LG G4 - Obecná diskuzePodivný ukazatel baterie vybíjení

Moderátor: IQLogic

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
krutik66
Stálý androiďák
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB ANHD 14
Mobil 2 / ROM: LG G4

Podivný ukazatel baterie vybíjení

Příspěvek od krutik66 » sob 25. srp 2018 8:32:02

Ahoj pred par měsíci sem si koupil novou origo baterku protoze ta puvodni uz byla spatna a telefon se treba pri 40% vypnul jen sem ho treba odemkl. Ted mam takovy problem ze se mi zda ze se telefon nejak rychleji vybiji pravda nedavno sem flashnul zip pro chod vulkanu ale to by nemelo mit vubec vliv. Vulkan hry stejne nehraji. Treba ted sem koukal na net pres wifi 40% jas a behem zhruba 2minut asi 5% dole. Udelal sem restart mobil naskocil ale se 4% a vypnul se. Po zapojeni nabijecky sice ukazoval 4% ale po okamžitem zapnuti ukazatel na hlavni obrazovce ukazuje 53%. To uz je fakt divny a rekl bych ze je to problem. Nevite nekdo co s tim prosim opravdu me to stve

       

policak
Droid
Reputace: 75
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7

Re: Podivný ukazatel baterie vybíjení

Příspěvek od policak » sob 25. srp 2018 9:52:44

Proč jsi flashoval něco, co nepoužíváš? Nějaká obsese? Může být vadná baterie, ale to můžeš zjistit jen když bude mobil v továrním stavu, ne napadený domácím kutilem.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.

Autor tohoto vlákna
krutik66
Stálý androiďák
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB ANHD 14
Mobil 2 / ROM: LG G4

Příspěvek od krutik66 » sob 25. srp 2018 9:55:19

Zkousel sem to protoze sem chtel zkusit galaxy on fire 3 a to jde jen s vulkanem ale zjistil sem ze jak spousta lidi pise ze je to blbost a dvojka je lepsi. Mozna zkusim reflash a uvidim

       

jaric
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G4 H818

Příspěvek od jaric » pon 01. říj 2018 16:26:05

Dobrý den,

mám stejný problém. Nová originální baterie koupená v červenci. Telefon se vypne z důvodu vybití. Po zapojení na nabíječku se objeví třeba 53 % baterie nabito. A po kompletním nabití do 100 % a následnému používání se telefon vypne třeba už při 25 %. Žádné úpravy mobilu neproběhly. Max. instalace nějakých aplikací.

Doporučujete reklamovat baterii?

Díky Jarek

bicista
Robot
Reputace: 22
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Příspěvek od bicista » stř 24. říj 2018 10:04:57

zalezi z jekeho duvodu si kupoval novou, zda kvuli stejnym problemu v domeni ze to vyresi jina baterie a nevyresila. Pokud tvuj problem vznikl az s novou baterii tak ji zkus reklamovat.
Napruz taky kontakty co jdou na baterku, eventuelne je vem jemnym smilgrem.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .

Michailcz
Stálý androiďák
Reputace: 8
Typ mobilu / ROM: S8
Tablet: Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Příspěvek od Michailcz » stř 24. říj 2018 15:46:19

S největší pravděpodobností problém baterie, měl jsem to podobně u tabletu, na který jsem kupoval origo baterii. Problém byl, že tablet je už starší (Samsung Tab Pro 8.4), a baterie se na něj nové origo již nějaký rok nevyrábějí, a tak ty staré několik let leží na skladě, kde pomalu ztrácejí kapacitu, až se vybijí úplně, a úplné vybití po dlouhou dobu baterii nesvědčí (přišla vám baterie úplně vybitá?). Řešení je buď baterie vracet a zkoušet další, nebo koupit neoriginální s novějším datem výroby.

Honza66
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG G4 H815

Příspěvek od Honza66 » pon 21. zář 2020 6:08:08

Taky si mi vybil treba pri 15% baterku jsem kupoval novou ale podle data vydrze byla jeste horsi nez puvodni. Ted jsem kopil dalsi po 2 letech a podle data je z roku 2020. Ale i tak ma tenhle telefon mizernou vydrz. Jsem jediny kdo si to mysli?

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 205
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » úte 22. zář 2020 22:25:14

Ono je to tím, že dnes v podstatě nemáš šanci narazit na originální baterku, jedna vedle druhé to jsou fejky. Takže je úplně běžné, že ta "nová" baterka vydrží stejně nebo ještě méně, než ta původní, několik let stará. Telefonem to není.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Honza66
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG G4 H815

Příspěvek od Honza66 » úte 05. led 2021 5:02:16

Aby ve znamejsim elektru prodavali fake baterky, to je divny. Takze radsi neorigo baterku ale treba lepsi vydrz?

robertBA
Androiďák!
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: Motorola One lite

Příspěvek od robertBA » úte 05. led 2021 7:42:44

Výdrž poľa nálepky? Odváž originál batériu a nové porovnaj s jej váhou. Ťažšiu a teda s väčšou kapacitou nenájdeš.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 205
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » čtv 14. led 2021 19:28:03

Honza66 píše:Aby ve znamejsim elektru prodavali fake baterky, to je divny. Takze radsi neorigo baterku ale treba lepsi vydrz?
Divný to bohužel není, protože originální baterie na volném trhu prakticky nejsou a teď v době uživatelsky nevyměnitelných baterií už vůbec ne. Z prodeje fejkových baterií se stal v podstatě standard a možná v autorizovaném servisu dostaneš originální baterku, ale tam ti ji samostatně neprodají. Takže těžko říct, já mám opakovanou zkušenost, že jsem se pokoušel koupit originál v Sunnysoft, sice to bylo originálu podobné, ale reálná výdrž byla horší, než 3 roky stará opotřebená originálka. Potom jsem zkoušel nějaké přiznané neoriginálky známějších značek, tam to bylo malinko lepší, ale sotva znatelně lepší, než opět 3 roky stará originálka. A úplný úlet trošku mimo téma, koupil jsem náhradní baterku pro digitální zrcadlovku Nikon, nechtěl jsem nějaký fejk, tak jsem koupil v Alze značkovou alternativu Patona, která má mít nějakých 1400mAh (originál Nikon 1700mAh), ale ta nová vydrží podstatně méně, než přes deset let stará originálka. A to nejen při samotném focení, ale i když foťák třeba na pár měsíců odložím do skříně, tak ta Patona je vždycky mrtvá, i když není ve foťáku a originálka ve foťáku klesne jen o pár procent. Takže já jsem z mnoha zkušeností došel do stavu, že telefon používám cca 3 roky a pak ho vyhodím, protože jsem nepřišel na to, jak smysluplně nahradit baterii.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“