Ostatní HW + obecná problematika ROM/FirmwareSamsung sgh-i780 - dostanu na tohodle starce android?

Moderátor: mArtinko5MB

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jesse_moreno¨
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: samsung sghi780 + VF845

Samsung sgh-i780 - dostanu na tohodle starce android?

Příspěvek od jesse_moreno¨ » čtv 16. zář 2010 0:49:03

Ahoj, jsem tu okolo novy, snazil jsem se porozhlednout okolo ale evidentne moc lidi sghi780 nema proto jedinej zaznam o pokusech preinstalovat telefon z WM6,1 na androida jsem nasel ve dvou videich na youtube ale navod nikde zadnej....

dokazal by mi tu nekdo pomoct? jak postupovat a jestli je to vubec mozne?

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung sgh-i780 - dostanu na tohodle starce android?

Příspěvek od Case » čtv 16. zář 2010 1:23:41

Budeš si muset napsat chybějící ovladače HW (jelikož je ten telefon z pohledu Android zařízení totálně nestandardní, tak v podstatě všechny), zkompilovat si kernel pro svůj telefon a pak si zkompilovat Android jako takový. Očekávej celou řadu problémů, možná neřešitelných. A na Google hledej tipy a zkušenosti s Androidem na procesoru PXA310.

pphmmr
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung I9000 Galaxy S [XXJPU]

Příspěvek od pphmmr » čtv 16. zář 2010 7:14:32

ja mam shg-i780 a pekne lezi v supliku doma. Na tento WM phone so stylusom by som nepchal android a to z toho dovodu, zeby to stalo vela energie tam ho rozchodit a na to to nie je az tak rozsireny mobil aby to niekto urobil.
Samsung i9000 Galaxy S Android 4.0.4 ICS, 8GB, 16GB SD, fw: CM9.1 stable baseband:XXJW4
Nexus S i9020T - mrtvy
iPAD2 32GB WiFi white JB

Autor tohoto vlákna
jesse_moreno¨
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: samsung sghi780 + VF845

Příspěvek od jesse_moreno¨ » čtv 16. zář 2010 11:20:10

Hm tak to je velka skoda, programovat neumim takze sam si to neudelam a jak uz bylo receno skoro nikdo ten telefon nema takze se to asi ani nikde neukaze....

Jde mi o to ze vycet mych pozadavku na telefon neni extremne dlouhy ale momentalne skoro nesplnitelny, chci telefon bez pohyblivych casti (proste klasicka konstrukce idealne) s qwerty klavesnici dotykovym displejem gps a Androidem... jedine co temto pozadavkum odpovidalo byla motorola Charm kterou ale uz po par prectenych recenzich vsichni silene zkritizovali za otresnej displej...

Jednoduse mam cekat dal protoze bez programatorskych znalosti do toho telefonu androida tak aby fungoval nedostanu? hm to jsem byl zas jednou naivni :o)

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 39
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » čtv 16. zář 2010 11:31:06

jesse: mezi mýma požadavkama taky byla HW qwerty klávesnice. Po vyzkoušení qwerty na 3,7" kapacitní displeji jsem od HW upustil. Silně pochybuju že někdy někdo vyrobí nevysouvací telefon s qwerty s velkým displejem. Pak taky existuje swype, a musím říct že na tý se mi píše stejně dobře jako na normální PC klávesnici. Sice pomalejš, ale dobře.

Zkus si opatřit nějakej telefon s velkým displejem a pár dní ho používat. MOžná pak od požadavku HW klávesnice upustíš.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní HW + obecná problematika ROM/Firmware“