LG G4 - Obecná diskuzeNáhlá smrt G4?

Moderátor: IQLogic

Odpovědět

Tazz1
Droid
Reputace: 18
Typ mobilu / ROM: LG G6
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Tazz1 » pon 27. lis 2017 9:04:57

Nesmysl, že je otázkou kdy. Není to ani každý druhý či třetí. Úmrtnost je nebo respektive byla mezi 20 a 25 procenty. U desek rok 2016 a výše již minimum případů. Ale chápu názor zhrzeného.

       

optimas
Robot
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: LG G4 H815

Příspěvek od optimas » pon 27. lis 2017 12:08:36

Pane bože sinco na tohle jsi přišel sám nebo ti někdo tuhle blbost poradil

eddward
Androiďák!
Reputace: 8
Typ mobilu / ROM: LG V30 H930
Rom: 8.0 stock

Příspěvek od eddward » úte 28. lis 2017 20:36:20

hah, tak je to tu... uz som sa bal ze to prezije zaruku a potom mi naozaj ostane len bezcenne tazitko :) 3 mesiace do konca zaruky a dnes to prislo...
neslo o nic, otvoril som Google Play a dal aktualizovat aplikacie a seklo to kompletne... po chvili to spadlo a uz to ostalo len na logu LG, po vybrati baterie to iste a uz to tam stalo... ani som vela nespekuloval, bol som doma, rovno som to zbalil a do hodiny to bolo na predajni na reklamacii... typek sa ma este pytal ci som skusal "reset", ako neskusal lebo viem o co ide a ani ma to nenapadlo a myslim ze je to zbytocne... oni to asi pre istotu asi este vyskusaju, aby sa to nevratilo ze sa zavada neprejavila, ale mam pocit ze nic s tym uz nespravia....
je to CZE distribucia, SN 509 tak som zvedavy ako dlho to bude trvat a aky bude vysledok...
LG V30 H930, 8.0

Jimi boi
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Tablet: NVIDIA Shield

Příspěvek od Jimi boi » ned 10. pro 2017 9:11:46

Po krasnych 17ti dnech opet umrti. Tentokrate trosku jiny prubeh. Telefon se restartuje a bud zustane viset na logu LG a nebo nabehne do systemu a tam zamrzne. Tovarko sice probehlo, ale zasekne se hned po vybrani jazyku. Zitra opet do CZC a ja si ted hodne vycitam, ze jsem telefon bral na ICO, takto nemam zaruku, ze mi uz pri ctvrte reklamaci vrati penize... :facepalm:
Samsung Galaxy mini -> Umi X1S -> LG G2 -> LG G4 -> Honor 9

eddward
Androiďák!

Příspěvek od eddward » úte 12. pro 2017 15:54:44

mne po 2 tyzdnoch vratili telefon, vymenili dosku, ale neviem SN, resp. neviem ako zistit,
telefon ide dobre, mal som komplet zalohu, nanestastie az z polovice jula, v zasade som ale nic okrem SMS nestratil, fotky zalohujem aj na google, ale objavil sa novy problem, prava polovica obrazovky sa mi par krat akoby vypla, co som cital dalsia pomerne bezna vec... uvidim ako sa to bude spravat, nie je to zivot ohrozujuca vec takze az po novom roku asi znova na reklamacku
LG V30 H930, 8.0

