Honor 7 - Obecná diskuzeNávod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
sotrava
Androiďák!
Příspěvky: 650
Registrován: ned 17. říj 2010 12:06:48
Typ mobilu / ROM: ZTE Axon 7
Mobil 2 / ROM: Huawei P8 Mystic Champagne
Bydliště: Benešov u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od sotrava »

Člověče dělat nad svíčkou? To nebyl moc dobrý nápad, chce to trpělivost a pomaly oddělovat
tribula
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: pon 21. zář 2015 20:17:57
Typ mobilu / ROM: Honor 10 (COL-L29) / 8.1.0.143 (C432)

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od tribula »

Tiez ma ta sviecka pobavila :D :D :D
Fen by to zariadil rychlejsie a istejsie :) Som z BA, kludne mi napis PM.
Uživatelský avatar
sotrava
Androiďák!
Příspěvky: 650
Registrován: ned 17. říj 2010 12:06:48
Typ mobilu / ROM: ZTE Axon 7
Mobil 2 / ROM: Huawei P8 Mystic Champagne
Bydliště: Benešov u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od sotrava »

Tak ono u téhle úpravy není kam pospíchat,já to dělal taky fénem,síce to trvalo trošku déle než bych chtěl ale povedlo se mi to na poprvé
tribula
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: pon 21. zář 2015 20:17:57
Typ mobilu / ROM: Honor 10 (COL-L29) / 8.1.0.143 (C432)

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od tribula »

Robil som to teplovzdusnou, ale teplotou priblizne rovnakou ako pri fene. Ale fakt je ze sa s tym netreba ponahlat, dostatocne ale nie prilis nahriat a hlavne stihnut odlepit kym je plast nahriaty :D
Uživatelský avatar
Kubkolienka
Robot
Příspěvky: 780
Registrován: ned 28. úno 2010 11:39:40
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Mix 2S
Bydliště: BA

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Kubkolienka »

Ja som to s fenom skusal. Ale proste ked uz zacal byt plast tekutejsi, tak sa ohybala aj sim a nevedel som sa pod nu dostat.
Proste ten lep drzal lepsie ako sim s plastom. Aj ked je pravda, ze na sviecku som presiel hlavne kvoli tomu, ze uz isli deti spat :).
Dnes som nakupil simky u 4ky, tak dam este pokusy a ak nevyda tak sa ti ozvem tribula. Aspon by som to chcel vidiet a skusit tvoj simtray narvat do mojho :D
Samsung i5700 Spica - Spicanogen + Yonip - O2 SK
HTC Evo 3D - kaput. 3 krat sa mi meniť display nechcelo
Honor 7 - stock
Xiaomi Mi Mix 2s
tribula
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: pon 21. zář 2015 20:17:57
Typ mobilu / ROM: Honor 10 (COL-L29) / 8.1.0.143 (C432)

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od tribula »

Podla mna to nie je prilepene, cip je v tom plaste nalisovany. Spodok cipu nie je lep, je to zaliate kvoli plosaku... ale mozem sa mylit :D
Jop kludne sa ozvi, nemam problem pomoct :)
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od brona »

Také jsem úspěch neslavil. Více se můžete dozvědět tady:
http://androidforum.cz/oneplus-x-t69280-90.html#p994059

a pokračování tady:
http://androidforum.cz/oneplus-x-t69280 ... ml#p994216

Také mám podobný problém jako Kubkolienka, že mi jde šuplík už v základu do slotu ztěžka. Natož potom, když ho uměle rozšířím.

Kua, jak z toho ven?

bo
cocin
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: sob 14. úno 2015 11:16:59
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od cocin »

tak tady pro ty co rozumí trochu rusky...

https://www.youtube.com/watch?v=NSvQyEzjpCM

je vidět, že soudruzi v SSSR se s tím neserou a funguje.. :lol:
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od brona »

Neuvěřitelná prasárna :-) A nejvíce na tom naštve, že mu to zdá se funguje. Jen už neukázal, jestli to i vysune.

