LG G Flex 2 (H955) - obecná diskuzeTelefon hned při bootování padá znovu do restartu a nerozjede se

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
theo2
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: úte 24. kvě 2011 20:14:52

Telefon hned při bootování padá znovu do restartu a nerozjede se

Příspěvek od theo2 »

Mám Flexe z CZC, kterej byl už jednou na "klasické" reklamaci před půl rokem (umřel a už se neprobral), vyměnili mi základní desku s Androidem 6.0.1. V posledním měsíci se dost často samovolně restartoval (ze začátku cca 1x denně, potom třeba i 3x za den). Teď se mi ale restarty zacyklily a telefon vůbec nenabootuje. Zkoušel jsem současně stlačit start + volume down, to mi ale nabídne jen tovární nastavení, což bych zrovna nechtěl, mám tam nějaký nezazálohovaný apky.
Existuje nějakej způsob, jak přerušit tyhle opakovaný restarty kromě toho, že budu čekat na vybití baterky a doufat, že se pak telefon uklidní? Díky za tipy
EDIT: telefon se nerozjel, i když chvílama to vypadalo nadějně. Takže reklamace v CZC - prej za ten bootloop asi může vadná baterie.
theo2
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: úte 24. kvě 2011 20:14:52

Re: Telefon hned při bootování padá znovu do restartu a nerozjede se

Příspěvek od theo2 »

Dneska jsem byl pro opravenej telefon - v protokolu bylo napsaný, že vyměnili základní desku (takže teď už tam je třetí) a že doporučují výměnu baterie, která už je po záruce. Zkoušel jsem to nastartovat hned při předání, ale baterka měla stav 0%, což už mi bylo podezřelý. Došel jsem domů, dal to na nabíječku a dělá to úplně to stejnej bootloop - podle mě s tím neudělali vůbec nic. Je to ale už třetí reklamace stejnýho problému (i když poprvé to nedělalo bootloop, ale zůstalo to mrtvý), tak hned po svátkách zajdu na CZC a budu chtít peníze zpátky. Uvažuju, že bych pak pořídil zase Flexe, přes všechny neduhy mi nějak přirostl k srdci
Odpovědět

Zpět na „LG G Flex 2 (H955) - obecná diskuze“