trent
Androiďák!
Reputace: 7
Tablet: Tegra Note 7
Rom: Stock, Fernet Stock

Příspěvek od trent » sob 23. pro 2017 14:00:35

sinco píše:
ned 26. lis 2017 22:22:49
Telefon je celodenni spolecnik a co mě zajímá je to aby byl nabity akumulator. U G4 je dulezite mit u sebe navic jeste jeden telefon, co kdyby me zdechnul. Nekde na dovolene, v noci na silnici 3 tridy kde neni ani noha a dalsi auto pojede az rano s lidma do prace. A jiste by se nasel dalsi a dalsi duvod kdy bude dulezite mit u sebe mobil, funkcni mobil. Je rozdil kdyz neco prestane fungovat protoze i to se stava a jina situace je vedet ze to urcite prestane fungovat protoze vec ma vyrobni nespecifikovanou vadu a je jen otazka kdy. Muzu potvrdit ze u me, v dobe dovolene, kdyz vznikne technicky problem tak mam po nalade. A umrit me telefon ktery mam jako navi, pomocnika ktery me pomuze zodpovedet moji otazku a k dalsim xx ukonum a tak me asi jebne. A u vety " Kdo v krizovych situacich spoleha jen na mobil, je, velmio slusne receno, blazen" ne vzdy je krizova situace dopredu predpokladatelna, abych se na ni mohl pripravit.
Takze kdo ma G4, mejte sebou jeste jeden telefon, co kdyby. A nebo rovnou G4 vypnete a ulozte treba do supliku a kupte jiny telefon. Pokud i presto trvate na tom ze budete telefon pouzivat jako hlavni tak je to vas boj a plakat si chodte nekam jinam protoze infomace se k vam dostali.
Já si nemohu pomoci, ale spoléhat se na telefon tímto způsobem, měl bych pocit méněcennosti. Zajdi se zeptat rodičů a prarodičů, na co se oni spoléhali na dovolených o 3. hodině ranní...
Holt nová doba. Dnes se lidi bez telefonu ani nevy*erou.

Jistě že i já telefon hodně používám jako pomocníka v zahraničí. A jeho nefunkčnost by mě způsobila diskomfort, ale za můj diskomfort přece nemůžu vinit výrobce telefonu. Je to jen můj problém, že se na dané zařízení spoléhám víc než je zdrávo.

jechj
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P1

Příspěvek od jechj » sob 23. pro 2017 15:14:05

Ty si myslíš že jiný tě nezradí to jsi opravdu optimista.

sinco
Droid
Reputace: 17
Typ mobilu / ROM: LG G3-32GB EU Titan- android V30j
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7, ofic. rom
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sinco » pon 25. pro 2017 9:04:31

JIste ze rodice a prarodice k nekterym problemum pristupovali jinak. Z dnesniho pohledu je to i usmevne. Jenze jejich pristup kolikrat nelze dnes ani aplikovat. Az dospeje vnoucek, bude mozna kroutit hlavou nad tim ze jsme v aute pouzivali volant a on ho zna jen z muzea. :D Pokud vlastnim nejakou vec ktera me muze usnadnit a zprijemnit zivot tak toho rad vyuzji. Od toho ji nekdo vymyslel a vyrobil. A pokud nekdo vymysli a vyrobi vec ktera ma neco splnovat tak ocekavam ze tomu tak bude. Proto jsem si ji koupil, zaplatil. A dovede me nastvat kdyz je skutecnost jina. Az me nekdo neco daruje tak mu za dar budu vdecen a nepujdu mu vynadat ze ten dar mel byt takovy a makovy.
Vsem clenum android fora preji krasne vanocni svatky.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

Richard613
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: lg G4

Příspěvek od Richard613 » pon 01. led 2018 20:19:29

vlastním mobilní telefon Lg G4 815 (S/N 608..., zakoupeno v CZC.CZ - cca říjen 2016), se kterým jsem byl velice spokojen, ale i můj přístroj postihl problém s bootloop - 1.oprava v záruce cca v květnu 2017, nyní probíhá 2.záruční oprava , navíc přestal fungovat KnockOn. Vše se opakuje po 1/2 roce...Asi se budu muset porozhlédnout po jiném modelu(bohužel). Můžete mi, prosím, poradit, zdali má stejné problémy i model Lg G4 818 (dualSIM) ? Je u modelu G4 818 dualSIM již vyřešena vadná součástka na základní desce? :oops:

Jimi boi
Stálý androiďák

Příspěvek od Jimi boi » úte 09. led 2018 12:26:57

Došla mi trpělivost. Mobil pořád na reklamaci, zitra končí 30 denní lhůta. Tak jsem pořídil Honor 9 a musím teda říct, že pocit z používání je někde trochu jinde. G4 jako fajn, ale tohle je jinej level.

­    

Karel01
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: LG G7
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2

Příspěvek od Karel01 » úte 09. led 2018 12:50:33

Mám LG G4 dualsim H818, S/N 603, zakoupeno CZC před 22 měsíci. S telefonem žádný problém. I výdrž OK, nabíjím za 1,5 - 2 dny.

trent
Androiďák!

