Lenovo Vibe P1 - obecná diskuzePadanie/nespustenie aplikácie Fingerpinter (gestá)

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mindfreak
Stálý androiďák
Příspěvky: 119
Registrován: pát 07. říj 2011 20:29:53
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro [Turbo]
Rom: stock

Padanie/nespustenie aplikácie Fingerpinter (gestá)

Příspěvek od Mindfreak »

čaute poslednú dobu ma štve snímač odtlačkov prstov teda len gest prepínanie aplikácii a vrátenia domov len pomocou dotyku prstom čo som si zapol v Nastavenia - Funkcie už nepomáhajú ani reštarty/vypnutia skúšal som to aj pomeniť ale bez efektu vôbec to nereaguje na prejdenie prstami ani priloženie

funkčnosť stlačenia a odomknutia pomocou priloženia je bezproblémová

je niekde možnosť resetnúť/vyčistiť tu apk ? lebo si myslím že to je len sw problém stávalo sa že po spustení mi to vypísalo že sa nepodarilo spustiť Finger...
ale už ani to neukáže, chcel by som to vyriešiť bez factoryresetu používam interné v telefone

// takže skúšal som to asi doteraz v priebehu mesiaca 5x reštartovať 5x vypnúť no bez efektu stale nefungovali aj ked bolo vo funkciach zapnute prepinanie a minimalizovanie, nefungovalo to ani ked som to menil bez akcie/s akciou .. ale teraz som to dal bez akcie vypol telefon zapol telefon zapol prepínanie a minimalizovanie a už to ide
Lenovo Vibe P1 Pro (stock) // Samsung Galaxy SII CM 12.1 5.1.1 // HTC Desire HD codefireX JB-4.2.2 // Nokia N73 // LG B2050
Odpovědět

Zpět na „Lenovo Vibe P1 - obecná diskuze“