Elephone P7000 - obecná diskuzeElephone P7000

cpu: 8core MediaTek MT6752
ram: 3GB
displej: 5,5" 1920x1080
lte: 2100, 1800 a 2600 MHz
rok uvedení: 2015

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
HonzaSk
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: stř 08. led 2014 14:59:23
Typ mobilu / ROM: Oukitel K6000 Plus
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power, Elephone P7000, Lenovo P780

Re: Elephone P7000

Příspěvek od HonzaSk »

Uvažuji zkusit nějakou z novějších alternativních ROM.

Favority jsou MIUI V7 5.10.2 Android 5.0.2_20151005 STABLE a Flyme 4.5.4 (stable release v1)

Nemáte někdo s těmito rom zkušenosti?

U obou by již neměl být problém s baterií, fotky jsou bez růžového nádechu. Obě nemají fingerprint (není pro mě důležité).

Mám několik otázek pro ty, co zkoušeli tyto rom..

Z oficialního fóre Flyme rom snad má problémy při natáčení videa?

U Miui nejde přepnout primární úložiště na sd kartu?

Co baterie, jaká je průběžná spotřeba?

Děkuji :-)
Uživatelský avatar
HunCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: stř 19. zář 2012 18:09:31
Typ mobilu / ROM: Umidigi Z Pro
Mobil 2 / ROM: Ele P9000
Rom: 7.1.1
Bydliště: Vsetín

Re: Elephone P7000

Příspěvek od HunCZ »

Ahoj, za mě k MIUI - vše super, CZ jazyk se stáhl ze serveru MIUI hned po instalaci, ukládání na SD jde vyřešit aplikací třetí strany. Ještě jinak - primární úložiště sice jde v nastavení nastavit jakékoliv, ale mě nějak nefungovalo - u fotek ani aplikací určitě ne; jak říkám, jde ale vyřešit a mě to nebolelo. Baterie a vše ostatní OK, při prvním spuštění nejde pod CZ dokončit Start-Up Wizard, stále vrací ve smyčce do registrace, řešením je přepnout do Eng a dokončit bez registrace. Pak zpět do CZ. Nejhorší chybou této rom je - a hlášení této vady je z různých směrů a fór už hojně - že po nějaké době používání (u mě po 5 dnech) po nastartování telefonu přestane buď jít zvuk nebo jde úplně potichoučku (volání, hudba, zvonění) a při volání protistrana slyší vás také velmi slabě. Na řešení jsem nepřišel, patrně nic kromě přeinstalace nefunguje, soft-resety jsem zkoušel a bez úspěchu. Jinak baterie mi hlásila při nějakých 82% výdrž 2 dny a 11 hodin, vybíjí se do nuly, nepadá při 15%; já se dostal přes dva dny používání, třetí den ráno jsem dobíjel kvůli práci. Až se vychytají problémy se zvukem, asi nej alternativní rom, jakou lze najít. Finger neřeším, PIN stačí.
Vždycky existuje cesta... Jakmile NĚCO NĚJAK funguje, každý má sílu přijít na to, JAK... Prosím, pro některé, kteří to nechtějí chápat - poradím, vysvětlím, navedu, ale za nikoho nepracuji...
HonzaSk
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: stř 08. led 2014 14:59:23
Typ mobilu / ROM: Oukitel K6000 Plus
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power, Elephone P7000, Lenovo P780

Re: Elephone P7000

Příspěvek od HonzaSk »

Díky moc za užitečné informace.

K tomu zvuku - to je docela důležitý problém. Když se ti to stane, tak rom instaluješ znovu?
Uživatelský avatar
HunCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: stř 19. zář 2012 18:09:31
Typ mobilu / ROM: Umidigi Z Pro
Mobil 2 / ROM: Ele P9000
Rom: 7.1.1
Bydliště: Vsetín

Re: Elephone P7000

Příspěvek od HunCZ »

Nepřeinstalil jsem, prděl jsem na to, protože jsem mezitím tyto náznaky zachytil na ofiko fóru P7000 a nebylo jich málo, taxem se vrátil k záloze od Deeplflex a mých patchů; tam mám jistotu. A ještě jeden postřeh - mám pocit (jistotu, pramenící z reality), že si MIUI spravuje kontakty dle sebe. Jednou kontakty načte, jindy ne, potřetí jen něco... Synchro je zkrátka také s otazníkem...
Vždycky existuje cesta... Jakmile NĚCO NĚJAK funguje, každý má sílu přijít na to, JAK... Prosím, pro některé, kteří to nechtějí chápat - poradím, vysvětlím, navedu, ale za nikoho nepracuji...
HonzaSk
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: stř 08. led 2014 14:59:23
Typ mobilu / ROM: Oukitel K6000 Plus
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power, Elephone P7000, Lenovo P780

Re: Elephone P7000

Příspěvek od HonzaSk »

Pročetl jsem fóra, především i to ruské a MIUI to vypadá, že deepflex vydá aktualizaci.

