Lenovo S60 - ROM/ROOT/FWLenovo S60 na 4PDA.RU (ROMky, drivery, utility, recovery, návody)

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Lenovo S60 na 4PDA.RU (ROMky, drivery, utility, recovery, návody)

Příspěvek od rbarat »

Lenovo S60 na ruskej diskusii 4PDA (ROMky, drivery, utility, recovery, návody)
Na ruskej diskusii vzniká kompletná téma pre Lenovo S60, postupne tam nájdete návody na ROOT, ROMky, recovery, rôzne utility a vôbec všetko potrebné k tomuto telefónu. Aby ste odtiaľ mohli sťahovať treba sa prihlásiť - http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showt ... p=40001655

ROMky sú v "Прошивки"
Drivery sú v "Драйвера и утилиты"

Celkovo treba čítať diskusiu, pretože veľaa zaujímavých príspevkov nemá linky v úvodnom menu. Je to síce celé v ruštine, ale Google Translator dokáže celkom slušne prekladať do angličtiny, o niečo horšie aj do slovenčiny. Ruská 4PDA je asi najlepší zdroj ROMiek a utilít pre skoro všetky čínske telefóny - v Rusku je veľa programátorov, ktorí sa venujú lacným čínskym telefónom. LEnovo S60 je ešte veľmi mladý telefón, ale téma sa už utešene rozbieha. Pre staršie telefóny je to naozaj neoceniteľný zdroj vedomostí, utilít a ROMiek. Najlepšie veci pre čínske telefóny nájdem vždy len tu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
Androidě
Robot
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 19. srp 2010 6:30:24
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F
Bydliště: Praha

Re: Lenovo S60 na 4PDA.RU (ROMky, drivery, utility, recovery, návody)

Příspěvek od Androidě »

Fajn stránky to rozhodně no a ohledně překladu, poslouží velmi dobře i chrome, na stránce pravou myší zobrazit menu a pak přeložit.
Dobré ruské jsou i tady: http://lenovo-forums.ru/


Promin že ti to cpu sem, ale zde je třeba ke stažení KitKat včetně návodu jak na něj
http://lenovo-forums.ru/topic/12568-len ... ndroid-kk/

Potíž je však v tom že chrome to přloží velmi strojově, ale to není to hlavní, návod je celkem komplikovaný, je třeba snad měnit i region a možná i něco dělat s bootloaderem.

Rád bych se z Lolipop 5.0.2 co jsem před týdnem, pln nadšení a horlivosti stáhnul, vrátil zpět na KitKat 4.4.2 ale nějak si na to netroufám, nerad bych něco podělal, našel by se někdo kdo by návod udělal a dal do příslušného tématu?
Současná verze není špatná, ale bude hodně ranná, pár věcí ohledně designu mi nevyhovuje ale hlavně mi přestalo fungovat zálohování pořízených fotografií, na cloud tedy google fotky, nevím co s tím zkoušel jsem vše, vč. HR ale prostě to nejde, složka se screenshoty se přitom normálně zálohuje, camera/fotoaparát však vůbec a já netuším co s tím.
PRIM
Motorola Moto G8 Power Black 4/64GB Android 10, updated to 11 on 2021

OLD Not used Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

OLD Not Used Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M
Odpovědět

Zpět na „Lenovo S60 - ROM/ROOT/FW“