Ostatní telefony ElephoneElephone U Pro

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
TheMafa
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 21. zář 2018 19:42:41
Typ mobilu / ROM: LeTV LeEco Le2 x526

Elephone U Pro

Příspěvek od TheMafa »

Ahoj,
má tady někdo zkušenost s telefonem Elephone U Pro? Hledal jsem o něm informace, protože zvažuji jeho koupi, ale u asi rok starých recenzí jsem se několikrát dočetl, že přesto, že má telefon NFC, není certifikovaný pro platby s aplikací Google Pay (Google píše něco ve smyslu, že aplikace není kompatibilní s tímto zařízením). Zkoušel to někdo? Toto je jediná věc, která mě od koupě nového telefonu odrazuje .... chci platit mobilem.
Naposledy upravil(a) TheMafa dne pát 03. kvě 2019 19:35:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Elephone U Pro

Příspěvek od LivArt »

Tak si nekupuj takovej čínskej kepl. O telefonech téhle pseudoznačky je tu napsaná hromada zkušeností, zadarmo je to drahý.
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Elephone U Pro

Příspěvek od xanthor »

Ten telefon (jako všechny ostatní Elephony) je fakt o ničem. Pokud chceš něco, co vypadá jako S9, tak si kup S8. Pokud chceš něco levného a výkonného, tak např. Xiaomi Pocophone.
TheMafa
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 21. zář 2018 19:42:41
Typ mobilu / ROM: LeTV LeEco Le2 x526

Re: Elephone U Pro

Příspěvek od TheMafa »

Jsem fandou čínských telefonů. Vlastním první Xiaomi Redmi Note 4G LTE. Nový telefon chci právě kvůli lepšímu výkonu a podpoře NFC. Předsudky o značce Elephone mám samozřejmě taky. Ale tento jako snad první, má procesor Qualcomm a celkově má velice slušný HW. Hledám proto někoho, kdo je schopen zhodnotit zařízení spíš z vlastní zkušenosti, než na základě horšího jména značky. Díky za reakce.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Elephone“