Sony SmartWatch 3Uplne jednoduche GPS sport trackovanie - nejde?

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět
felipe25
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: pát 05. srp 2011 9:51:42

Uplne jednoduche GPS sport trackovanie - nejde?

Příspěvek od felipe25 »

Zdravim.
Mam Sony Smartwatch 3.

Dlhsie som tieto hodinky pouzival s iOS a iP6S, a tam mi sluzili max na. citanie sms, a videnie, kto vola.

Presiel som ale na Samsung A5 2016, a tieto hodinky chcem vyuzit na max.

Viem ze maju vstavane GPS, a chcel by som ich pouzivat na trackovanie - bike, atd.

Nainstaloval som si uz tri appky - endomondo, runstastic pro, aj runtastic.. vsetky su po nainstalovani v mobile aj v "hodinkach". ked ich vsak pustim (vonku som bez mobilu, iba s hodinkami), nic nezaznamenaju - ked pridem domov, a otvorim mapu v appkach, bud tam nieje ziadna trasa, alebo vobec ziadna aktivita. aj ked bola vonku pustena, a aj zastavena. da sa to vobec robit bez mobilu?

btw, mam v hodinkach Location zapnute, a taktiez mma tam appku GPS Wear a ta po chvili najde satelity /dokonca ukazuje usa aj ruske../, a najde aj polohu. cize v hodinkach, zeby nevedeli najst polohu problem nieje.

Treba nejako specialne nastavit appky, aby mali pristup k polohe v hodinkach? Dik.
Otmar
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: stř 22. kvě 2013 11:54:19
Typ mobilu / ROM: Samsung S4

Re: Uplne jednoduche GPS sport trackovanie - nejde?

Příspěvek od Otmar »

Odpověď jsem našel v tématu níž, měl jsem podobnou otázku, jenom ti to zkopíruju :
Re: Dotaz na majitele Sony SW3

Příspěvekod David1982 » pát 24. čer 2016 9:50:33

Dá. V nastavení endomodna je položka chytré hodinky a tam android wear. Tam sjedeš dolů a vyberš si, zdali se má gps tahat z telefonu nebo z hodinek. Pokud si vybereš hodinky, tak pak můžeš jít bez telefonu a po návratu se to synchronizuje s telefonem. Zase to ale hodinkám žere baterku.
felipe25
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: pát 05. srp 2011 9:51:42

Re: Uplne jednoduche GPS sport trackovanie - nejde?

Příspěvek od felipe25 »

nefunguje ani to. urobil som to, ale hodinky miesto GPS is disabled pisu: Location... a len hladaju a hladaju. pritom GPS hodinky maju, lebo cez druhu appku vidim suradnice.

nakoniec som to rozbehal cez appku: strava.... spustim, a sleduje ma to. mobil mam doma, a ked sa vratim domov, tak sa tie udaje same stiahnu do mobilu. a to som skusal endomondo, runtastic, aj runkeeper.
Otmar
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: stř 22. kvě 2013 11:54:19
Typ mobilu / ROM: Samsung S4

Re: Uplne jednoduche GPS sport trackovanie - nejde?

Příspěvek od Otmar »

Poprvé mi trvalo asi 10 minut, než v Endomondo bylo GPS excelent. Ale zašel jsem na volné prostranství a GPS to najde za 2min. Trvá to dlouho na můj vkus. Proto nejraději běhám s hodinkami i telefonem, poslouchám hudbu, mám připojený Hearth monitor.
felipe25
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: pát 05. srp 2011 9:51:42

Re: Uplne jednoduche GPS sport trackovanie - nejde?

Příspěvek od felipe25 »

ja musim povedat, ze strava funguje perfektne.. mam vsak aj novy FW v hodinkach.

proste, po prvom najdeni GPSka ktore trvalo dlhsie ho teraz najde takmer ihned.. zapnem Stravu, dam start, a poloha je takmer identicka s tym, co prejdem. takze spokojnost. mam praveze len hodinky, pretoze pouzivam iPhone 6S (z iOS na android tazko prejdem), a pri behu mam android fon doma, aby som nenosil 2fony.. prave preto potrebujem, ze ked pridem domov, tak sa to samo synchronizuje..
Odpovědět

Zpět na „Sony SmartWatch 3“