Elephone P8000 - Obecná diskuzeZkušenosti s e-shopem B-techs

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

crossak
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 18. lis 2013 18:16:11
Typ mobilu / ROM: UMI super

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od crossak »

Přidám se taky se svou hořkou zkušeností...

Pokud zakoupíte telefon, který bude vpořádku, budete psokojeni, ale...

Koupil jsem během roku 4 ks telefonu elephone a max psokojenost - zřejmě klika na model. Bohužel přestal se vyrábět a dodávat, tak mi nezbylo než si vybrat telefon jiný.

Nakonec to vyhrál telefon Lenovo, který mimo jiné sliboval LTE příjem na všech frekvencích používaných v čr. Bohužel telefon na českých LTE sítích nefungoval. Během pátrání jsem zjistil, že v telefonu je nahraná čísnká verze fw s jinými protokoly a restrikcemi. Telefon se mi podařilo vrátit výměnou za jiný kus + doplatek.

Jednalo se o telefon umi super...po cca jednom dni se začal ztrácet zvuk z mikrofonu až se ztratil úplně. Telefon jsem zkusil vrátit, bohužel neúspěšně (nákup na firmu, takže právně ok, necméně to vypovídá o přístupu). Poslal jsem telefon do reklamace, kde mi bylo cca tři týdny opakovaně sdělováno, že telefon čeká na náhradní díly a bude bez prodlení opravaen a odeslán zpět jak to bude možné. Velké překvapení pro mě bylo když se telefon vrátil a v reklamačním protokolu byla uvedena oprava přehráním firmware. Mezi tím jsem si samozřejmě musel koupit jiný telefon. Na moje dotazy proč telefon zůstal v opravě dlouhou dobu a proč mi bylo opakovaně sdělováno že čeká na náhradní díl jsem dostal matoucí odpovědi. Žádná omluva ani pokus o vysvětlení - z mého pohledu tedy lež použítá jako běžný nástroj komunikace :-/

NEDOPORUČUJI !
4JR
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 12. lis 2015 14:30:38
Typ mobilu / ROM: Elephone P8000 - ROM STOCK 20151203
Mobil 2 / ROM: SGS2 CyanogenMod M12-i9100

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od 4JR »

B-techs prozatím ještě existuje a je tedy snad alespoň teoretická možnost o případnou reklamaci se pokusit.
Já jsem P8000 koupil v lednu 2016 na e-shopu www.elephones.cz - od prodejce Dynamic Mobile (vybral jsem je protože měli narozdíl od B-techs kamennou prodejnu v Praze, která by se v případě reklamace přece mohla hodit, ne? :DD ).
Dnes jsem chtěl telefon konečně reklamovat, protože nejenom že postupně trpěl všemi zde popsanými neduhy čím dál více (vadný konektor sluchátek, bílé fleky na displeji, nepřesná GPS) ale nakonec z ničeho nic úplně přestal fungovat, nereaguje na nabíječku ani nejde připojit k PC a zachránit data :(
Začal jsem na netu hledat adresu prodejny a jaké bylo překvapení po zjištění, že na firmu je prohlášen konkurz? Přihlásit se do řízení nemá cenu, vzhledem k výši závazků bankám, sociálce a finančáku, které po majiteli zůstaly se na mou pohledávku nemůže dostat. :facepalm:
Nojo no, zkušenost s "levnou" Čínou s papírově dobrejma parametrama za 4.500,- na rok - tak nevím, asi jsem čekal trochu víc
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od rbarat »

Preto ja už tiež odporúčam kupovať len A-čkovú čínu, ako Xiaomi a najlepšie doma u veľkého predajcu, ako Mall a pod. Pred koncom roka napr. mali Xiaomi Redmi Note 3 SE, ktorý má aj naše LTE 800 za - 185€, čo je lepšia cena ako pri nákupe z Číny.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Alion13
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 05. zář 2017 13:24:01
Typ mobilu / ROM: Xioami

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od Alion13 »

