Honor 7 - Obecná diskuzeHonor 7: špatná baterie

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
pfudorix
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: úte 03. led 2017 9:17:44
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od pfudorix »

Dobrý den, poslední dobou se mi z ničeho nic hodně zhoršil stav a kapacita baterie. Mobil se rychle vybíjí i při nepoužívání a mnohem déle se naopak nabíjí. Chtěla bych poprosit o jakoukoliv radu a zda-li nevíte, jestli by ho vzali na reklamaci. Mobil mám sotva rok.
Děkuji :cry:
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Udělat tovární nastavení a pokud bude problém přetrvávat, tak reklamovat.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
pfudorix
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: úte 03. led 2017 9:17:44
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od pfudorix »

Tomáš Kubec píše:Udělat tovární nastavení a pokud bude problém přetrvávat, tak reklamovat.
Takže tovární nastavení nijak neovlivňuje reklamaci? Jednou se mi stalo, že mi mobil již nevzali, právě kvůli továrnímu nastavení.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od ludekbrno »

To je pěkná blbost. Tovární nastavení mobil uvede do stavu, v jakém jsi ho koupil. To rozhodně ani u nejblbějšího prodejce nemůže být důvodem k neuznání reklamace.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
indy1369
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pon 01. črc 2013 16:59:59
Typ mobilu / ROM: Mate 9
Tablet: Huawei Mediapad M3

Re: Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od indy1369 »

pfudorix píše:Dobrý den, poslední dobou se mi z ničeho nic hodně zhoršil stav a kapacita baterie. Mobil se rychle vybíjí i při nepoužívání a mnohem déle se naopak nabíjí. Chtěla bych poprosit o jakoukoliv radu a zda-li nevíte, jestli by ho vzali na reklamaci. Mobil mám sotva rok.
Děkuji :cry:
Klasika, podívat se co ti žere baterii app či hardware a dále nechat mobil vybít domrtě až se ti sám vypne, mě to pomohlo a zas mám pokoj.
pfudorix
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: úte 03. led 2017 9:17:44
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od pfudorix »

indy1369 píše:
pfudorix píše:Dobrý den, poslední dobou se mi z ničeho nic hodně zhoršil stav a kapacita baterie. Mobil se rychle vybíjí i při nepoužívání a mnohem déle se naopak nabíjí. Chtěla bych poprosit o jakoukoliv radu a zda-li nevíte, jestli by ho vzali na reklamaci. Mobil mám sotva rok.
Děkuji :cry:
Klasika, podívat se co ti žere baterii app či hardware a dále nechat mobil vybít domrtě až se ti sám vypne, mě to pomohlo a zas mám pokoj.

To jsem dělala ihned, jenže tam není nic velkého neobvyklého. Spíše je to takové, jako kdyby byla kapacita z ničeho nic zkreslená a mnohem menší. Zkusím další vybití ale moc tomu nefandím,nicméně děkuji :)
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od Tomáš Kubec »

pfudorix píše:
Tomáš Kubec píše:Udělat tovární nastavení a pokud bude problém přetrvávat, tak reklamovat.
Takže tovární nastavení nijak neovlivňuje reklamaci? Jednou se mi stalo, že mi mobil již nevzali, právě kvůli továrnímu nastavení.
A to jsi si nechala líbit? Vždyť po tovární nastavení je telefon ve stavu jako při nákupu.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
pfudorix
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: úte 03. led 2017 9:17:44
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od pfudorix »

; :?
Naposledy upravil(a) pfudorix dne úte 03. led 2017 18:27:04, celkem upraveno 1 x.
pfudorix
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: úte 03. led 2017 9:17:44
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od pfudorix »

A to jsi si nechal líbit? Vždyť po tovární nastavení je telefon ve stavu jako při nákupu.[/quote]

Telefon jsem tehdy nakonec dokázala reklamovat, ale u jiného pracovníka, nevím co měl ten předešlý za problém. A chtěla jsem se ještě zeptat, je možné, že mi reklamaci kvůli vadné baterii neuznají? Dnes jsem již několikrát narazila na to, že záruka na baterii je pouze 6 měsíců, 2 roky jsou prý na telefon jako takový.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od ludekbrno »

Záruka 2 roky se vztahuje na výrobní vady, nikoliv na opotřebení. Pokles kapacity je běžné opotřebení a životnost baterie je udávaná 6 nebo 12 měsíců, podle výrobce. Tak se mrkni do manuálu.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
lukyhurdy
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 10. led 2017 11:35:06
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od lukyhurdy »

Zdravím, mám stejný problém +- od stejného data. není nějaký problém v aktualizacích ?
děkuji za nápady
Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od Hurec »

Tak se podivej do nastaveni baterie co ti tu baterku zere. Kolikrat byva problem u googlu app.
Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
Sonule
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 01. srp 2018 11:03:55
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od Sonule »

Dobrý den, mohu poprosit o radu?
Po 2,5 letech byla baterka v mém Honoru KO, tak se vyměnila za novou. Po výměně baterka krásně drží, na konci dne má klidně mnohdy i 70%, ale problém je v tom, že v nočních hodinách se nárazově během okamžiku úplně vybije většinou na 5%, a pípá že mám připojit nabíječku. Dívala jsem se do správce baterie, a celý den je jen pozvolný mírný pokles dle užívání telefonu, ale v nočních hodinách je najednou nárazově prudká přímka dolu. Nechápu tento stav, protože na noc vše vypínám, i wifi, data, GPS, správce pročistím, a jdu si lehnout se 70%, a z ničeho nic telefon hlásí 5%.
Nevíte si s tím někdo rady? Nemá se nová baterie nějak "naformovat" nebo něco? Omlouvám se, ale moc tomu nerozumím.

Děkuji za každou radu.
Uživatelský avatar
Lyon
Droid
Příspěvky: 2146
Registrován: pát 10. srp 2012 13:41:19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid
Bydliště: Praha / Nový Jičín

Re: Honor 7: špatná baterie

Příspěvek od Lyon »

Typické chování vadné baterie.
Odpovědět

Zpět na „Honor 7 - Obecná diskuze“