG Flex II

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od ketupa »

Dobrý večer, tak i mě potkala náhle porucha mého Flexe. Z ničeho nic se restartoval a poté už jen dokola prováděl další a další bootování dokud se nevybila baterie, poté ani nešel nabít a stále ukazoval 0 %.
Okamžitě jsem ho zaslal do CZC na reklamaci a neočekával jsem žádný problém. Nicméně jen asi hodinu poté co jim telefon (podle SMS od pošty) dorazil mi zaslali mail že reklamaci ruší a okamžitě ho posílají zpět. Jako důvod uvedli že se IMEI na faktůře neshoduje s tím na telefonu. Jelikož jsem si na 100 procent jistý že ta faktůra byla přiložena k tomuto telefonu (byla celou dobu v krabičce, kupoval jsem jen jeden a nikdo z mého okolí tento typ nemá takže zaměna je nemožná), chtěl jsem vědět zda se nejedná o chybu z jejich strany (stoprocentně ano).
Poslali mi ještě jedno vyjádření, že mají v databázi oba IMEI a oba telefony že byly kupovány u nich, ale každý na jiné jméno. Dále se se mnou vůbec nebavili a ani se nesnažili nějak tu věc dále zkoumat. Takže mám doma nefunkční telefon, kterému sice zbývají ještě tři měsíce do konce záruky, ale jen díky tomu že někdo udělal při tisku faktury ho nemůžu reklamovat.
Toto byl můj poslední nákup v tomto eshopu. Je vidět že jim na zakazníkovi záleží jen do té doby než jim zaplatí za zboží. CZC už nikdy více.
honzino04
Stálý androiďák
Příspěvky: 109
Registrován: stř 30. pro 2015 12:50:07
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Mobil 2 / ROM: Vodafone Smart Ultra 6_ROM-Stock 6.0.1

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od honzino04 »

https://www.dtest.cz/nejcastejsi-proble ... ni-zbozi/8

Jestli si platil kartou, tak jim ho tam dones s výpisem z účtu a neměl by být problém. IMEI toho telefonu mají v databázi, takže je jasný, že byl kupován u nich a měli by ti ho vyreklamovat...
ketupa
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 26. kvě 2014 21:10:52
Typ mobilu / ROM: LG Flex II

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od ketupa »

Díky za radu, nicméně to jsem všechno zkoušel a jediná odpověď která míi přišla byla - cituji
"Dle IMEI, který jste nám zaslal ve fotodokumentaci, je mobilní telefon kupovaný přímo u naší společnosti avšak na jiné jméno.
Aby byla možnost uplatnit reklamaci, je nutné doložit správnou fakturu nebo aby reklamoval přímo dotyčný, který mobilní telefon zakoupil.
Děkujeme Vám za pochopení. "

Nakonec to dopadlo tak že jsem telefon zkusil asi po týdnu zapnout a začal se normálně nabíjet ale poté se často restartoval.
Měl jsem koupenou náhradní baterii, tak jsem jí vyměnil a od té doby je vše už zase v pořádku.
Ale reakce eshopu CZC mě naprosto otrávily a znechutily. To bych čekal u nějakého malého pochybného prodejce ale ne od takového známého obchodu.
Beru to jako poučení a už tam nikdy nic kupovat nebudu. Nemám zapotřebí někoho přesvědčovat že nejsem žádný podvodník co chce reklamovat jiný telefon.

Edit by jumbo78: smazaná zbytečná citace.
pospech11
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: ned 11. srp 2013 10:58:35
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2
Twitter: pospech11

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od pospech11 »

Tak po dvou letech používání mě telefon poprvé začal zrazovat. Nejprve mi zdechla základní deska (telefon se sám od sebe začal resetovat a odpojovat simkartu), tohle prošlo reklamací a myslel jsem že bude klid. Teď se asi po měsíci objevil další neduh - nabíječka se sama odpojuje a telefon ztrácí rychle (ze 100% na 30%) kapacitu baterie bez spuštěných aplikací, které by ho vyšťavovaly a pak to klekne napíše 0% a když připojím nabíječku opět naskočí nějaké procenta např. 60%. Telefon chvíli jede a pak zase zdechne. Takže kluci u CZC.cz ho dostanou znovu k reklamaci a uvidíme co zrobí tentokrát. Setkali jste se někdo s tímhle problémem ?
Siemens c25 →Motorola T 180 → Alcatel OT 302 →Alcatel OT 511 →Nokia 3310 →Nokia 3410 →SE T230 →K700i → SE W810i →SE K600 →SE J220i → Samsung 5839i →HDC S4 Legend →Prestigio 7500→LG G Flex 2
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od jis »

