LG G4 - ROM/ROOT/FWRoot LG g4

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

palkooo82
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: pát 09. srp 2013 17:27:23
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy NOTE 2
Tablet: Huawei mediapad 7
Rom: stock

Root LG g4

Příspěvek od palkooo82 »

Som hrdým majiteľom LG g4 no kvôli zmene dpi chcem robiť root. Chcel by som root bez odomknutia bootloadera aby som neprišiel o zaruku. Dakujem za rady
krutik66
Stálý androiďák
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 04. zář 2014 19:25:46
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB ANHD 14
Mobil 2 / ROM: LG G4

Re: Root LG g4

Příspěvek od krutik66 »

Koukni na xda low effort root.vypada to tezce to sem si rikal taky ale pokud pojedes dle navodu zdari se
palkooo82
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: pát 09. srp 2013 17:27:23
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy NOTE 2
Tablet: Huawei mediapad 7
Rom: stock

Re: Root LG g4

Příspěvek od palkooo82 »

Nejak sa mi to nezdá neexistuje niečo jednoduchšie na LG g3 som to rootol cez PC za pár sekúnd
Uživatelský avatar
Redaktor
Androiďák!
Příspěvky: 415
Registrován: úte 05. lis 2013 20:24:34
Typ mobilu / ROM: S7 EDGE CZ DISTRIBUCE
Rom: STOCK

Re: Root LG g4

Příspěvek od Redaktor »

Jednoduššího nic neexistuje, alespoň zatím.
palkooo82
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: pát 09. srp 2013 17:27:23
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy NOTE 2
Tablet: Huawei mediapad 7
Rom: stock

Re: Root LG g4

Příspěvek od palkooo82 »

No zatiaľ som dpi zmenil cez adb tak mi to zatiaľ stačí
jardaj
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. čer 2013 15:58:01
Typ mobilu / ROM: LG G4 a Galaxy S9 + (SM-G965F)

Re: Root LG g4

Příspěvek od jardaj »

v minulosti jsem použil podobný program (Kingo Root) na jiné zařízení a vše proběhlo bez problémů, má někdo zkušenost s tímto řešením: https://www.androidroot.us.com/how-to-root-lg-g4/
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Root LG g4

Příspěvek od verny94 »

Kingo root je čínský problémový balast. Byl nebo pořád je vyloučen z XDA. Sosá data někam do Číny...
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
1sefko
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 11. lis 2010 16:56:29
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 Wi-Fi
Bydliště: SR, Bratislava

Re: Root LG g4

Příspěvek od 1sefko »

Nenašiel by sa nejaký dobrák, ktorý by návod na Low Effort Root preložil do češtiny, alebo do slovenčiny? Už som niekoľko krát pozeral aj návody na youtube, ale fakt sa na to radšej neodvážim bez nejakej podpory CZ, alebo SK. Ani Google translator to tiež nevie nejak extra zrozumiteľne preložiť. Prešiel som zo Samsungov (mal som skoro všetky modely radu S a potom Note, posledný bol Note 4) na G4, ktorý mám zatiaľ len druhý deň a musím potvrdiť, že so Samsungami som na dobro skončil. Len by som nechcel po pár dňoch z neho urobiť hneď tehlu pri rootovaní. Ak som tomu na xda porozumel, tento root by mal byť totiž bez odomknutia bootloaderu a tým by relatívne nemala padnúť záruka, keď sa root odstráni. Preto by som ocenil ten preklad návodu. Za každú ochotu dík.
franta-kocourek
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: ned 25. bře 2012 14:09:49
Typ mobilu / ROM: lg g4 [815 10d+root]
Mobil 2 / ROM: samsung galaxy nexus [zmod]

Re: Root LG g4

Příspěvek od franta-kocourek »

Ahoj, zrovna jsem rootnul 815 10d eu (orig cz distribuce).
Co přesně bys chtěl vědět? A jaký typ verze sw máš?
Naposledy upravil(a) franta-kocourek dne sob 17. říj 2015 9:48:28, celkem upraveno 1 x.
jardaj
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. čer 2013 15:58:01
Typ mobilu / ROM: LG G4 a Galaxy S9 + (SM-G965F)

Re: Root LG g4

Příspěvek od jardaj »

také já bych se rád přidal k prosbě, mám stejný telefon jako ty, budu rád a možná i další, když v jednotlivých bodech dáš srozumitelný postup rooutu, včetně odkazů na potřebný software, velké díky za ochotu ......
1sefko
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 11. lis 2010 16:56:29
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 Wi-Fi
Bydliště: SR, Bratislava