Celkem si ale naposled chválí VibeUI 2.8 1540 od Rublixe, která je postavená na androidu 5.1

Těžké to rozhodování :-)
HonzaSk
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: stř 08. led 2014 14:59:23
Typ mobilu / ROM: Oukitel K6000 Plus
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power, Elephone P7000, Lenovo P780

Re: Elephone P7000

Příspěvek od HonzaSk »

HunCZ píše:Nepřeinstalil jsem, prděl jsem na to, protože jsem mezitím tyto náznaky zachytil na ofiko fóru P7000 a nebylo jich málo, taxem se vrátil k záloze od Deeplflex a mých patchů; tam mám jistotu. A ještě jeden postřeh - mám pocit (jistotu, pramenící z reality), že si MIUI spravuje kontakty dle sebe. Jednou kontakty načte, jindy ne, potřetí jen něco... Synchro je zkrátka také s otazníkem...

Můžu se zeptat jakou rom od Deepflex používáš a případně zda by šlo nasdílet tvé patche? Je to Android 5.1?

Aktuálně jsem vyzkoušel VibeUI 2.8 .. nejede GPS a kompas, spotřeba baterky je divná (velká spotřeba i v noci). Jediné pozitivum, fotky nemají růžový nádech..
Uživatelský avatar
HunCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: stř 19. zář 2012 18:09:31
Typ mobilu / ROM: Umidigi Z Pro
Mobil 2 / ROM: Ele P9000
Rom: 7.1.1
Bydliště: Vsetín

Re: Elephone P7000

Příspěvek od HunCZ »

Oops, omlouvám se za překlep výše, záloha je z rom od Rublix, nikoli Deepflex, od něj jsem je aplikoval patche. Je to 5.0 a je stabilní
Vždycky existuje cesta... Jakmile NĚCO NĚJAK funguje, každý má sílu přijít na to, JAK... Prosím, pro některé, kteří to nechtějí chápat - poradím, vysvětlím, navedu, ale za nikoho nepracuji...
HonzaSk
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: stř 08. led 2014 14:59:23
Typ mobilu / ROM: Oukitel K6000 Plus
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power, Elephone P7000, Lenovo P780

Re: Elephone P7000

Příspěvek od HonzaSk »

Aha, tak to pak jo. Ta Rublixovo romka s tvými úpravami nebyla špatná, jen mě hrozně štval růžový nádech ve fotkách.

Nyní zkouším "Elephone P7000 DXP release 20150910 based on Android 5.1" od deliriumxp .

Fotky v pořádku a ostatní v pořádku. Zatím jen co jsem zjistil, tak svítilna jede jen pár sekund,pak zhasne - přesto pokud zůstane zapnutá i když nesvítí, žere baterku .. jsem si toho večer nevšiml a ráno valím oči - přes noc sešup z 90% na 30% :-)

Jinak v porovnání s VibeUI 2.8 .. VibeUI daleko lepší a hlasitější zvuk z repráku než tato i Rublixovo rom. Zato nepoužitelná GPS :-)
matov
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: ned 31. srp 2014 5:29:23
Typ mobilu / ROM: Elephone P7000
Mobil 2 / ROM: Google Nexus 5

Re: Elephone P7000

Příspěvek od matov »

HonzaSk klobúk dole, že máš ešte nervy na tento nepodarok. Ja a ako je vidieť aj samotný výrobca už rezignoval a P7000 je pre neho pase.Na ofiko stránke, s P7000 už nepočíta s ďalšou aktualizáciou ani na 5.1 a tobôž na Marshmallow. Pritom M1,2 P9000 a Vowney, tie sa určite dočkajú. Skôr tam najdeš petície ako dať elephone na súd pre nulovú a nefunkčnú podporu.
Ja som svoj P7000 zakotvil na poslednej stok rom z 14.9. Urobil som si svoje drobne úpravy v nastaveniach a dožijem s ním pokiaľ si nájdem niečo nové.
Elephone ale už neverím.
Syn si kúpil one+2, až mi padla sánka, kurňa, makám, roky a kupujem šmejda. Mladý si to kúpi hneď čo do práce nabehne. Ináč je to delo stroj. Tam človek beží navždy na jednej romke a nehľadá alternatívy. Takže moje rozhodovanie je už len medzi one+2 a Zuk Z1 a potom p7000 rozšliapnem pred garážom a ani na bazoš ho nedám, lebo nemám srdce ublížiť inému.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Elephone P7000

Příspěvek od rbarat »

Lenovo ZUK Z1 nemá európske 800Mhz LTE - http://androidforum.cz/lenovo-zuk-z1-in ... 69085.html, tým pre mňa pasé.