Zdravim. I já posílám negativní recenzi na e-shop Btechs. Telefon mi přišel již nefunkční, a ještě k tomu jako dárek, takže dárek to byl opravdu skvělý.Ihned byl poslán k reklamaci.do cca 14-ti dní poslán nový. Radost z něj moc nevydržela, a telefon bez cizího zavinění prostě vypnul, a už nešel žádným způsobem nastartovat.poslan podruhé. Opět do cca 14-ti dní poslán zpět s tím, že baterie byla odpojena od základní desky(podotýkám, že nikde nespadnul, ani s ním nikdo netrasl). Tohle se nám za nějakou dobu stalo znovu a poslán už s tím, že jde o třetí reklamaci , tím pádem měli vrátit peníze, ó což jsme taky žádali...peníze neposlali, pouze telefon s tím, že nám ZADARMO v rámci dobrých vztahů se zakaznikem telefon opravili ....po výměně názorů už jsem neměl sílu to dal řešit , a doufal jsem, že i když je telefon vadný nebo repasovaný kus, tak snad vydrží.nevydrzel...poslan po čtvrté se stejným výsledkem.nevydrzel ani poté, a slavný Btechs si ani telefon poslán doporuceně neprevzal,a ani nevyzvedl na poště. Takže je zřejmé na cestě zpátky. Komunikace naprosto nulová...takže za mě nedoporučuji, je to o nervy.
bskoupy
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21. led 2018 0:01:20
Typ mobilu / ROM: Elephone P8000

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od bskoupy »

!!!!!! Velký pozor na firmu B-Techs Import&Sale, s.r.o. !!!!!!

Tato firma se od poloviny roku 2017 snaží zbavit svých záručních závazků tím, že "prodává" e-shop b-techs.cz (i se závazky) nejdříve neúspěšně firmě Namely Tech s.r.o. (ta z koupě vycouvala) a nakonec (snad) firmě LP Limits s.r.o., což je ale firma stavební (!!!), bez zkušeností v mobilní technice.

Samotná firma B-Techs Import&Sale, s.r.o. má podle vyjádření Česko obchodní inspekce stále povinnost záruční opravy a reklamace provádět, ale hraje "mrtvého brouka" a její majitel Bezděk (bezdek@b-techs.cz) absolutně nereaguje.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od Mareman »

Je vidět, že boží mlýny melou ....
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od ludekbrno »

Blbý je, že to dopadne na uživatele, majitel z toho prodejem asi vybruslí.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od Mareman »

Na té firmě není co prodávat, jsou to maximálně dva lidi...pokud ten jeho "technik" není virtuální. Ten převod firmy na jinou bude pravděpodobně finta pro to, aby nepřišel o vklad s.r.o. za pohledávky, což by se stalo pokud by ji teď zlikvidoval. Ta stavební firma nebo co to je, bude ty reklamace zdržovat, neuznávat, vracet, nechávat vyhnít.....až do doby kdy ty záruky skončí... bude doufat, že ho někdo nedá k soudu. Což mi teda přijde neuvěřitelný, že Bezděk ještě nesedí......už jsem nakupoval od kdekoho, ale on je v té prohnilosti opravdu unikát.......
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
czEdison
Androiďák!
Příspěvky: 414
Registrován: čtv 13. kvě 2010 13:46:17
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od czEdison »

Čau,
řeším to teď s ČOIkou a ptám se:

Je tady někdo, kdo má telefon v záruce zkoušel reklamovat, ale nikdo mu neodpovídá???

­    


Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od Mareman »

Ty máš P8000 ještě v záruce?
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od ludekbrno »

czEdison: nechci ti brát iluze, ale ČOI-ka v tomto vůbec nic nezmůže. Pokud se provozovatel rozhodne nekomunikovat a reklamace neřešit, tak ČOI maximálně tak může konstatovat, že "ano, byla porušena tvá práva spotřebitele", ale to je tak všechno. S uplatněním jakýchkoliv nároků se budeš muset obrátit na soud.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
czEdison
Androiďák!
Příspěvky: 414
Registrován: čtv 13. kvě 2010 13:46:17
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od czEdison »

Já jsem pak dostal nový kus a ČOI stačí maily, kde jsem kontaktoval prodejce s informací o reklamaci.

ludekbrno:
Já vím, že asi prachy už neuvidím, ale oni dostanou pokutu.
Prostě jim to zadarmo dát nechci.


ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od ludekbrno »

Pokutu, kterou nikdo nezaplatí... Ale ok, určitě jsem pro to, aby se podobní podvodníci úřadům hlásili. Já se teď chystám na firmu "Mobil pro vás", kde jsem sice koupil jen silikonové pouzdro za pár stovek, ale doma jsem si na účtence všimnul, že tam je poznámka "strany se dohodly, že záruka v měsících se zkracuje na 12". Přičemž o ničem takovém mě prodávající neinformoval, natož aby se na tom se mnou dohodnul. A to nemluvě o tom, že jejich účtenka nebyla nalezena v systému EET, to je zase pro finančák :)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od Mareman »

Koukám že se voda stále vaří 8-)

https://obchody.heureka.cz/b-techs-cz/recenze/
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
czEdison
Androiďák!
Příspěvky: 414
Registrován: čtv 13. kvě 2010 13:46:17
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od czEdison »

budi89
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 03. říj 2018 2:25:24
Typ mobilu / ROM: MIUI
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od budi89 »

