Honor 4X - Obecná diskuzeJak přidat do klávesnice smajlíky?

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Fica
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 30. čer 2016 15:02:28
Typ mobilu / ROM: Honor Holly

Jak přidat do klávesnice smajlíky?

Příspěvek od Fica »

Zdravím! Doufám, že jsem vybral dobré téma, protože se zatím zde moc neorientuji. Mám mobil Honor Holly - http://mobilni-telefony.heureka.cz/honor-holly/" onclick="window.open(this.href);return false; v klávesnici je absence smajlíků (Jsou tam smajlíci, kteří se nedají využít) zkoušel jsem spoustu aplikací z obchodu play, ale nepodařilo se mi je přidat do klávesnice. Vždy mi to změnilo klávesnici (což nechci) nebo předpovídání slov (Také nechci). Existuje appka, která mi do klávesnice vloží nějaké smajlíky, kteří se dají použít? (Třeba z messengeru..)
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Jak přidat do klávesnice smajlíky?

Příspěvek od Papooch »

Ne, neexistuje. Maximálně můžeš použít jinou klávesnici. Na druhou stranu mě nenapadá jedinej důvod, k čemu to potřebuješ. V Messengeru je na smajlíky (emoji) tlačítko, ve WhatsAppu taktéž.
Co myslíš tím "Jsou tam smajlíci, kteří se nedají využít"? Jakože jsou hnusní? Smajlík je jen shluk znaků, kterej si každá aplikace interpretuje podle sebe a místo nich tam plácne obrázek. Když posíláš smajlíka, nikdy si nemůžeš být jistej, jestli se tomu druhýmu zobrazí stejnej obrázek, jako tobě. Vem si například samotnej messenger - Ještě před nedávnou aktualizací byli smajlíci používaní v appce messenger a na webu facebooku uplně jiní. Smajlíci v klávesnici nevyřeší vůbec nic (vlastně ani nechápu proč je tam někdo cpe) - můžeš třeba do sms poslat smajlíka z klávesnice, kterej se u tebe nějak zobrazí, ale druhýmu člověkovi se ukáže trocu jinej obrázek, nebo jen text nebo ještě líp - nějakej několikamístej kód reprezentující toho smajlíka, kterej ovšem tomu druhýmu zařízení vůbec nic neříká.
Na poděkování slouží palec u příspěvku
Odpovědět

Zpět na „Honor 4X - Obecná diskuze“