Podle tvého popisu to vypadá na baterii, která už má dost.
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
theo2
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: úte 24. kvě 2011 20:14:52

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od theo2 »

pospech11: já se setkal s těmito problémy i s penězma zpátky:)
poprvé mi odešel po roce, vyměnili základní desku a byl klid půl roku a zase výměna desky. Teď už to bylo do třetice, takže mi po 23 měsících používání telefonu vrátili celou pořizovací cenu - dábelských 6666,-Kč. Musel jsem vrátit origo sluchátka i nabíječku s kabelem - za sluchátka strhávají tuším 650, za nabíječku 400 a za kabel asi 200 (stačí aby to mělo logo LG a funkčnost nekontrolují)
Tak ať ti to dopadne jak mě ;)
xxmenn
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pon 09. črc 2012 19:43:03
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2 6.0.1.
Tablet: ASUS Transformer Pad TF300T - prodán

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od xxmenn »

Mám takový malý problém, nesetkal jste se někdo s tím že vám WIFi jede normálně a při zapnutí Bluetooth rychlost wifi rapidně klesne až k hranici že se nedá používat? Podotýkám že bluetooth není nikam připojen. Dost mě toto štve protože používat to takhle s chytrými hodinkami moc dobře nejde.
Uživatelský avatar
Bendy1
Stálý androiďák
Příspěvky: 181
Registrován: stř 20. čer 2012 20:28:55
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2 ROM MM 6.0.1
Mobil 2 / ROM: Huawei G7

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od Bendy1 »

Urcite by to delat nemelo ja tento problem u sveho flexu nemam , pouzivam bluetooth soucasne s externim reprakem a wifi slape naplno. Asi bych provedl reset do tovarka a pokud by to nezabralo, tak asi problem deska.

­    

roy100
Droid
Příspěvky: 1633
Registrován: sob 12. lis 2011 18:10:02
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od roy100 »

Dělat to klidně může, to že BT ovlivňuje Wi-Fi je známá věc. Nicméně na hranici použitelnosti by to být nemělo jen určitý pokles rychlosti, vyzkoušej na routeru nastavit jiný kanál, třeba se to zlepší, pokud ne pak jak psáno výše, tovarko, pokud nepomůže chyba na desce.
zd.havel
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: pát 03. kvě 2013 20:37:27
Typ mobilu / ROM: LG Flex2
Mobil 2 / ROM: ASUS Zenfone Max Pro M2

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od zd.havel »

Tak bohužel i mně odešla do "věčných lovišť" moje milovaná Flex2. Byla koupena v CZC cca. před 3a1/2 roky.
V průběhu měsíce června se mi několikrát stalo, že telefon při zapnutém stavu jednou restartoval a pak normálně bez problému fungoval. Po celou dobu těch let jsem jej zpravidla kolem 21:30 hodin na noc vypínal a zapínal v 5:30 ráno. Baterka držela až do konce bez problému při mém nenáročném využívání 3-4 dny.
Minulý týden při prohlížení foto začala cyklicky restartovat a nešla pořádně vypnout. Po příchodu domu jsem jí připojil s 90% baterie na nabíječku a potom vždy běžela normálně. Po odpojení z nabíječky ale začaly restarty nanovo.
Je možné, že by vše uvedené dělala baterie? Má někdo zkušenosti obdobné ?Nechce se mi dost dobře "vrážet" peníze do nové + zaslání do opravy s nejistým výsledkem.
Začínám koukat po jiném telefonu, ale rád si přečtu nějaký námět. Díky za odpovědi.
zd.havel
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: pát 03. kvě 2013 20:37:27
Typ mobilu / ROM: LG Flex2
Mobil 2 / ROM: ASUS Zenfone Max Pro M2

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od zd.havel »