Doporučuj až budeš řešit problémy a ne po nákupu.
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od dvzd »

Jumbo78 píše:To není problém všech českých prodejců...
U vsech je to stejne, kdyz se rozhodnou reklamaci zamitnout, tak ji zamitnou.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... #p12053873
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od Jumbo78 »

Houby.
Tam je jasné mechanické poškození. Pokud odevzdal mobil v pořádku a má to v předávacím protokolu, neměl jej vůbec převzít zpět a trvat na tom, že mu ho mají vrátit ve stavu, v jakém jim ho předal.
To na mě kdysi zkoušel TMobile, kde jsem reklamoval HTC Artemis se software vadou, a ze servisu se vrátil rozšlápnutý...
Dostal jsem nový Diamond ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od Mirda86 »

No tak to netrollis zrovna s dobrym prikladem :D

Jinak pobavila me ta castka s navrhovanou opravou 23 tisic...o 3k vic nez za kolik se ten telefon zacal oficialne prodavat :D Bravo HMD :D
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od dvzd »

Pekne ho v O2 odkopli otrapu s Nokii za 20000 Kc, u ktere se po trech mesicich provozu projevila zavada na displeji. Ja se jen divim, ze mu O2 jeste nepohrozilo nauctovanim nakladu za neopravnenou reklamaci. Cast displeje je poskozena, nikoliv ale z vnejsi strany, k poskozeni mohlo dojit klidne pri vyrobe a projevit se to mohlo az pozdeji pri beznem pouzivani, ale oni automaticky hodili vinu na zakaznika.



Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od Mareman »

Základní chyba zákazníka je v tom, dát za telefon 20 litrů :DD
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od ludekbrno »

DVDZ:
nemohlo, tohle ti samo nevznikne. Telefon dostal ránu nebo se něčím nevhodně zatlačilo na displej. Jsem si celkem jistý, že bych tam našel i prasklinu :)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
roy100
Droid
Příspěvky: 1633
Registrován: sob 12. lis 2011 18:10:02
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od roy100 »

Jasně, reklamoval čáru na displeji a oni mu to zamítli pro mechanické poškození, jehož důkazem je flek :facepalm:
Takže, jestli v přijímacím protokolu není napsáno flek v levé dolní části, tak ať se kouká o2 dohodnout s arvatem kdo z nich telefonem praštil a způsobil tak tu tvojí prasklinu.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od ludekbrno »

Tak to je pak samozřejmě druhá věc, jestli mu tam ten flek napsali. Pokud ne, tam má slušnou šanci to z nich vytřískat. Druhá věc je, že nám asi nesdělil všechny informace, protože jestli jsem to nepřehlídnul, tak psal pouze o čarách a flek vůbec nezmínil, ale na fotkách ho klidně ukáže :)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
roy100
Droid
Příspěvky: 1633
Registrován: sob 12. lis 2011 18:10:02
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od roy100 »

Nicméně už ten protokol je veledilo, nejdřív SW závada opravena a pak HW závada a zamítnuto.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od ludekbrno »

To každopádně, ono se dnes není co divit, protože v servisech už pracují fakt jen cvičené opice, protože reálně se v telefonech už prakticky nic neopravuje a měnit díly podle servisního manuálu může i uklizečka po šichtě se smetákem :) Každý koho bavilo telefony opravovat, odešel z autorizovaných servisů už tak před deseti.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od dvzd »

At uz je v prijimacim protokolu flek nebo ne, je to jedno, existuje zakonna domnenka, ze vada, ktera se projevi v prvnich sesti mesicich, je vada vyrobni. A on to reklamoval po trech mesicich od koupe. Jestli neni displej poskozen z vnejsi strany, ale jen z vnitrni, tak tu zakonnou domnenku nelze nijak vyvratit.
https://www.penize.cz/spotrebitelska-po ... -zakoupeni
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od ludekbrno »

Tohle samozřejmě je známé, nicméně prasklý displej na to opravdu nikdo nikdy neuhrál ;) Dokázat se to dá snadno, flek nebyl - nebyla prasklina z výroby :)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od dvzd »

Displej se poskodil kvuli nejakemu vnitrnimu pnuti tam nekde uvnitr, projevilo se to po trech mesicich, tot muj nazor, kdyz neni zadne povrchove poskozeni. Jinak mi z toho pripadu vychazi, Nokii nekupovat, neumi to poradne vyrobit.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Zkušenosti s e-shopem B-techs

Příspěvek od ludekbrno »

Tvůj názor nepodložený fyzikou nebude rozhodující :)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Elephone P8000 - Obecná diskuze“