Úspěšnost si vysvětluji "kvalitními" ruskými součástkami. Neboť náš čip by odešel už v té horké vodě a SD kartu jsem odpravil za míň...
Maverikone
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 18. pro 2015 9:55:22
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Maverikone »

Tak jsem se do toho pustil také. Úspěch nakonec slaven. Měl jsem starou verzi SIM od Eurotelu, Po vyjmutí z plastu, mimochodem to jde děsně blbě a podařilo se mi ulomit kus tišťáku a myslel jsem, že to nepůjde. Ale po nalepení na sdkartu, kterou jsem nechal jak byla to kupodivu funguje. SDčko mělo tloušťu cca 0,76mm a SIM asi 0,5mm tu jsem na to trochu odrbal skalpelem,výhoda byla, že chip byl na téhle SIM jakoby v pertinaxu. Jinak celkovou tloušťku jsem dostal na nějakých 1,2 - 1,3mm, jde to do slotu těsně, ale pak to nejde vyndávat. Pro všechny rada, podívejte se pořádně na místo kam se zašupuje šuplíček. Těm z vás co to jde těsně, tak prostě jemně o kousíček obruste ten výstupek na telefonu co je ze stany, kde se zasouvá nalepená SIM. Já to zbrousil (poté co jsem nebyl pomalu schopen to dostat ven) a jde to v pohodě oběma směry a ničemu to nevadí, je tam "navíc". Když se podíváte do toho otvoru, tak místa tam vlastně je dost. Mě to všechno k naprosté spokojenosti funguje.
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od brona »

Chápu to správně, že jsi broušením zvětšil díru v telefonu? Čím jsi to brousil?
pavelxkr
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: stř 15. črc 2015 16:13:10
Typ mobilu / ROM: HTC ONE X

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od pavelxkr »

tak po nahřátí se mi odporoučela nová simka vodafone do věčných lovišť - rozepral jsem před tím asi o tři měsíce starší simku vodafone a ta byla v v pohodě - měla jiný chip i lepidlo
fscihal1
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pon 21. pro 2015 13:24:44
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od fscihal1 »

Tak se me to taky povedlo.... Nejprve diky ostatnim-prukopnikum, kteri zde uverejnili sve postupy. Moje zkusenosti:
- mam nano SIMku od Vodafonu. Odlepil jsme ji nad fenem. Cekal jsme, ze to pujde lepe, ale kousek po kousku se to povedlo. Tady POZOR: na cipu zustalo lepidlo a to je treba take odstranit, jinak je to moc tluste..... Dale jsem jim musel trochu zastrihnou, aby se vesla do slotu....
- SD kartu jsme koupil od Samsung 128 gb. Tu jsme se odhodlal zbrousit jemnym brusnym papirem. POZOR: jen z vrchni strany, tj na te strane, kde nejsou kontakty.
- no a nalepil vterinovym lepidlem

A ta nejdulezitejsi zprava na zaver. Cele to lze vyndat i z telefonu, bez pouziti vetsiho nasili... ;) . Pripadne mohu poslat i foto. L
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od brona »

Foto prosím a gratuluji.
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od brona »

Ještě kdyby se ti povedlo změřit hloubku celku. Děkuji.
fscihal1
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pon 21. pro 2015 13:24:44
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od fscihal1 »

Tak hloubka je cca 1,05. Dost pomohlo zbrouseni SD karty... pridavam obrazky a drzim palce....
Přílohy
IMG_20151221_230542.jpg
IMG_20151221_230542.jpg (585.61 KiB) Zobrazeno 4972 x
IMG_20151221_230504.jpg
IMG_20151221_230504.jpg (1.07 MiB) Zobrazeno 4972 x
IMG_20151221_230426.jpg
IMG_20151221_230426.jpg (1.38 MiB) Zobrazeno 4972 x
fscihal1
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pon 21. pro 2015 13:24:44
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od fscihal1 »