Příspěvek od trent » úte 09. led 2018 13:47:05

Jimi boi: nezapomeň, že je to taky o 2 roky mladší přístroj. Tak ať slouží... ;-)

Jimi boi
Stálý androiďák

Příspěvek od Jimi boi » pon 15. led 2018 10:45:17

Dnesnim dnem mi definitivne skoncilo souziti s LG G4. CZC poslalo dobropis.

Jelikoz android bazar se mi zda ze jiz nefunguje, zkusim zde nabidnout par veci co mi po G4 zbyly, pokud by mel nekdo zajem, pisnete SZ a domluvime se. Pokud porusuju pravidla, tak prosim o smazani:
Spoiler:
3x ochranny obal - 1x gelovy pruhledny, 1x tvrdy plast pruhledny, 1x plastovy masivni https://www.aliexpress.com/snapshot/760 ... 2368557061 Cena 20,- / kus - plati se jen posta
1x kozena zada s NFC civkou pro bezdratove dobijeni 150,-
1x plastova zada - imitace kuze - 20,-
1x nova origo LG baterie, koupena 21.9.2017. PC 263,-. Prodam za 120,-

Ceny jsou uz s postou.

beboo
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Lg g4

Příspěvek od beboo » ned 21. led 2018 13:04:58

Ahoj

moc se tu neorientuji, ale našel sem si Vás jako jedinou stránku kde se toto řeší. Mám taktéž L 4 asi něco přes dva roky a v pátek mi při přijímání hovoru došlo k jeho zaseknutí a konec. Restart nezabral a i když jsem vybral baterii a opakovaně jej zapínal, naběhla jen černá obrazovka a na ní logo, které se však již nehnulo. Nechal sem jej ležet, včera sem se pokoušel jej spustit, když zůstane v tomto STOp stavu je teplý, mám pocit že se zahřívá. Jednou sem jej zapnul, úspěšně a připojil k PC abych stáhnul galerii s fotkami ale šlo jen něco, mobil se opět bez mého zásahu či pohybu kousnul a dodnes nic. Chtěl bych jen vědět, zda i u Vás tahle Vaše tkzv. náhlá smrt" proběhla stejně a zda to má cenu vůbec ještě řešit. Dal bych jej do servisu , v jednom sem byl ale řekli mi že L nedělají a stejně to bude prý software nebo deska. Záruka už skončila. Co tedy můžete poradit ? dík předem

verny94
Moderátor
Reputace: 276
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+
Mobil 2 / ROM: Honor 8 - služební
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od verny94 » ned 21. led 2018 13:18:10

Obrec data, která si ztratil a odnes to do elektroodpadu. Vic neudělaš nic.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:

Honza66
Stálý androiďák

Příspěvek od Honza66 » úte 23. led 2018 7:01:25

LG G4 mam aktualne 2 roky a 5 mesicu a od prvniho bootloopu se mi zatim nic nestalo krome vymeny kabelu od nabijecky. Je tady nekdo kdo po vymene zakladni desky nemel znovu ten samy problem a myslite, ze me to jeste muze potkat?

kouzelnik3
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: LG G4
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kouzelnik3 » úte 23. led 2018 7:32:27

Taky jsem měl jen jednu výměnu základní desky a zatím se telefon drží.
HTC One V → LG G2 → LG G4 → OnePlus 6

Tazz1
Droid

Příspěvek od Tazz1 » úte 23. led 2018 7:57:23

Já už jedu skoro dva roky záruky a stále bez problému. Byl jsem jen jednou na reklamaci s knock on. Když jsme se bavili, tak mi řekli, že desky 2016 jsou již dělané krapet jinak a jsou proti tomuto odolnější. Sám mám 0602. Tak uvidíme.

       

eddward
Androiďák!