Z Lenovo mobilov ma ale zaujal nový Vibe P1m za 199€ dostupný doma, má baterku 4000mAh - http://androidforum.cz/lenovo-vibe-p1-v ... 69432.html

Ak sa Ti páči OnePlus, vyčkaj pár dní, už koncom mesiaca by mal vyjsť nový OnePlus X - http://androidforum.cz/oneplus-x-t69280.html
Ten snáď napraví pošramotenú povesť po 1+2, nakoľko verejnosť od neho očakávala viac. Je to dobrý telefón strednej triedy, ale zabijak vlakových lodí, ako tvrdí v reklame výrobca to iste nie je.

A k firme Elephone - vyrábajú hardvérovo zaujímavé fóny za slušné ceny, ale veľkým problémom je softvér - majú nedokončené a zabugované ROMky. Stále chrlia nové modely a chyby starých neriešia. Aj teraz už ide na trh P9000ka a chyby P7000/P8000 nie sú opravené.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
matov
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: ned 31. srp 2014 5:29:23
Typ mobilu / ROM: Elephone P7000
Mobil 2 / ROM: Google Nexus 5

Re: Elephone P7000

Příspěvek od matov »

B 20 nieje jediná frekvencia na ktorej fungujú europski či dokonca aj Slovenskí operátori.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Elephone P7000

Příspěvek od rbarat »

B20 je v našich podmienkach veľmi dôležitá frekvencia, lebo sú ňou pokryté veľké oblasti mimo miest, teda väčšina územia. Ostatne frekvencie sa používajú len v mestách, ak telefón nemá 800Mhz frekvenciu, mimo mesta nebudeš mať LTE. No a nové oblasti, kde doteraz nebol ani 3G signál operátori pokryli práve 800Mhz LTE frekvenciou. Ďakujem pekne za taký mobil, ktorý nemá tuto frekvenciu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
matov
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: ned 31. srp 2014 5:29:23
Typ mobilu / ROM: Elephone P7000
Mobil 2 / ROM: Google Nexus 5

Re: Elephone P7000

Příspěvek od matov »

Ano súhlasím, sú s B 20 pokryté veľké a najväčšie uzemia, ale podstatné, že nie všetky a to je moj prípad. Bývam 500m za tabličkou koniec mesta, ale LTE je fuč. Pre takýchto ľudí je 800Mhz nanič a postačí aj 1800Mhz, ktorý je v dosahu. Preto aj z mojej strany voľba týchto telefonov.
Uživatelský avatar
HunCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: stř 19. zář 2012 18:09:31
Typ mobilu / ROM: Umidigi Z Pro
Mobil 2 / ROM: Ele P9000
Rom: 7.1.1
Bydliště: Vsetín

Re: Elephone P7000

Příspěvek od HunCZ »

@HonzaSk: Tak vážně nevím, jakou rom jsi měl; pokud tu DSP 3+ od Rublixe opatchovanou dostupnými patchi - stejně jako mám já - nemůžeš mít problém ani se zvukem, růžovým nádechem fotek a pokud jsi deaktivoval fingerprint scanner, pak ani s baterií. Můj P7000 je naprosto v cajku, bezproblémový chod (až na padání baterie při zaplém snímači otisků), ale po jeho vypnutí jedu s baterií klidně až pod 10% a stále drží, vybíjí se normálně jako každý jiný mobil. Buď máš "štěstí" na vadný, neopatchovatelný kus, nebo něco děláš blbě. Naopak - vyzkoušel jsem všechny dostupné romky a žádná nestála za to, abych se v nich rýpal, ta Rublixova je NEJ, u mě naprosto bezproblémová. Těm, co jsou zoufalí, doporučuji ji alespoň vyzkoušet.
Vždycky existuje cesta... Jakmile NĚCO NĚJAK funguje, každý má sílu přijít na to, JAK... Prosím, pro některé, kteří to nechtějí chápat - poradím, vysvětlím, navedu, ale za nikoho nepracuji...
HonzaSk
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: stř 08. led 2014 14:59:23
Typ mobilu / ROM: Oukitel K6000 Plus
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power, Elephone P7000, Lenovo P780