Re: Root LG g4

Příspěvek od 1sefko »

Díky za reakciu. Už som si myslel, že sa nikto neozve. Model mám LG-H815 (originál distribúcia) a fw V10d-EUR-XX (zakázal som si zatiaľ aktualizácie). Dočítal som sa, že pred samotným rootovaním sa odporúča vytvoriť záloha nerootnutého fw, keby som chcel mobil odrootovať. Neviem ale ako. A samotný proces rootovania sa mi zdá zložitý, aj keď som si pozrel nejaké videá a čítal cez Google translator preložený návod na xda. Hlavne ma odrádza upozornenie, že stačí malý chybný krok a z mobilu je tehla. Takže by som ocenil aspoň v krátkosti zrozumiteľný návod aj na odkazy k súborom potrebným k stiahnutiu na tento konkrétny model. A ešte by som rád vedel, či sa týmto spôsobom rootne mobil tak, aby nebol odomknutý bootloader. Custom recovery, resp. TWRP nepotrebujem, lebo alternatívne ROMKY sa flashovať nechystám, stačil by mi root a najlepšie bez odomknutého bootloaderu. A ešte otázka. Ako sa dá vrátiť záloha nerootnutého fw na rootnutý mobil?
franta-kocourek
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: ned 25. bře 2012 14:09:49
Typ mobilu / ROM: lg g4 [815 10d+root]
Mobil 2 / ROM: samsung galaxy nexus [zmod]

Re: Root LG g4

Příspěvek od franta-kocourek »

Pohodlně se usadťe a jdem na to.
Předem chci říct, že uvedený postup bude kopírovat instrukce z následujících zdrojů (společně s mými komentáři): Tedy všechna slova chvály na jejich účet.

Já, ani autoři toolů a návodů neneseme žádnou zodpovědnost za případné poškození zařízení! Vše děláte z vlastní vůle.
DOPORUČUJI všem si oba výše zmíněné odkazy pročíst aby jste věděli co vůbec provádíte.


V zásadě jsou dva způsoby jak rootnout G4ku:
  • 1) Vytvořit kopii (zálohu) system.img z Vašeho zařízení, injectnout root a tento modifikovaný system.img nahrát zpět do zařízení.
    2) Použít již modifikovaný system.img (pro dané zařízení a typ sw) který stačí nahrát do zařízení. (Následující postup bude popisovat tuto možnost.)
Uvedený postup je určený pro LG G4 H815 International 10d. Máte-li jiné zařízení, nebo jinou verzi SW, tak mrkněte na odkaz na XDA a pohledejte správný modifikovaný system.img A správné příkazy pro kopírování system.img.
  • Spoiler:
    Obrázek
    Obrázek
Co budeme potřebovat: Jdeme na to:
  • 1) Stáhněte a rozbalte obsah system.rooted.81510d-eu. Rozbalený soubor system.rooted.81510d-eu.img nakopírujte do kořenového adresáře interní paměti zařízení. (Soubor nepřejmenovávejte.)
    2) Stáhněte a rozbalte obsah LG Root do libovolného adresáře v PC.
    3) Stáhněte a nainstalujte ovladače LG Ovladače.
    4) Povolte ADB debugging v Developers options ve vašem zařízení.
    5) Otevřete konzoli v rozbaleném adresáři LG Root z bodu 2. (V adresáři podržte SHIFT, pravé myšítko a Otevřít konzoli zde, či jak je to přeloženo.)
    • Spoiler:
      Obrázek
      Spoiler:
      Obrázek
    6) Proveďte následující příkaz pro ujištění, že je zařízení připojeno: 7) Zařízení je připojeno a nyní je třeba do něj nakopírovat pár důležitých souborů:
    • Kód: Vybrat vše

