Vodafone Smart Ultra 6 - Obecná diskuze(ne)funkce mobilních dat Vodafone Smart Ultra 6 v síti O2 ...

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
vajco
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06. zář 2018 21:18:29
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart ultra 6 / Android 6.0

(ne)funkce mobilních dat Vodafone Smart Ultra 6 v síti O2 ...

Příspěvek od vajco »

Vodafone Smart Ultra 6 s Androidem 6.0.1, verze jádra 3.10.49, Stav SIM karty - síť: O2-CZ, signál 82dBm 61 asu, Typ mobilní sítě: 4G, Stav služby: V provozu, Roaming-Bez roamingu,Stav mobilní sítě-Připojeno,Moje telefonní číslo-Neznámé,IMEI a IMEI SV. - vše vypadá jako funkčně...

Ahoj lidi,

mám problém, že mi nejde internet, tedy mobilní data. Dostal jsem lehce použitý telefon Vodafon a vrazil do něj svou O2 simku, volání v pohodě, wifi v pohodě, ale když zapnu mobilní připojení, tak se to sice přihlásí k síti 4G/3G/2G síti O2 (vyzkoušel jsem všechny varianty), ale u ikonky zůstane malý vykřičníček, a internet nejde... na předchozím Samsungu co se rozbil, vše fungovalo...

Když jsem podle různých indicií na netu chtěl zkusit měnit "Názvy přístupových bodů -APN" (je to v nastavení a je tam položka O2 internet, a položka O2 MMS, po kliknutí na horní položku se dostaneme do "upravit přístupový bod") tak je tam spousta možností s nastavením, (Název-02 Internet, Název přístupového bodu-internet, Proxy-Nenastaveno atd atd jenže vše je jakoby světle šedé a nedá se nastavení u ničeho v tomto upravovacím menu změnit. Když jsem volal na linku 02, je tam automat, který pošle a potvrdí zaslání zprávy pro nastavení mobilu k internetu, že prý až přijde, ťuknu na ní a internet v mobilu se sám nastaví. 2x jsem volal na tu linku a bylo mi potvrzeno odeslání, ale nic mi nepíplo, nic nepřišlo. V 02 prodejně sem to zkusil, a pán tak ňák že neví.

Takže, nevíte jak ten mobilní internet O2 v tomdle stroji zprovozním ? Jináč budu odkázaný na lovení volných wifin což je bída a nedá se s tím pohybovat (třeba busem).

Děkuju moc za odpovědi, a hlavně jestli někdo ví jak na to tak honem sem s tím návodem. Dík. :roll:
Iwex
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 07. pro 2020 13:28:43
Typ mobilu / ROM: Vodafone smart ultra 6

Re: (ne)funkce mobilních dat Vodafone Smart Ultra 6 v síti O2 ...

Příspěvek od Iwex »

Ahoj, mám úplně stejný problém akorát s T-Mobile SIM. Přišel jsi na to, jak to zprovoznit? Nebo pořadí mi tu někdo prosím?
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: (ne)funkce mobilních dat Vodafone Smart Ultra 6 v síti O2 ...

Příspěvek od LivArt »

Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: (ne)funkce mobilních dat Vodafone Smart Ultra 6 v síti O2 ...

Příspěvek od policak »

Jedna poznámka...pokud v nastavení mobilu objeví ty definované APN, které nejdou editovat, jak popisoval kdysi první tazatel, stačí vytvořit nový bod APN, vyplnit podle zmíněných odkazů a pak ho aktivovat.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Odpovědět

Zpět na „Vodafone Smart Ultra 6 - Obecná diskuze“