Re: Elephone P7000

Příspěvek od HonzaSk »

Ano, měl jsem tu od Rublixe v3 DSP+ s tvými opravami. Fotky měly růžový nádech při horších světelných podmínkách. Na sluníčku dobrý. U DXP Android 5.1 je to o něco lepší. V horších světelných podmínkách to ještě není ono, ale rozdíl tam je. U Rublixovo romky jsem ještě našel takový detail - u LTE to nedokázalo ukázat na jakym bandu zrovna jedu, takže třeba Netmonster byl nepoužitelný. U této rom je vše v pořádku. Nicméně "na funkci rostlináře" to nemělo vliv (připojení k LTE) :-)

Co se týče firmy Elephone, máte pravdu. Ta podpora je nulová. Ono vem jí čert, kdyby existovala odladěná romka. Takhle by se firma chovat neměla.

Osobně, jelikož jsem P7000 kupoval za 160$, tak za tu cenu to není špatný telefon. Za plnou cenu už bych koukal asi po jiných. Hold trh s telefonama je nyní jedna, hodně velká, spotřeba. Mraky modelů a značek, ale stabilních za rozumnou cenu je jen pár.

S 1+2 bych nesrovnával, to je cenově někde jinde. Mimochodem, akorát mi poslali pozvánku - kdyby někdo potřeboval, tak platí ještě 6 hodin.

EDIT: takže zpět k HunCZ + Rublix rom - DSP+ v3 .. DXP Android se chová divně - dovolám a displej stále zhasnutý. Mačkám se div ne mezi nohama, nic. Pak se po minutě obraz objeví, po druhé pomohlo připojit k nabíječce. Navíc baterka od 15% rychle běží dolu. Že bych začal po tom skvostu také dupat? :-)
matov
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: ned 31. srp 2014 5:29:23
Typ mobilu / ROM: Elephone P7000
Mobil 2 / ROM: Google Nexus 5

Re: Elephone P7000

Příspěvek od matov »

Potvrdzujem zvláštne chovanie P7000 s Rublix rom - DSP+ v3 aj s HunCZ balikom aj u mňa. Batérie padá , čierny display po ukončení hovoru. Kupil som aj novu bateriu. V nej ale problem nieje.
Mne sa na počudovanie P7000 chova najlepšie so stock rom z 14.9. Samozrejme finger.. off, uroveň jasu v manuale na potrebnom minime, predinstalovaný laucher odinstalujem. Bezim na Nova laucher.Takt CPU znizený na 1417MHz.. Pri antutu sa dostanem na 46000.
Dnes uz niekolko hodin nie je funkčný web elephone :D
HonzaSk
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: stř 08. led 2014 14:59:23
Typ mobilu / ROM: Oukitel K6000 Plus
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power, Elephone P7000, Lenovo P780

Re: Elephone P7000

Příspěvek od HonzaSk »

Ta černá obrazovka po ukončení hovoru mi dělala u této DXP rom. Rublixovo DSP 3+ je v pohodě.

Škoda těch všech chyb, hodně to odrazuje od nových modelů (Vowney, P9000) téhle firmy.
matov
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: ned 31. srp 2014 5:29:23
Typ mobilu / ROM: Elephone P7000
Mobil 2 / ROM: Google Nexus 5

Re: Elephone P7000

Příspěvek od matov »

Tak je vonku Stock ROM Elephone P7000_Android 5.0_20151104. Prvé ohlasy sú na prekvapenie dobré. Chce to trochu času na objektívne porovnanie.
kulec007
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 18. lis 2015 9:02:39
Typ mobilu / ROM: Jiayu s3

Re: Elephone P7000

Příspěvek od kulec007 »

Ahoj vsem,
premyslim nad koupi tohoto tlf. Nicmene me docela zarazi, problemy ktere s timto pristrojem dle Vas jsou. Nechci nic nastavovat a uz vubec ne prehravat atd... Muzete prosim doporucit, nebo vymluvit nakup tohoto stroje? Popripade nejake jine, ale funkcni alternativy?

