Ostatní root HW + obecná problematika rootingu[HELP] Update na JF 1.51 CUpcake US

Toto je sekce pro ostatní hw a obecné postupy pro které prozatím nebyla založena nová sekce. O novou sekci si můžete zažádat u Supa

Moderátoři: mArtinko5MB, mArtinko5MB

j.novotny3
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: pát 02. dub 2010 19:19:40

Re: [HELP] Update na JF 1.51 CUpcake US

Příspěvek od j.novotny3 »

Dneska jsem teda udělal goldcard podle tohodle návodu: http://androidaplikace.cz/index.php/200 ... po-krucku/
všechno proběhlo v pohodě skončil jsem u toho Instalace FW(ROM) od JF protože tady je napsáno že je stará aby se tam nahrála ta SuperD..tak jsem si ji stáhnul a chtěl jsem ještě rozdělit kartu na 3 části a když zapnu ten recovery mód a chci přejít do konzole tak se mi zas objeví ten mobil s tím vykřičníkem..a přes terminal mi to pořád píše permission denied :-( přitom jsem to všechno udělal podle návodu tak nevím jestli ten ROOT mám nebo nemám nebo na čem vlastně jsem..všechno šlo podle návodu tak nevím co teď s tím..jak pokračovat když mi nejde rozdělit ta karta.. :roll:
Uživatelský avatar
bassaq
Androiďák!
Příspěvky: 555
Registrován: pon 23. úno 2009 22:27:27
Typ mobilu / ROM: Note 8
Tablet: Ipad mini 4
Bydliště: Kutna Hora

Re: [HELP] Update na JF 1.51 CUpcake US

Příspěvek od bassaq »

pokud umis s linuxem, gparted je na to idealni, pokud ne stahni si ubuntu a nabootuj live CD, otevri si terminal a napis gparted (kartu ve ctecce nebo telefonu samozrejme pripojenou) a tam to naklikas raz-dva...
j.novotny3
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: pát 02. dub 2010 19:19:40

Re: [HELP] Update na JF 1.51 CUpcake US

Příspěvek od j.novotny3 »

už to mám ROOTli tak dík moc za strpení a za pomoc :-) ;) :rtfm:
Odpovědět

Zpět na „Ostatní root HW + obecná problematika rootingu“