Vodafone Smart Ultra 6 - Obecná diskuzePOMOC Problémy po aktualizaci na 5.1.1

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
josef.plejtvak.tuma
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 14. kvě 2016 2:17:27
Typ mobilu / ROM: Vodafone smart ultra 6

POMOC Problémy po aktualizaci na 5.1.1

Příspěvek od josef.plejtvak.tuma »

Mám problém po aktualizaci z 5.0.2 na 5.1.1 je telefon v podstatě nepoužitelný s původním launcherem. Z plochy mizí věci na ní umístěné. Widgety, kontakty, obsah složek. Přesněji ony tam stále jsou ale plocha či složky jsou prázdné. Servis BRITEX dělá to co vždy. NIC. Nevíte co s tím? Telefon není rootnutý ani jsem se o to nepokoušel, a vědět jak zmršená bude aktualizace na 5.1.1 tak jsem jí nedělal. S verzí 5.0.2 jsem neměl problém. Dá se nějak udělat dowgrade na 5.0.2? POMOOOOOC
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: POMOC Problémy po aktualizaci na 5.1.1

Příspěvek od ludekbrno »

Udělals po aktualizaci obnovu továrního nastavení?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: POMOC Problémy po aktualizaci na 5.1.1

Příspěvek od policak »

Mám ty mobily doma dva a podobný problém nebyl. U obou jsem ale aktualizaci dělal stylem wipe-aktualizace-wipe a znovu instalace všeho. Mám rád věci pod kontrolou a ta chvíle práce se vyplatí. Vsadím se, že tady nic podobného neproběhlo.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
josef.plejtvak.tuma
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 14. kvě 2016 2:17:27
Typ mobilu / ROM: Vodafone smart ultra 6

Re: POMOC Problémy po aktualizaci na 5.1.1

Příspěvek od josef.plejtvak.tuma »

Jojo, onovení systému jsem dělal dokonce několikrát, bohužel vždy to začne blbnout znovu. Ještě aspoň s jiným launcherem ten telefon funguje (next launcher) ovšem co budu dělat jestli začne blbnout za čas i s ním, to nevím. S přístupem Britexu to pak můžu rovnou vyhodit. Chtěl jsem tam s třetí reklamací jet osobně ale asi by to nebyl dobrý nápad. Jsem horká hlava a asi bych jim tam z toho udělal kůlničku na dřïví :neane:
drdel
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11. črc 2016 11:09:13
Typ mobilu / ROM: Vodafone Ultra Smart 6

Re: POMOC Problémy po aktualizaci na 5.1.1

Příspěvek od drdel »

josef.plejtvak.tuma: mě se stalo to samé, u mě to dělá vypnutí animací ve vývojářských možnostech - nehrabal jsi se v tom taky? Rychlost animace jsem změnil z 1 na 0, restart a už to nešlo...
berpa
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 23. srp 2012 17:08:36
Typ mobilu / ROM: VF Smart ULTRA7
Mobil 2 / ROM: ASUS ZF3 Max
Tablet: Vodafone Smart Tab7

Re: POMOC Problémy po aktualizaci na 5.1.1

Příspěvek od berpa »

Ahoj, po aktualizaci (poslední) 5.1.1 se telefon po dvou dnech začal stále dokola resetovat, nepomohlo resetnutí z menu do továrního nastavení, nepomohlo podržet tlačítka zap. a vol- ... reklamoval jsem, a jsem zvědavý na výsledek, máte někdo zkušenost s touto záležitostí ?
Odpovědět

Zpět na „Vodafone Smart Ultra 6 - Obecná diskuze“