Desire Z - ROM/FirmwareHTC Clay SuperCM7 G2 Go Go Go! (v2.3)

HTC
Odpovědět
max1
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: stř 14. črc 2010 19:37:26

HTC Clay SuperCM7 G2 Go Go Go! (v2.3)

Příspěvek od max1 »

tak jsem konečně našel ROM která mi vyhovuje:) Výdrž super, jede svižně, žádné bugy. Za 10 dní jediný zásek nebo error:)
Při používání 1,5 hod navigace, 10 min hovorů, 15 SMS, 30 min webu jsem měl večer baterku na 50%

Prozatím končím s testováním:) tuto rom vřele doporučuju ;)
Vodafone 845, HTC Desire Z, Sony Xperia L, Jiayu G3, Xiaomi RedRice, LG G2, LG G3
bazantik
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 21. črc 2011 21:51:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 5

Re: HTC Clay SuperCM7 G2 Go Go Go! (v2.3)

Příspěvek od bazantik »

Už jsem sem chtěl psát, jestli bys nemohl dát odkaz.. No, ale zagooglil jsem si a tady je výsledek:

dá stáhnout v ROM Manageru, i když zrovna pro tuto ROM potřebujete placenou Premium.

Nebo je ke stažení na fóru XDA, zde je přímo odkaz na tuto ROM.

Jdu ji zkoušet a třeba si i pošteluju tu moji diakritiku :-D
max1
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: stř 14. črc 2010 19:37:26

Re: HTC Clay SuperCM7 G2 Go Go Go! (v2.3)

Příspěvek od max1 »

bazantik píše:Už jsem sem chtěl psát, jestli bys nemohl dát odkaz.. No, ale zagooglil jsem si a tady je výsledek:

dá stáhnout v ROM Manageru, i když zrovna pro tuto ROM potřebujete placenou Premium.

Nebo je ke stažení na fóru XDA, zde je přímo odkaz na tuto ROM.

Jdu ji zkoušet a třeba si i pošteluju tu moji diakritiku :-D
To koukám, já ji instaloval ještě jako free :)
Vodafone 845, HTC Desire Z, Sony Xperia L, Jiayu G3, Xiaomi RedRice, LG G2, LG G3
bazantik
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 21. črc 2011 21:51:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 5

Re: HTC Clay SuperCM7 G2 Go Go Go! (v2.3)

Příspěvek od bazantik »

Myslíš z ROM Manageru? Po mě to chtělo už Premium verzi. Ale to mi fakt nevadilo, rád jsem přispěl na tento fajn program.. :)

EDIT: Prosím tě, jde nějak odinstalovat aplikace Wi-Fi Calling, která je v této ROM? Je určená pro SIMky TMobile (navíc předpokládám jen někde v zahraničí) a mě jako Vodafonistovi je tedy na nic.. Myslel jsem, že když mám rootnutý telefon, budu moct odinstalovat všechno, co v telefonu nechci, ale není tomu tak.. :(

EDIT2: Tak jsem si s Wi-Fi Calling poradil! :-) Nainstaloval jsem Gemini App Manager, zapnul Expert Mode, našel si tu aplikaci, zeditoval Autorun (Config "Autorun" (root") a vše dal na OFF, potom jsem ještě dal Block "App" (root) a po zrestartování telefonu už konečně tato aplikace není v seznamu běžících aplikací. Zakázal jsem autorun ještě u dalších app, které nepotřebuji mít spuštěné okamžitě a dostal jsem se tak z 80 MB volných po startu na nějakých téměř 160 MB (z 367). Doporučuju tuto aplikaci, nechápu, že je zdarma :-) Kdyby to šlo, klidně si i zaplatím nějakou "Pro" verzi (i když nevím, co by musela umět, aby se od této free v něčem odlišovala - free verze umí vše, co potřebuju :-)
max1
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: stř 14. črc 2010 19:37:26

Re: HTC Clay SuperCM7 G2 Go Go Go! (v2.3)

Příspěvek od max1 »

bazantik píše:Myslíš z ROM Manageru? Po mě to chtělo už Premium verzi. Ale to mi fakt nevadilo, rád jsem přispěl na tento fajn program.. :)

EDIT: Prosím tě, jde nějak odinstalovat aplikace Wi-Fi Calling, která je v této ROM? Je určená pro SIMky TMobile (navíc předpokládám jen někde v zahraničí) a mě jako Vodafonistovi je tedy na nic.. Myslel jsem, že když mám rootnutý telefon, budu moct odinstalovat všechno, co v telefonu nechci, ale není tomu tak.. :(

