Legend ROM/FirmwarePryč se SENCE

HTC
Odpovědět
Gielen
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 07. bře 2011 1:39:47

Pryč se SENCE

Příspěvek od Gielen »

Zdravím ... Mám HTC Legend s android 2.2 ..

Stále trpím zahlceným telefonem.( nedostatek interní paměti ) ( už jsem musel asi 10 HW reset )
navíc HTC sence je hrozne pomalé...

Je nějaká vychytaná ROM na HTC Legend?
Jestli se s tím někdo zabývá.. a povedlo se mu..
.... Prosim o odkaz + český návod...

Díky moc
( popřípadě budu vděčný za info na Icq 300-995-958 )
chvoj
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: pát 13. kvě 2011 11:40:12

Re: Pryč se SENCE

Příspěvek od chvoj »

Ahoj, tak už 3. den hledám rozumný návod jak nahrát na Lagenda nějakou romku. nehnul jsem se z místa. Můžete mě prosím poradit jak na to? už mě z toho tečou nervy.
Díky
Noob
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 30. čer 2010 22:26:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 32GB stock Lolipop
Mobil 2 / ROM: Android One Xiaomi A1 64GB stock ROM
Tablet: Nexus 7 32GB 3G stock Lolipop
Tablet 2 / ROM: nVidia Shield K1 stock ROM

Re: Pryč se SENCE

Příspěvek od Noob »

Osobně root a custom firmware pokud telefon chcete používat k původnímu účelu nedoporučuji.

Z changelogu a fora například Cyanogenmod se můžete dočíst o problémech s GPS, Wifi , GSM atd... pokud to je i u verze označované jako stable je to pro normálního člověka nepoužitelné. Nerd,geek a jiný hračička, který to má prostě jen na hraní asi tím zasažen nebude.

O kvalitě custom ROM v porovnání s třeba HTC Desire si můžeme jen zdát.
Noob
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 30. čer 2010 22:26:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 32GB stock Lolipop
Mobil 2 / ROM: Android One Xiaomi A1 64GB stock ROM
Tablet: Nexus 7 32GB 3G stock Lolipop
Tablet 2 / ROM: nVidia Shield K1 stock ROM

Re: Pryč se SENCE

Příspěvek od Noob »

Tak já se po týdnu z Cyanogen Mod 7.1 stable vracím zpět na "hnusné" Sence


Psal jsem tu už http://androidforum.cz/post286404.html#p286404 ale cutom rom sice nemají oplikace a Sance na které se brblá jenže chyby z toho dělají nepoužitelnou věc. Komunita kolem to nedokáže opravit. Každý říká něco jiného a možná se to někdy pravý. CM je ROM která je aspoň trochu víc udržovaná. Tedy na jejich foru se sváma bavit budou jen nepomohou jinde na vás ani nereagují a chyb tam je ještě víc.

Pokud člověk postupoval podle návodu na wiki tvůrců Cyanogen MOD je návrat jednoduchý a nekomplikovaný. První je flash utilitou od HTC kterou jsme už použili před rootem následně první OTA update a pak finální update na 2.2
Uživatelský avatar
HolyTrue
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: pon 19. pro 2011 19:02:30
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S 2.3.5
Rom: Endymion V3.3 Sense
Kontaktovat uživatele:

Re: Pryč se SENCE

Příspěvek od HolyTrue »

Byl jsem velký odpůrcem rootu a custom romek a považoval jsem to za zbytečnost. Po tom co jsem ale rootnul můj telefon a nahodil tam romku s nejlepším Sense 3.5, jsem v sedmém nebi. Telefon je ultra rychlý bez jediného záseku, ani pikosekunda.
S momentální romkou jsem nadmíru spokojen a myslím, že u ní zůstanu díky tomu, že má Sense.
Noob
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 30. čer 2010 22:26:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 32GB stock Lolipop
Mobil 2 / ROM: Android One Xiaomi A1 64GB stock ROM
Tablet: Nexus 7 32GB 3G stock Lolipop
Tablet 2 / ROM: nVidia Shield K1 stock ROM

Re: Pryč se SENCE

Příspěvek od Noob »

HolyTrue píše:Byl jsem velký odpůrcem rootu a custom romek a považoval jsem to za zbytečnost. Po tom co jsem ale rootnul můj telefon a nahodil tam romku s nejlepším Sense 3.5, jsem v sedmém nebi. Telefon je ultra rychlý bez jediného záseku, ani pikosekunda.
S momentální romkou jsem nadmíru spokojen a myslím, že u ní zůstanu díky tomu, že má Sense.

To je hezké a máte snad telefon o kterém je tohle vlákno.... ;) Tady píšeme o HTC Legend , HTC Desire je na to s cutom ROM podstatně lépe. Tedy pro informaci dobré jinak námto samo nepomůže.
Uživatelský avatar
HolyTrue
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: pon 19. pro 2011 19:02:30
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S 2.3.5
Rom: Endymion V3.3 Sense
Kontaktovat uživatele:

Re: Pryč se SENCE

Příspěvek od HolyTrue »

Mám HTC Desire S, Legenda už ne.
Odpovědět

Zpět na „Legend ROM/Firmware“