Dik
Kulec
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Elephone P7000

Příspěvek od rbarat »

Ak môžem poradiť, skús sa pozrieť na novší model Elephone P8000, ten tebou spomínané problémy nemá, telefón má tiež dobrú podporu na našom webe, u výrobcu aj v zahraničí a myslím, že je aj lacnejší, momentálne stojí 150USD / 135€ / 3740Kč (teda nemám prehľad o cenách P7000, tak je to snáď pravda). Tu je za tú cenu: http://www.everbuying.net/china-elephone-p8000.html
Naše vlákno: http://androidforum.cz/elephone-p8000-f1325.html
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
kulec007
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 18. lis 2015 9:02:39
Typ mobilu / ROM: Jiayu s3

Re: Elephone P7000

Příspěvek od kulec007 »

Dík za odpověď,

asi do něj půjdu :D Ale mám ještě jeden problém, protože jsem ještě nikdy z žádného čínského shopu neobjednával, tak se zeptám. Můžu zaplatit normální kartou Mastercard, nebo je lepší zřídit si účet paypal? Nerad bych, aby mi někdo vysosal účet :D
Uživatelský avatar
Sciphone
Androiďák!
Příspěvky: 422
Registrován: ned 05. čer 2011 17:21:18
Typ mobilu / ROM: Oneplus 5

Re: Elephone P7000

Příspěvek od Sciphone »

Lepší a jistějsí je určitě si zřídit Paypal. Hlavně když jsou problémy s prodávajícím, tak peníze dostaneš zpět.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Elephone P7000

Příspěvek od rbarat »

Presne tak, jedine PayPal. Je to Tvoja ochrana, keby Ti náhodou balíček neprišiel alebo prišiel vadný telefón, PayPal by Ti vrátil peniaze. Založenie PayPal účtu je rýchle. A nič Ťa to nestojí.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
matov
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: ned 31. srp 2014 5:29:23
Typ mobilu / ROM: Elephone P7000
Mobil 2 / ROM: Google Nexus 5

Re: Elephone P7000

Příspěvek od matov »

Pre všetkých, čo už to s z P7000 vzdali je tu mala nádej v podobe Maxima alias Deepflex, ktorý tu prichádza z "official Elephone project".
Môžem osobne potvrdiť, že táto rom je zatiaľ najvyšší level u P7000. Problém padajúcej batérie však stále trvá. Je tu však prísľub autora, že bude riešený.
Viac na ofiko stránke Elephone.
http://bbs.elephone.hk/thread-9125-1-1. ... ljBA3YveM-
HonzaSk
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: stř 08. led 2014 14:59:23
Typ mobilu / ROM: Oukitel K6000 Plus
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power, Elephone P7000, Lenovo P780

Re: Elephone P7000

Příspěvek od HonzaSk »

Také jsem již instaloval .. fotky celkem slušný, vše co používám jede. Jsem zvědav, jestli dokáže někdo opravit problém s baterií..
jokero0852
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 06. lis 2017 20:28:42
Typ mobilu / ROM: ElephoneP7000

Re: Elephone P7000

Příspěvek od jokero0852 »

Zdravím Androiďáci, mám prosbu. Po celou dobu co mám Elephone P7000 (cca 2,5 roku) se mi občas při příchozím hovoru zasekne a nezbývá nic jiného než jej restartovat. Po restartu v seznamu hovorů není záznam o příchozím hovoru, což je asi ten největší problém. V poslední době se telefon zasekává častěji, cca. 2 x denně. Tušíte, čím by to mohlo být a co s tím (rady šutr pod a dalším šutrem shora praštit prosím vynechat). Děkuju moc, docela jsem si na telefon zvykl. Jokero0852
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Elephone P7000

Příspěvek od xanthor »

Asi bych zkusil klasický postup: aktualizace systému (pokud je k dispozici), pokud nepomůže, tak factory reset (tovární nastavení), jinak jedině reklamace. A samozřejmě příště koupit telefon od solidní značky (pokud se ti telefon sekne při příchozím hovoru, tak to není telefon, ale hračka).
fan-ny
Androiďák!
Příspěvky: 484
Registrován: pát 26. lis 2010 9:40:21
Typ mobilu / ROM: TP-25
Bydliště: O-va!!!

Re: Elephone P7000

Příspěvek od fan-ny »

Presne to stejne mi delala G3, az na to ze ten restart provedla sama.
Ve vypisu hovor nebyl a za chvili prisla sms o ztracenem hovoru(nastaveno u oper.).
U mne to bylo baterii a to jsem ji nemnel tak starou jako ty - 2,5 let - je na batt. dost...
Takze pokud jeste jedes na puvodni, zkusil bych jestli to neni jeji vina. Pak postup viz nade mnou... klidne v opacnem poradi.
:help: - :potreseni: - :thumbup: - Tak ho pouzij... - :palec:
Odpovědět

Zpět na „Elephone P7000 - obecná diskuze“