Příspěvek od eddward » úte 23. led 2018 12:35:35

ja som dostal teraz zo servisu telefon, po druhykrat, doska ma SN 712, takze asi len mesiac stara...
druhykrat len preto ze po prvej vymene dosky po bootloope mi nahodne vypadavala prava polovica displeja, inak telefon fungoval...
ale mam dalsi problem, a uz sa mi to tretikrat nechce riesit... vobec nefunguje fotoaparat... hned po obnoveni tovarnych nastaveni vyskakuje hlaska ze aplikacia fotoaparat sa zastavila... skusal som dalsie 2 a to iste... Google Camera dokonca rovno napise ze sa nedokaze pripojit ku kamere... takze je bud vobec nazapojili do dosky alebo neviem...
rozmyslam ze to skusim doma otvorit a aspon sa pozriet, napady ?
//edit
nevermind, opravil som si to :) kamera bola sice pripojena k doske, odpojil som a pripojil znova a uz foti... ten LG hardver a softver ma neprestava udivovat
//edit2
podla IMEI je doska vyrobena 5.12.2017, takze cerstva novinka
LG V30 H930, 8.0

JuaNex
Robot
Reputace: 12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 white
Tablet: ASUS PAD TF300TG (3G white) + Dock

Příspěvek od JuaNex » stř 24. led 2018 19:04:30

Manzelka ho ma uz cca 2 mesiace po zaruke a ide. Prva doska jej odysla po roku. Tak dufam ze uz jej vydrzi, lebo s telefonom je spokojna. Ja s mojim Samsung S4 taham uz 5-ty rok a nema problem. A to ho vyuzivam poriadne :-) Este aj vyzera ako novy, ale je stale v kryte a skle.

@mobile

S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime

LivArt
Terminátor
Reputace: 238
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI5 32GB
Mobil 2 / ROM: SGS4 + SGS6 + J530F/DS
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4 RR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LivArt » stř 24. led 2018 19:12:21

Mno, neměli jste moc šťastnou volbu - G4 i S4 umírá na desky :D
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

JuaNex
Robot
Reputace: 12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 white
Tablet: ASUS PAD TF300TG (3G white) + Dock

Příspěvek od JuaNex » stř 24. led 2018 23:07:27

S4 si pleties s S3. Ked som mal S3 a bola afera s tym tak som ho predal a kupil S4. S4 mne osobne ide bez problemov uz 5-ty rok.
Ani s iPhone pred tym som nebol tak spokojny. Uz by som aj pristal na novy mobil, ale nejak mi to je jedno ked funguje :-)
Este jeden S3 mam doma, ale ten manzelka uz 3x rozbila. Prvy krat som jej vymenil sklo, celkom zaujimava praca s UV lepidlom :-) , druhy krat som jej kupil G4 a treti krat ked mala G4 na reklamacii tak dorazila S3 ze uz ani displej neide. Ten telefon jej jednoducho nedrzal v ruke :-) . Teraz so mam maximalne sem tam pripojeny k TV cez MHL.

@mobile

S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime

palokm
Robot
Reputace: 19
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 10 Lite
Tablet: nechcem dosku na krajanie cibule

Příspěvek od palokm » pát 26. led 2018 9:20:03

takze sa hlasim k mnozstvu ludi,ktory si presli nahlou smrtou G4...pri uprave dizajnu obrazovky sekol ,musel som vytiahnut baterku a uz ostal len na logu...skusal som ci sa nespamata cez recovery ....vyzeralo to ze aj hej,mobil vycistil ,restartoval zacal nacitavat a dalsi sek ....a to uz som vedel,ze je koniec

skoncil 1 mesiac pred uplinutim zaruky....tak som zvedavy co urobia...ci daju novu dosku alebo vratia peniaze....lespia by bola ta druha moznost

eddward
Androiďák!

Příspěvek od eddward » sob 27. led 2018 2:05:07

Pravdepodobne dost zalezi od obchodu a servisu. Pre original CZ distribuciu maju este nahradne diely. Ako som pisal vyssie ja mam dosku z decembra, podla SN je aj original vyrobena pre CZE region.
Myslim ze ta doska by uz teraz mala byt okej, hoc aj keby nie dalsie 2 roky telefon mat urcite nebudem.
Telefon je inak stale velmi okej, nechyba mu rychlost ani nic dolezite, teda az na novsi Android. Vela dovodov na vymenu nie je pokial clovek nie je velky fanusik Androidov co musi mat kazdy pol rok nieco nove. Jedina vec co ma trochu stve je to vypalovanie displeja po chvilke pouzivania. Ostavaju tam duchovia a na urcitych pozadiach to potom aj nepekne vidno.
Mozno by sa to dalo reklamovat a mozno nie. Nechce sa mi to uz riesit. Na jar asi prejdem na V30, pripadne ked bude za dobru cenu (a vobec vyjde) tak G7.
LG V30 H930, 8.0