      adb.exe push busybox /data/local/tmp/ && adb.exe push lg_root.sh /data/local/tmp && adb.exe push UPDATE-SuperSU-v2.46.zip /data/local/tmp
      Spoiler:
      Obrázek
    8) Restartovat zařízení do Download módu. Vypněte zařízení a odpojte kabel. Jakmile je zařízení vypnuto, podržte Volume Up a připojte USB kabel. Chvíli počkejte, dokud se popřípadě doinstalují ovladače. V tomto bodě se většina lidí zasekne na tom, že na obrazovce je stále "0%" a neví co s tím. Já jsem to chvíli nechal a pak prostě pokračoval dále :)
    • Spoiler:
      Obrázek
    9) Nyní je třeba zjistit číslo portu, na kterém je zařízení pripojeno. Spusťte ports.bat. To co hledáme je DIAG port. Na různých zařízeních může být číslo portu různé. Ze screenu je vidět, že číslo portu, které hledáme je 4. Toto okno konzole můžete zavřít.
    • Spoiler:
      Následující screeny už nebudou moje, ale z jiného návodu.
      Obrázek
    10) V konzoli, kterou máte stále otevřenou (kde jste kontrolovali připojené zařízení a kopírovali soubory) proveďte následující příkaz (číslo portu změnte na to, které jste zjistili v bodu 9. Projde-li příkaz správně, uvidíte stejný výpis jako na přiloženém screenu a uvidíte znak #. 11) V konzoli napište "id" (bez uvozovek) a potvrďte. Měli by jste dostat výpis začínající "uid=(0)root gid=(0)root".
    12) a) Tak a teď začne sranda :roll: Doporučuji udělat zálohu systému. Zálohu provedete následujícím příkazem:
    • Kód: Vybrat vše

      dd if=/dev/block/mmcblk0 bs=8192 skip=55296 count=529920 of=/data/media/0/system.img
      Hodnoty skip a count jsou specifické pro naše zařízení, proto je nutné zadat tyzo správné hodnoty. Záloha system.img pak bude vytvořena v kořenovém adresáři interní paměti. (Mějte samozřejmě dostatek volného místa.)
    12) b) A jdeme nahradit originální image verzí s injectnutým rootem:
    • Kód: Vybrat vše

      dd if=/data/media/0/system.rooted.81510d-eu.img bs=8192 seek=55296 count=529920 of=/dev/block/mmcblk0
      Jak vidíte, hodnoty skip a count jsou stejné jako při vytváření zálohy. Dále si všimněte, že se odkazuji na rootnutý image soubor, který jste do zařízení nakopírovali v bodě 1. Pokud jste soubor jakkoli přejmenovali, je nutné zde zadat jeho přesné jméno.
    13) V originálním návodu se píše, že proces kopírování bude trvat několik minut, já měl však hotovo do 30s. Během procesu kopírování bude podtržítko (_) v konzoli blikat. Jakmile se opět objeví mřížka (#) tak máte hotovo.
    14) A poslední příkaz (včetně velkých písmen) odpojí konzoli a zařízení se následně restartuje. 15) Provedli-li jste vše správně tak gratuluji, máte rootnutý LG G4 H815 10d eu.
Důležité informace na závěr:
  • * Všechny příkazy doporučuji kopírovat a né opisovat! Vyhnete se tak možným komplikacím.
    * Zařízení po restartu v bodu 14 provádělo aktualizaci systému a všech aplikací.
    * Zařízení mi po rootu nenačetlo správně SD kartu a chtělo jí znovu naformátovat. Proto doporučuji si jí předem zálohovat.
    * Pár minut trvalo, než zařízení načetlo Google účet a všechny jeho komponenty (synchronizace kalendáře, atd.)
    * Chcete-li vrátit zařízení do původního stavu, tak stačí projít návod znova a v bodě 12) b) použít originální image který jste vytvořili v bodě 12) a).
    * Vypněte si OTA aktualizace.
    * DPI doporučuji změnit z 640 na 540. Výsledek uvidíte sami ;)
Držím všem palce a nebojte se toho počtu kroků, není to tak těžké jak to vypadá pokud dodržujete postup.

//EDIT: Úpravu příspěvku se týkají pouze překlepů :oops:

Franta
Naposledy upravil(a) franta-kocourek dne sob 17. říj 2015 21:31:01, celkem upraveno 9 x.
franta-kocourek
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: ned 25. bře 2012 14:09:49
Typ mobilu / ROM: lg g4 [815 10d+root]
Mobil 2 / ROM: samsung galaxy nexus [zmod]

Re: Root LG g4

Příspěvek od franta-kocourek »

