Vodafone Smart Prime 6 - ROM/ROOT/FWObnova továrního nastavení

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
pkubicekp
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: VF Smart Prime 6

Obnova továrního nastavení

Příspěvek od pkubicekp » čtv 21. dub 2016 6:00:53

Dobrý den,

u VF Smart Prim 6 jsem provedl root pomocí KingRoot aplikace. Vše proběhlo v pořádku.
Odintaloval jsem předinstalované aplikace jako Google hudba, YouTube atd. Mobil jsem restartoval a vše bylo v pohodě.

Včera jsem ale provedl obnovu továrního nastavení bez jakékoliv zálohy (bohužel), jen jsem dal obnovení továrního nastavení.
Telefon se restartoval, zobrazil s ležící robot a po chvíli mobil naskočil - a zde je problém:

Sice naskočil, ale nikdo se m nedovolá, i když je mobil zaplý (já ale volat mohu, což je zvláštní), dále nejde stáhnout lišta rychlého nastavení.
Chybí aplikace pro odesílání zpráv. Když chci přidat účet Google nebo jí do obchodu Play, tak mě to z aplikace vykopne. Zkátka nemhu vůbec nic dělat.

Co teď? Mám to odnést do prodejny VF, aby to vzali do servisu (co když mi neuznají záruku a přijdou na root, a havně kolik by to tálo...

Je nějaké jiná možnost jak systém obnovit, tak aby korektně fungoval?

Děkuji za odpovědi.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 198
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Obnova továrního nastavení

Příspěvek od ludekbrno » čtv 21. dub 2016 7:00:25

Nejspíš se ti povedlo v tom splašeném odinstalovávání zrušit i nějakou systémovou appku, bez které to nemůže fungovat. Nevím, co sis od toho sliboval, protože odinstalováním systémových aplikací žádné uživatelské místo v paměti nezískáš. Reklamovat to nemá smysl, je to softwarový problém, který sám způsobils. Musíš přehrát SW, návod tady není?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
pkubicekp
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: VF Smart Prime 6

Příspěvek od pkubicekp » čtv 21. dub 2016 7:26:35

Nejspíš se asi bude muset přeinstalovat SW, ale jak a kde ho najít????

Prosím o radu.

Děkuji.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 198
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » čtv 21. dub 2016 7:53:56

No tady jsi v sekci fóra o ROM/ROOT pro tvůj telefon, tak návod hledej přímo tady. Jestli tady není, tak asi neexistuje.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Vodafone Smart Prime 6 - ROM/ROOT/FW“