....
Přílohy
Screenshot_2015-12-21-23-50-18.png
Screenshot_2015-12-21-23-50-18.png (108.89 KiB) Zobrazeno 4971 x
fscihal1
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pon 21. pro 2015 13:24:44
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od fscihal1 »

....typ sd karty
Přílohy
IMG_20151221_235346.jpg
IMG_20151221_235346.jpg (139.93 KiB) Zobrazeno 4967 x
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od brona »

Vždyť je karta na obrázcích černá...
MalleusCarnalis
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: pon 04. lis 2013 22:12:13
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 Lite
Mobil 2 / ROM: Samsung galaxy Note 2
Tablet: Lenovo Yoga

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od MalleusCarnalis »

Barva by určitě přidávala na tloušťce, musela se odstranit, každej kousek dobrej. 8-)
fscihal1
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pon 21. pro 2015 13:24:44
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od fscihal1 »

Presne tak. Napis je samozrejme vybrouseny ;) . Jak jsem psal je treba brousit ze strany napisu....jakmile to udelate z druhe strany tak je temer jiste, ze to funguvat nebude.... na male 2gb karte jsem to zkusil a po par "tazich" narazite na spoje a je hotovo....
cocin
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: sob 14. úno 2015 11:16:59
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od cocin »

obecný dotaz: fungovala by sim i kdyby byla nalepená o 180°?
Je možné, to přo odlepení z plastu nějak poplést? Když si nepoznačíš ten ukouslý roh, má to nějaké zákonitosti, dle kterých se to dá poznat?
Jedna strana u středu není dle fotek spojená atd.. Asi záleží i na druhu sim. díky
fscihal1
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pon 21. pro 2015 13:24:44
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od fscihal1 »

Dle meho nazoru ji tam muzes dat jen v jedne pozici.... Ten roh jsem si poznacil, abych to nalepil ve spravne...
Ivos1
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 03. led 2016 11:47:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Mobil 2 / ROM: Asus Zenfone 2

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Ivos1 »

Tak já jsem zatím úspěšný nebyl. Nadějné to ale bylo. Na zkoušku jsem koupil SD kartu 32 GB přes Ebay v Honkongu. Zbrousil jsem ji na straně potisku na 0,6 mm aniž se objevil tišťák. V PC byla OK.Horkovzdušnou pistolí jsem vypreparoval čip ze SIM karty O2. Šlo to krásně. Trvalo to tak 30 sekund. Simku jsem ořezal tak aby pasovala do rámečku. Přilepil jsem ji a výška byla 1,1mm. Super. Stala se ale chyba. Nalepil jsem ji trochu nakřivo a SIM karta nepasovala do otvoru v rámečku (SIM karta ležela na rantlu rámečku). Tak jsem ji trochu seříznul nožem a to jsem neměl dělat. Do Honara šla sestava krásně, ale SD karta je mrtvá. Nepřežila operaci SIM karty nožem. Zastrčit a vysunout to jde krásně. Objednal jsem novou SD kartu a až dorazí, udělám druhý pokus.
hrochoun
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. led 2016 20:39:21
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od hrochoun »

U mne bez problemu. Pouzil jsem Sandisk 128GB. Sam o sobe ma v miste nalepeni simky 0.8mm - nebrousil jsem.

Nanosim od O2 sla vicemene bez problemu "odfenovat". Ma maly okraj, takze zacatek nesel uplne hladce, ale pak se odlouplo jak vicko z plechovky od olejovek. Je potreba alespon ze zacatku operovat primo v proudu horkeho vzduchu, protoze po vyndani lepidlo a plast hned tuhnou. Nechtel jsem riskovat vyssi teplotu abych neznicil chip, ale mozna by to pak slo lip. Samotny chip mel 0.4mm a po nalepeni na pametovku dohromady neco pres 1.3mm.