palokm
Robot

Příspěvek od palokm » sob 27. led 2018 8:19:00

pokial to mas v zaruke,tak displej daj reklamovat.....ja som ho reklamoval pred par mesiacmi a reklamacia bola uznana a displej mam novy....uvidim ako to dopadne s doskou...ja som bral mobil s O2 a pise mi Srbsky region

LG ma sklamalo a tiez by som bral nieco ine...napr. Huawei Mate 10 Pro...predtym som mal Huawei P7 a slape doteraz

Honza66
Stálý androiďák

Příspěvek od Honza66 » čtv 01. úno 2018 4:36:32

Me to vypalovani smejdi neuznali! Po bootlopu je displej druhy nejvetsi problem a jeste spatny zaostrovani pri nataceni videa jinak funguje dobre.

Tazz1
Droid

Příspěvek od Tazz1 » čtv 01. úno 2018 21:30:08

https://mobilizujeme.cz/clanky/lg-odsko ... y-bootloop

To už je slušné, neni za 700USD už V30?

       

trent
Androiďák!

Příspěvek od trent » pát 09. úno 2018 9:55:36

eddward píše:
úte 23. led 2018 12:35:35
ja som dostal teraz zo servisu telefon, po druhykrat, doska ma SN 712, takze asi len mesiac stara...
druhykrat len preto ze po prvej vymene dosky po bootloope mi nahodne vypadavala prava polovica displeja, inak telefon fungoval...
ale mam dalsi problem, a uz sa mi to tretikrat nechce riesit... vobec nefunguje fotoaparat... hned po obnoveni tovarnych nastaveni vyskakuje hlaska ze aplikacia fotoaparat sa zastavila... skusal som dalsie 2 a to iste... Google Camera dokonca rovno napise ze sa nedokaze pripojit ku kamere... takze je bud vobec nazapojili do dosky alebo neviem...
rozmyslam ze to skusim doma otvorit a aspon sa pozriet, napady ?
//edit
nevermind, opravil som si to :) kamera bola sice pripojena k doske, odpojil som a pripojil znova a uz foti... ten LG hardver a softver ma neprestava udivovat
//edit2
podla IMEI je doska vyrobena 5.12.2017, takze cerstva novinka
Ahoj, přesně tohle se mi stalo a byl to důvod druhé reklamace, měsíc po vyřízení bootloopu. Do dvou týdnů mi poslali na mail dobropis a výzvou k odevzdání krabičky, nabíječky a sluchátek. Telefon jsem reklamoval u prodejce(Czc).

eddward
Androiďák!

Příspěvek od eddward » pát 09. úno 2018 19:24:08

peniaze vracaju ked nemaju nahradne diely, ja mam original CZ distribuciu, nahradny diel mali takze to mam opravene... telefon funguje bez problemov... keby na tom displeji neostavali duchovia po kratkom case tak ide ako novy...
v kazdom pripade do mesiaca kupujem novy tel, aj ked este neviem presne aky... tento skusim predat ked sa podari, predsa len ma novu dosku, tak snad sa nieco z toho este bude dat vytazit...

inak co sa tyka novych telefonov tak nie je ani co vybrat ked ideme do tych vyssich cenovych urovni... napriek cene kazdy jeden model ma nejake minusy a niektore aj take debilne akoze nema 3.5mm jack, skoda... velmi som zvedavy kolko bude stat klasicka Galaxy S9, ale dost pravdepodobne to risknem s V30, kde by cena mohla klesnut po MWC
LG V30 H930, 8.0

palokm
Robot

Příspěvek od palokm » pát 09. úno 2018 21:19:41

tak mo bil vratili po vymene zakl.dosky....SN mam teraz 712...imei je tiez novy

Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“