Vodafone Smart Ultra 6 - Obecná diskuzeProblém s nabíjením

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Zakrda
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 25. úno 2016 12:57:29
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6
Tablet: Acer Iconia B1-750

Problém s nabíjením

Příspěvek od Zakrda »

Dobrý den.
Měl bych takovej dotaz. V poslední době mi začalo blbnout nabíjení u telefonu (VSU6).
Po několika výměnách chargeru či USBčka jsem zjistil, že kvůli nim to není. Při některých se nabíjéní chytilo, při některých ne.
Tak jsem nad tím tak důmal a asi jsem zjistil, že to bude pravděpodobně problém s kontaktama uvnitř (nebo tou malou blbůstkou vevnitř, do které se to zapojuje), protože když USB zapojím a dám ho trochu nahoru, tak se telefon nabijí - to musím držet to USB. Pak, když to zase pustím tak nabíjet přestane. Tím bych se chtěl zeptat, zda-li se to nedá nějak opravit doma a nechodit s tím někam ? - (zatím jsem se v tom nijak nešťoural). Či jestli mi na tohle vezmou reklamaci ? Předem díky za odpovědi. :-)
lapis
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: pát 24. kvě 2013 13:10:08
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6
Mobil 2 / ROM: SGS3 Neo rooted

Re: Problém s nabíjením

Příspěvek od lapis »

Podobně se mi choval po nějaké době telefon Jiayu G4 - postupně se to zhoršovalo až byl problém telefon vůbec nabít, stejně tak blblo přpojení kabelem k PC. Když jsem ho rozebral tak jsem našel USB konektor v telefonu odpadlý od základní desky. Jestli je v záruce, doporučuju reklamovat...
Zakrda
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 25. úno 2016 12:57:29
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6
Tablet: Acer Iconia B1-750

Re: Problém s nabíjením

Příspěvek od Zakrda »

Dobrá, děkuji.
Mně jde jenom o to, jestli by mi to vzali při té reklamaci.
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s nabíjením

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Jak kdy, jde o mechanické poškození. Někdy to uznají, někdy ne.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Odpovědět

Zpět na „Vodafone Smart Ultra 6 - Obecná diskuze“