Ostatní root HW + obecná problematika rootinguMOTOROLA CLIQ (DEXT) od TMOBILE - Unlock?

Toto je sekce pro ostatní hw a obecné postupy pro které prozatím nebyla založena nová sekce. O novou sekci si můžete zažádat u Supa

Moderátoři: mArtinko5MB, mArtinko5MB

Odpovědět
Lucaso666
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 12. srp 2010 11:03:59

MOTOROLA CLIQ (DEXT) od TMOBILE - Unlock?

Příspěvek od Lucaso666 »

Tak...Dnes mi prisel tento model (v USA jako CLIQ, v Evrope jako DEXT) a ma domnenka, ze kdyz ho koupim od americkeho tmobilu, tak mi bude fungovat i u ceskeho - byla chybna :-( Telefon je zablokovany (ale samozrejme je QUAD BAND) a po vlozeni ceske tm.simky chce heslo tusim na to odblokovani site. V tmbilu uz jsem byl, nedelaji odblokace - co je zajimave - vubec nekomunikuji CZ/USA tmobile, coz me osobne prekvapilo. Cekal jsem ze ten kod mi daji a bezplatne.

Moje otazka: muzu to nejak odblokovat sam?

Tak napul jsem se docetl, ze by mi mohl pomoc ROOT? Nebot telefon ma android, ale nemuzu zjistit jakou verzi, kdyz nejde zapnout ani bez sim. Predpokladam 1.5 nebo 1.6
Predtim jsem mel HTC DREAM (G1) bez rootu a uz jsem o nem uvazoval u tamtoho moilu.
Prosim poradte :-(
Jinak budu muset jit do mistniho servisu a tam si reknou 1000,- za odblokaci, jak je znam :-(
Diky predm
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: MOTOROLA CLIQ (DEXT) od TMOBILE - Unlock?

Příspěvek od ramon.dexter »

No, pokud máš u tmobilu smlouvu, zkus jim pohrozit třeba tím že kvůli jejich neochotě změníš operátora. To zkusit můžeš. Je totiž opravdu nesmysl, když je to jedna společnost a nejsou schopný vyřešit takovou banalitu.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Lucaso666
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 12. srp 2010 11:03:59

Re: MOTOROLA CLIQ (DEXT) od TMOBILE - Unlock?

Příspěvek od Lucaso666 »

Taky mi to prijde jako banalita :(
Smlouvu bohuzel nemam, mam jen twist kredit
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: MOTOROLA CLIQ (DEXT) od TMOBILE - Unlock?

Příspěvek od ramon.dexter »

Lucas: Tak to nemáš moc pák jak je donutit něco řešit. Takže si asi zaplatit odblokování.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Lucaso666
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 12. srp 2010 11:03:59

Re: MOTOROLA CLIQ (DEXT) od TMOBILE - Unlock?

Příspěvek od Lucaso666 »

Ani jsem nechtel je nejak nutit a vydirat :-) Proste jsem doufal, ze mi jen daji ten kod zdarma nebo za minimalni poplatek. Ale vysvetlili mi to tim, ze jako spolecnost ODBLOKOVANI nedelaji vubec. A to proto, ze blokovani telefonu je pry jakysi prezitek, a oni ani ostatni spolecnosti u nas telefony uz asi 5 let neblokuji, vubec co se tyce Evropskych znacek a operatoru se na nejake blokovani uz nehraje - coz je taky zajimavy poznatek :-)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní root HW + obecná problematika rootingu“