Suplik nesel zasoupnout uplne hladce, takze uz to k nafoceni vyndavat nebudu :)
Přílohy
Screenshot_2016-01-12-19-52-23.png
Screenshot_2016-01-12-19-52-23.png (83.13 KiB) Zobrazeno 4390 x
IMG_20160112_185210.jpg
IMG_20160112_185210.jpg (597.64 KiB) Zobrazeno 4390 x
IMG_20160112_185051.jpg
IMG_20160112_185051.jpg (292.37 KiB) Zobrazeno 4390 x
IMG_20160112_182612.jpg
IMG_20160112_182612.jpg (805.72 KiB) Zobrazeno 4390 x
IMG_20160112_175800.jpg
IMG_20160112_175800.jpg (517.08 KiB) Zobrazeno 4390 x
IMG_20160112_175639.jpg
IMG_20160112_175639.jpg (626.19 KiB) Zobrazeno 4390 x
cocin
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: sob 14. úno 2015 11:16:59
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od cocin »

to lepidlo co ti pak na sim čipu zůstane jsi tam nechal, nebo nějak sundával?
já měl testovací kartu se sim tl. taky 1,3mm a nešlo mi to zasunout, resp. jsem se bál, tak jem toho nechal
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od brona »

Také jsem měl strach zasunout šuplík na sílu. Možnost jeho nevyndání by byla nakonec možná dražší, než zničená paměťovka.

Někdo tady psal o možnosti zvětšit samotný otvor v telefonu. Ale už mi neodpověděl na otázku.
MalleusCarnalis
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: pon 04. lis 2013 22:12:13
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 Lite
Mobil 2 / ROM: Samsung galaxy Note 2
Tablet: Lenovo Yoga

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od MalleusCarnalis »

IMG_20160113_225254.jpg
IMG_20160113_225254.jpg (480.48 KiB) Zobrazeno 4192 x
Nevím jak přesně to myslel zvětšit, ale při pohledu na šuplíček, lze zbrousit malinko výčnělek viz obrázek. Ale opravdu opatrně, za tím hliníkovým můstkem je hned asi deska s tišťákama pro SD a SIM kartu. takže to brání asi poškození spojů při častém vysouvání. Pokud to ale zasunete, tak ta deska se podá a nedojde asi k žádnému poškození. Při častém používání bych měl asi obavu. Ono je to často vidět i na těch homemade fotkách, jak jsou ty simky odřené, to je právě od toho hliníkového můstku. teda podle mě. :shock:
hrochoun
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. led 2016 20:39:21
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od hrochoun »

cocin píše:to lepidlo co ti pak na sim čipu zůstane jsi tam nechal, nebo nějak sundával?
já měl testovací kartu se sim tl. taky 1,3mm a nešlo mi to zasunout, resp. jsem se bál, tak jem toho nechal
Nechal jsem to byt. Bylo jen na okrajich, kde tloustka neni kriticka.

Ono to vyrazneji drhlo az na konci, kdyz dosedaji kontakty. Odhadem tak 2-3mm pred uplnym dorazenim supliku. Predtim stacilo nejakym hrotem lehce pristrkovat slepenec zaroven s suplikem. Moc tam nedrzi, takze mel i pri mensim treni snahu vyskocit mimo vyhrazeny prostor a prekazet o to vic.
petkoj
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 16. led 2016 17:53:35
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Honor 7

Příspěvek od petkoj »