Tak jsem tady opět na fóru. Ač jsem před cca.14.dny koupil nový mobil, nedalo mi to a začal jsem uvažovat, co s LG. V neděli jsem obětoval 257,-Kč a objednal jsem v síti prodejen Comfor novou baterii i s doručením do vybrané prodejny, abych neplatil poštovné. Včera kolem 17.hodiny jsem jí vyzvedl a dnes ráno se pustil do "pitvání" mé oblíbené Flex 2 dle návodu na Youtube. Návod je velice podrobně vyobrazen, takže jsem si řekl, že to musím zvládnout. Nejvíce jsem měl obavu z otevření (vyloupávání) krytů pod šroubky, abych se vůbec k baterii dostal.Dle pravidla "Trocha násilí není ještě sadismus" se povedlo. Z menšího spodního krytu ale něco odpadlo. Pod lupou jsem pátral, o co jde. Nebyl to plast, ale malý gumový profilový kousek. Takže kryty "rozborku" přežily .Odpojil jsem kontakty dle návodu, baterii se podařilo z přilepení "vyloupnout" docela bez násilí. Vestavěl a zapojil jsem novou baterii a před skládáním jsem začal pátrat, odkud vypadl výše popisovaný gumový kousek. Po chvilce hledání jsem zjistil, že je ze spodní části kde kryje asi mikrofon, zapadl na své místo přesně. Připojil jsem Flex 2 na nabíječku a s napětím očekával, co se bude dít. Baterie se začala nabíjet a po chvilce nastartoval i telefon. Nechal jsem chvilku nabíječku připojenou, baterie začala nabíjet cca. na 64% kapacity. Dle štítku na baterii byla vyrobena 24.6.2018, takže jsem měl štěstí při dodání na poměrně mladý kus. Následovalo odpojení od nabíječky a ejhle, LG Flex 2 "běžela jako za mlada" !!! :yes: :palec:
Provedl jsem zpětné složení a zakrytování, které proběhlo bez problémů. Nechal jsem baterii nabít na 100%, nastavil kompletně telefon dle zvyku a zůstává v rodině jako záložní. Po cca. dvou hodinovém nastavování se zapnutým WIFI a displejem baterie "sjela" na 78%, takže se zdá, že bude držet. A po předchozím továrním Hard resetu běží Flex 2 jako "mladice" při zakoupení 11.2015. :clap: A navíc jsem ušetřil nemalý peníz za odeslání do servisu a výměnu baterii s nejistým výsledkem.
Takže toto fórum neopouštím, ač se zdá, že je již "mrtvé". Že by skutečně všechny LG Flex 2 již opravdu odešly do těch "věčných lovišť" ??? :roll:
PS: přesunul jsem se na tomto fóru do části ASUS, ale můj Zenfone Max Pro M2 jsem tam zatím neobjevil. Jsem s ním po krátké zkušenosti naprosto spokojený, kéž by vydržel, co LG Flex 2. :palec:
Uživatelský avatar
deadlink
Androiďák!
Příspěvky: 597
Registrován: ned 03. úno 2013 20:45:50
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3
Mobil 2 / ROM: Lg G7+ Thiq
Tablet: Lg G Pad
Rom: 6
Bydliště: Jižní Morava

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od deadlink »

Diky za zkusenost. Moje flexa2 zatim funguje. Dostala ho manzelka jako druhy telefon. Jako prvni sem ji posunul g7 thinq. Jelikoz mi nesel root tak sem ho vymenil za oneplus 6t.
Kazdopadne jestli se flexa2 kousne, asi taky zkusim novou baterii. Ted budu menit baterku na oneplus 3 a jeste by se mi hodila baterie na lg gpad8.3. Ale ta uz se asi neprodava.

­    

zd.havel
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: pát 03. kvě 2013 20:37:27
Typ mobilu / ROM: LG Flex2
Mobil 2 / ROM: ASUS Zenfone Max Pro M2

Re: Flex 2 - problémy a jiné neduhy

Příspěvek od zd.havel »

Po více jak jednom roce jsem se na chvíli vrátil na fórum mé původně používané LG Flex2. "Spokojeně odpočívá" jako rezervní telefon s novou baterií od 24.7.2019 v zásuvce, jednou za čas jí nastartuji bez SIM karty a zaktualizuji z Google Play nainstalované app. a dobiji baterii, kterou udržuji v rozmezí 35 - 55%, jak je doporučováno pro baterie Li-on dlouhodobě skladované.
Nyní jsem z Comfor.cz dostal e-mail s nabídkou:

https://www.comfor.cz/prislusenstvi/k-t ... 7d65063438

Třeba by se to mohlo někomu ještě hodit, kdo tento vcelku zajímavý telefon ještě drží při životě. Já jsem vloni myslel, že umřel, koupil nový a pak jsem se jak píši výše pustil úspěšně do výměny.
Odpovědět

Zpět na „LG G Flex 2 (H955) - obecná diskuze“