EDIT2: Tak jsem si s Wi-Fi Calling poradil! :-) Nainstaloval jsem Gemini App Manager, zapnul Expert Mode, našel si tu aplikaci, zeditoval Autorun (Config "Autorun" (root") a vše dal na OFF, potom jsem ještě dal Block "App" (root) a po zrestartování telefonu už konečně tato aplikace není v seznamu běžících aplikací. Zakázal jsem autorun ještě u dalších app, které nepotřebuji mít spuštěné okamžitě a dostal jsem se tak z 80 MB volných po startu na nějakých téměř 160 MB (z 367). Doporučuju tuto aplikaci, nechápu, že je zdarma :-) Kdyby to šlo, klidně si i zaplatím nějakou "Pro" verzi (i když nevím, co by musela umět, aby se od této free v něčem odlišovala - free verze umí vše, co potřebuju :-)
Já používám root explorer, a aplikace které nechci, rovnou mažu:)
Vodafone 845, HTC Desire Z, Sony Xperia L, Jiayu G3, Xiaomi RedRice, LG G2, LG G3
bazantik
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 21. črc 2011 21:51:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 5

Re: HTC Clay SuperCM7 G2 Go Go Go! (v2.3)

Příspěvek od bazantik »

Díky za tip, mrknu na to :-)
bazantik
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 21. črc 2011 21:51:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 5

Re: HTC Clay SuperCM7 G2 Go Go Go! (v2.3)

Příspěvek od bazantik »

Pokud někdo používáte tuto ROM, minulý měsíc vyšla verze 2.4 (nezkoušel jsem) - informace z xda fóra.
max1
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: stř 14. črc 2010 19:37:26

Re: HTC Clay SuperCM7 G2 Go Go Go! (v2.3)

Příspěvek od max1 »

bazantik: dík za info, jede výborně :)
Vodafone 845, HTC Desire Z, Sony Xperia L, Jiayu G3, Xiaomi RedRice, LG G2, LG G3
bazantik
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 21. črc 2011 21:51:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 5

Re: HTC Clay SuperCM7 G2 Go Go Go! (v2.3)

Příspěvek od bazantik »

Za málo :-)

Takže jsi zůstal věrný HTC Clay? Já nakonec přešel na ILWT CM7, subjektivně se mi víc líbí.. Pravidelně aktualizovaná, líbí se mi taky možnost si ji jednoduše "customizovat" (hlavně co se týče nainstalování aplikací rovnou do ROMky před samotným flashnutím).
max1
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: stř 14. črc 2010 19:37:26

Re: HTC Clay SuperCM7 G2 Go Go Go! (v2.3)

Příspěvek od max1 »

Jj, zůstal:) funguje dle mých představ, tak nemám důvod měnit, tedy prozatím, čekám na Ice cream sandwich :DD
Vodafone 845, HTC Desire Z, Sony Xperia L, Jiayu G3, Xiaomi RedRice, LG G2, LG G3
bazantik
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 21. črc 2011 21:51:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 5

Re: HTC Clay SuperCM7 G2 Go Go Go! (v2.3)

Příspěvek od bazantik »

Jojo, taky čekám, kdy "čtyřka" pro Zetko vyjde :)
jiroch82
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 09. led 2013 14:47:38
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z - HTCClays SuperCM7 v2.4
Rom: HTCClay's SuperCM7 v

Re: HTC Clay SuperCM7 problem s hovory

Příspěvek od jiroch82 »

Ahoj, pri telefonovani mi z niceho nic prestal fungovat display = ihned po vytoceni nebo zvednuti hovoru uplne zhasne. Jedine co jej opet probere je vyklopeni HW klavesnice. Jinak zadna HW ani dotykova tlacitka nefunguji az na jednu vyjimku a to kdyz jej dam nalezato, potom funguje power button na probuzeni. Kdyz telefon lezi i pri vytaceni nalezato, tez je display v provozu. jakmile jej ale zvednu na kolmo (telefonovaci poloha) ihned uplne zhasne a telefon je neovladatelny. Vypada to na neco se senzorem.


Mam CM7 v2.4 asi tyden. Do vcerejska vse bez problemu. Netusite kde je zakopan pes ? Diky predem za pomoc.
bazantik
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 21. črc 2011 21:51:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 5

Re: HTC Clay SuperCM7 G2 Go Go Go! (v2.3)

Příspěvek od bazantik »

To taky nevím, zkusil bych flashnout jinou ROM, jestli to taky bude dělat..
Odpovědět

Zpět na „Desire Z - ROM/Firmware“