Pozdravujem,
dnes som uspesne zvladol vlozit 2x SIM + microSD
Aj ked tomu predchadzalo znicenie jednej SIM karty pred tyzdnom + nasledne dnes aj znicenie jednej 32GB microSD karty.
Pribeh je asi taky ze po kupe telefonu pred tyzdnom kedy som vratil ASUS Zeenfone 2 tak som ho vymenil za Honor 7. Kto by povedal ze nebudem mat nanoSIM takze ked som dosiel domov nastalo strihanie SIM karty(noznice a ides) trocha som ju zmensil na este mensiu nanoSIM trocha sa prepadovala cez ten ramcek :lol: ale fungovala takze som to neriesil aj tak som tam chcel dat aj microSD aj dalsiu sim. Dalsi pokus bol s druhou SIM ktoru som tiez nemal nanoSIM takze zobrat fen a odlepit len cip.....to sa mi uspesne podarilo......takze zbrusit trocha microSD + SIM (asi bola chyba brusit aj simku) zlepenie dokopy a vsetko do dat do mobilu. Po zapnuti som mal zase len microSD a jednu sim ale nie to na micro SD.....takze vybratie toho vsetkeho nasilu a skumanie co sa stalo brusenie atd......po stvrtom zasunuti som usudil ze druha SIM zomrela......takze potom nasledovalo zistit ako ju odlepit z microSD......to som po par dnoch zistil ze vodna para rozpusta sekundak (kedze som to lepil sekundakom) nasledovala rychlovarna kanvica a nahriatie rozlepenie uspesne a microSD karta to prezila aj ked som tomu nedaval velku sancu :clap: Dnes som zasiel po novu SIM a islo sa laborovat zase z tou prvou SIM kedze bola aj tak zle odstihnuta nemal som co stratit...takze POKUS c.2 fen a odlepit cip po 15min som to vzdal cip sa mi nepodarilo odlepit :facepalm: takze nasledovala dalsia moznost brusenie....tak som zbrusil cely ten plast samozrejme sa mi to zdalo dost hrube tak som kus este prebrusil viac microSD zo strany napisu ako som sa docital ze to je bezpecne (zrejme to az take bezpecne neni :roll: ) brusim brusim pozeram ze uz trocha zacalo byt vidno len jemna ciarka oproti pinom tak som myslel ze nebude to problem kedze som brusil zo strany pinov a pohode slapala dalej kde tiez uz zacalo byt vidno cip (ale mysliet nestaci) cize test ci vsetko funguje vlozil som obrusenu SIM obrusenu microSD a zistil som ze micro SD zomrela :D :yes: takze zobral som si dalsiu 64GB microSD a hned bez zbytocneho brusenia ze nalepim SIM a vlozim to vsetko dnu ale karta bola hrubsia oproti tej prvej :facepalm: cize zase brusenie zo strany napisu po chvilku uz zase trcal cip na bocnej strane (cize zase trpnut ci pojde, ale nakoniec fungovala) cize zase zlepenie a nasledne zistenie ze kartu tam nenatrepem lebo je hrubsia a nepusti ma dnu ten vycnelok na mobile.....cize zas vsetko odlepit kus prebrusit a zase zistenie ze to nevojde dnu cize bol som bez hlavnej SIM po par pokusoch kedze som zistil ze to tam nevojde. (Po par hodinach) Zase sa vraciam k Pokusom :DD ale tentoraz beriem taku istu microSD ako bola moja 32GB (ale mam len 16GB cize pouzijem ju) no uz v ruke citim ze je tensia takze s tym ze viem ze SIMka fungovala este trocha prebrusim kraje kedze tam mi ostal plast (zvysok ostal na 64gb microSD ked som ich odeloval) takze SIM som uplne zbrusil ako sa len dalo a hned som ju nalepil na tu 16GB microSD.......vlozil som ju dnu islo to trocha tazsie ale vlozila sa dnu mobil som mal zapnuty tak uz len som cakal ci nabehnu aj SIM....napodiv po dlhsej dobe a modleni sa a zisteni ze su detekovane obe SIM som zistil ze fungujuuu a ide aj 16GB microSD. Cize konecne uspech. Takze nenechajte sa odradit raz sa to urcite podari. :palec:
Kutilom zdar. :rtfm:

PS: mam FW B170+root, vsetko slape v pohode, ale vytaca ma jedna vec na ICQ zmenim si zvuk spravy na nejaky iny a po vypnuti zapnuti aplikacie mam zase zmeneny na default....uz ma to poriadne stve menit si zvucku 4x do dna, ked omylom vypnem ICQ alebo sa vypne....
Odpovědět

Zpět na „Honor 7 - Obecná diskuze“