1sefko píše:Díky za reakciu. Už som si myslel, že sa nikto neozve. Model mám LG-H815 (originál distribúcia) a fw V10d-EUR-XX (zakázal som si zatiaľ aktualizácie). Dočítal som sa, že pred samotným rootovaním sa odporúča vytvoriť záloha nerootnutého fw, keby som chcel mobil odrootovať. Neviem ale ako. A samotný proces rootovania sa mi zdá zložitý, aj keď som si pozrel nejaké videá a čítal cez Google translator preložený návod na xda. Hlavne ma odrádza upozornenie, že stačí malý chybný krok a z mobilu je tehla. Takže by som ocenil aspoň v krátkosti zrozumiteľný návod aj na odkazy k súborom potrebným k stiahnutiu na tento konkrétny model.
Postupuj podle návodu výše. Je v něm také záloha.
1sefko píše:A ešte by som rád vedel, či sa týmto spôsobom rootne mobil tak, aby nebol odomknutý bootloader. Custom recovery, resp. TWRP nepotrebujem, lebo alternatívne ROMKY sa flashovať nechystám, stačil by mi root a najlepšie bez odomknutého bootloaderu
Ano, bude pouze root. Tedy bootloader bude stále uzamčený.
1sefko píše:A ešte otázka. Ako sa dá vrátiť záloha nerootnutého fw na rootnutý mobil?
Také je to obsaženo v popisu výše.

Hodně štěstí ,)
1sefko
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 11. lis 2010 16:56:29
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 Wi-Fi
Bydliště: SR, Bratislava

Re: Root LG g4

Příspěvek od 1sefko »

Dikes za SUPER preložený návod. Ani vo sne som nedúfal, že to bude takto fantasticky preložené! Dnes som v práci až do večera a ešte k tomu je u nás na celý víkend svokra, takže sa tomu budem venovať až v noci, keď všetci pôjdu spať. Ešte raz Ď!!!
franta-kocourek
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: ned 25. bře 2012 14:09:49
Typ mobilu / ROM: lg g4 [815 10d+root]
Mobil 2 / ROM: samsung galaxy nexus [zmod]

Re: Root LG g4

Příspěvek od franta-kocourek »

Není zač! Dej vědět jak to šlo :)
jfk_jfk
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: ned 11. zář 2011 20:37:19
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 4 N910F
Tablet: Apple ipad 2 16 gb, Huawei m2 8.0

Re: Root LG g4

Příspěvek od jfk_jfk »

Jenom malá chybička v návodu na root, která byla autorem bleskově odstraněna. Nyní je postup dle návodu 100 % funkční a úspěšně jsem s ním telefon rootnul. Ahoj jfk_jfk
Naposledy upravil(a) jfk_jfk dne ned 18. říj 2015 12:18:38, celkem upraveno 2 x.
franta-kocourek
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: ned 25. bře 2012 14:09:49
Typ mobilu / ROM: lg g4 [815 10d+root]
Mobil 2 / ROM: samsung galaxy nexus [zmod]

Re: Root LG g4

Příspěvek od franta-kocourek »

Pravda že, a to jsem si to kontroloval :facepalm: Omlouvám se! Tímto by se ale nic nestalo. Ve výsledku je jedno jak se soubor jmenuje, ale je nutné jej uvést v daném příkazu.
Příkaz v návodu opraven.
Díky!!
1sefko
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 11. lis 2010 16:56:29
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 Wi-Fi
Bydliště: SR, Bratislava

Re: Root LG g4

Příspěvek od 1sefko »

Vďaka preloženému návodu rootnuté za cca 5 minút.
franta-kocourek
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: ned 25. bře 2012 14:09:49
Typ mobilu / ROM: lg g4 [815 10d+root]
Mobil 2 / ROM: samsung galaxy nexus [zmod]

Re: Root LG g4

Příspěvek od franta-kocourek »

Jsem rád, že se podařilo.
Držím palce i ostatním!
1sefko
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 11. lis 2010 16:56:29
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 Wi-Fi
Bydliště: SR, Bratislava

Re: Root LG g4

Příspěvek od 1sefko »

Ešte poslednú otázku by som mal. Keď chcem vrátiť späť pôvodný nerootnutý firmware, je mi jasné, že postupujem rovnako, len namiesto rootnutého fw tam flashujem nerootnutý fw. Ale musím tam znovu kopírovať cez príkazový riadok tie súbory v bode 7?
franta-kocourek
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: ned 25. bře 2012 14:09:49
Typ mobilu / ROM: lg g4 [815 10d+root]
Mobil 2 / ROM: samsung galaxy nexus [zmod]

Re: Root LG g4

Příspěvek od franta-kocourek »

Není třeba. Skočíš rovnou na 8ku.
Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Root LG g4

