Honor 7 - Obecná diskuzeHonor 7-Baterie,problém sekaní atd

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Speedhack
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Honor 7-Baterie,problém sekaní atd

Příspěvek od Speedhack » pát 31. srp 2018 22:59:54

Zdravím,
mám honor 7 zakoupený v dobrém obchodě asi tak 4 roky. Používaný je denně, když jsem ho dostal byl dokonalý prostě se nesekal a všechno jelo jak po másle. Postupem času to bylo horší a horší asi tak ten 3. rok. Rozhodl jsem se vyměnit baterii, se vším vevnitr jsem zachazel opatrně. Druhé dny zjíštuji, že se baterie chová divně. Prostě ta baterie je horší než ta co tam byla 4 roky :D, vypne se až při 2% což honor psal už při 3% že se vypne za 30sek klasika. Tak jsem ji reklamoval a dali mi novou a ta dělá to stejný. Přece není možný aby byla i ta druhý špatná :D myslím si, že to tam ani nezkontrolovali a možná je už HW špatnej. A chci se ještě zeptat jak na tom bývají tyto mobily nebo celkově telefony? Jak dlouho vydrží, jako neseká se nějak extra jen fotoaparát aplikace než se zapne trvá tak 20 sekund opravdu. Asi si přečtu někde co se děje s těma telefonama, že tohle dělají. ASi tím HW že? Prostě už je to stařík. Je tak celkově o 40% spomalenej než když jsem ho kupoval, což by šlo. Přemýšlím o servisu, ale nevím kolik by to tak stálo a ještě jsem i křapl obě strany toho displaye jakože ty proužky jenom bílé, tím jak jsem to otvíral, ale mám obal takže to není vidět, ale videl jsem ze se to da i vymenit. Tak se ptám co bych měl dělat? Jako dokážu si přečíst hodně věcí na internetu nejsem uplnej amater, ale jen se ptám na vaší zkušenost jak vám dlouho vydrží telefony a je tohle normální chovaní po těch letech? Ta baterie třeba potřebuje jen kalibraci a nebo je něco špatně no. Děkuji moc
EDIT: A poslední dobou se ještě odpojuje pořád wifi a než se připojí tak to trvá třeba 20 sekund, to dříve nedělalo. Pamatuju ty časy když jsem klikl na wifi a bylo ihned pripojeno :D. Nevím no jestli by to mohlo bejt routerem, ale asi ne, protože všechny telefony v domacnosti se pripoji hned , muj mobil měl za tu dobu co ho mám tak 5x tovarni nastaveni.

sinco
Droid
Reputace: 27
Typ mobilu / ROM: LG G3-32GB EU Titan- android V30j
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9 , ofic. rom
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Re: Honor 7-Baterie,problém sekaní atd

Příspěvek od sinco » sob 01. zář 2018 21:22:34

K té baterii. Ten stav co popisujes u nové baterie tak pokud je opravdu nová, datum výroby a je originál tak musí v telefonu fungovat.
Ke spomalování telefonu. Pokud si chceš ověřit že je HW v pořadku tak udělěj tovarní nastavení, příjdeš tím o data a telefon bude čistý, jen s daty výrobce. A bez instalovaní aplikací testuj, zkoušej zda funguje ona wifi, otevření app fotoaparát a další app od výrobce. No a uvidíš jak na tom je. Pokud se projeví změna k lepšímu, zapřemyšlej kolik jsi tam měl app před továrním nastavení a kolik jich doopravdy potřebuješ. Možná zjistíš že nějaké omezení v počtu app možné je a tel. se ti pak odmění lepší odezvou
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

Autor tohoto vlákna
Speedhack
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Honor 7-Baterie,problém sekaní atd

Příspěvek od Speedhack » ned 02. zář 2018 19:32:36

Je to to stejné, šlo by to nějak spravit? Chtěl bych aby mi ještě sloužil třeba rok. Stačila by mi vlastně jen ta baterie no :D Prostě už druhá a nejede.. nevím čím to prostě je. Když jsem ten telefon měl první dny tak ta baterka vydržela snad týden :D a to jsem hral 24/7 víte jak to myslím.. Co by mohlo být špatně? Jako novou baterku mi dali a ani nevím co bylo za chybu. Asi ty baterky davaji jen tak nebo co, přece že bych měl takove stesti na dalsi spatnou?

Odpovědět

Zpět na „Honor 7 - Obecná diskuze“