Příspěvek od hrabex »

zdravím, dík za návod. Jen bych doplnil, že nakonec se ten telefon nerestartoval, musel jsem vyndat a nandat baterku. Root však proveden.
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
franta-kocourek
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: ned 25. bře 2012 14:09:49
Typ mobilu / ROM: lg g4 [815 10d+root]
Mobil 2 / ROM: samsung galaxy nexus [zmod]

Re: Root LG g4

Příspěvek od franta-kocourek »

Zvláštní, každému se restart provedl sám :)
miromiro1
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20. zář 2015 11:59:35
Typ mobilu / ROM: LG G4 H81510d
Mobil 2 / ROM: LG G5 h850 One plus T
Rom: orig

Re: Root LG g4

Příspěvek od miromiro1 »

Ďakujem. Super funguje to. Tiež sa mi telefon nerestartoval ale root tam po manualnom restarte bol. Chcel by som sa spýtať, ak chcem nahrať pôvodnú zálohu zhotovenú podľa návodu (bod č. 12) to môžem spraviť napriklad aj cez nejakú apk napr. Rashr- Flash Tool. apk - bez pc?
franta-kocourek
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: ned 25. bře 2012 14:09:49
Typ mobilu / ROM: lg g4 [815 10d+root]
Mobil 2 / ROM: samsung galaxy nexus [zmod]

Re: Root LG g4

Příspěvek od franta-kocourek »

Ahoj,
tak to netuším. Nemám vyzkoušené (a ani bych to nezkoušel :P ).
Ale silně o tom pochybuji, protože nemáme odemknutý bootloader.
Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Root LG g4

Příspěvek od hrabex »

zdar, dotaz nejspíše na frantu-kocourka. Asi většina z nás aktualizovala na Android 6. Hledám na webu něco jako system.root.81520a-eu, ale nic jsem nenašel. Předpokládám že návod bude fungovat i na Android 6, samozřejmě s jiným system.root.....Můžeš to potvrdit? Máš nějaký odkaz ke stažení? Díky.
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
spachal
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: pát 10. zář 2010 16:45:53
Typ mobilu / ROM: signature
Twitter: @spachal
Tablet: Samsung TAB S2
Rom: stock
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Root LG g4

Příspěvek od spachal »

Pokud se neco nezmenilo, bez odemceni bootloaderu neni root na MM jeste mozny. Metoda pomoci injektaze uz v MM neni mozna, zatim se na nic lepsiho, nez popisuji zde, neprislo: http://androidforum.cz/viewtopic.php?f=1300&t=70382
HW: Xiaomi MI 11 pro
tablet: Samsung TAB S2; wearables: Amazfit GTS / COR / MI Band 2 / Sony SWR50 / SWR10.

Pres soukrome zpravy NIC tykajiciho se androidu neresim!!
pikachuove_vejce
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: sob 16. kvě 2015 0:42:53
Typ mobilu / ROM: P710 - G4 - G2 - LGP710 - LGP700 - Nokia5800 - ...

Re: Root LG g4

Příspěvek od pikachuove_vejce »

zdravíčko,
pri návrate od rootu k originálu, som spravil preklep v návode, takže tu mám tehličku. Prosím pekne, nemal by náhodou niekto rady? XDA mi veľmi nepomohlo...
Uživatelský avatar
spachal
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: pát 10. zář 2010 16:45:53
Typ mobilu / ROM: signature
Twitter: @spachal
Tablet: Samsung TAB S2
Rom: stock
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Root LG g4

Příspěvek od spachal »

Ahoj, bude zalezet na tom, co se .. nepovedlo a 'jaka cihla' to je :] .. Pokud se dostanes do download modu (a hadam, ze ano), pak zkus LG Flashtool, maly navod treba zde: http://rootmygalaxy.net/unbrick-lg-g4-w ... lash-tool/" onclick="window.open(this.href);return false;
HW: Xiaomi MI 11 pro
tablet: Samsung TAB S2; wearables: Amazfit GTS / COR / MI Band 2 / Sony SWR50 / SWR10.

Pres soukrome zpravy NIC tykajiciho se androidu neresim!!
pikachuove_vejce
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: sob 16. kvě 2015 0:42:53
Typ mobilu / ROM: P710 - G4 - G2 - LGP710 - LGP700 - Nokia5800 - ...

Re: Root LG g4

Příspěvek od pikachuove_vejce »

jaj, hanba mi, žiadne základné info som nenapísal. :roll: Bohužiaľ nie, download mode sa nespustí :neane: windows rozozná len akýsi qualcomm QDLoader 9008...
Odpovědět

Zpět na „LG G4 - ROM/ROOT/FW“