Honor 5x - Obecná diskuzeNahravani hovoru

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
1960
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: sob 11. srp 2012 8:41:12
Typ mobilu / ROM: Honor 5X
Mobil 2 / ROM: Alcatel Idol dualsim
Tablet: Alcatel

Nahravani hovoru

Příspěvek od 1960 »

U Alcatelu jsem měl apk pro nahrávání hovorů, která se automaticky zapinala a nahrávala příchozí i odchozí hovory. U Honoru jsem už vyzkoušel asi čtyři, ale první hovor se nahraje a potom už nic. Máte někdo nějaký odzkouseny? Nebo stačí něco nastavit?
Uživatelský avatar
Bobb11
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: pát 04. led 2013 19:51:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od Bobb11 »

Já používal aplikaci "záznam hovoru". Automaticky se zapnulo nahrávání.

Měl jsem ale na svém mobilu problémy. Když jsem někomu volal, tak jsem ho neslyšel. Stávalo se to i v případě, když mi někdo volal. Bylo to tou aplikací, protože když jsem ji dal pryč, tak vše bylo v pořádku. Vyzkoušel jsem pak i jiné a stejný problém :D.

Tak je to asi mobilem :D
Android hry a aplikace pro tablety i mobilní telefony
DirtyKing
Stálý androiďák
Příspěvky: 229
Registrován: úte 03. kvě 2011 4:50:57
Typ mobilu / ROM: OnePlus 5T
Rom: Stock

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od DirtyKing »

Nezapomeň appku na nahrávání hovoru nastavit jako chráněnou. To je dost možná kámen úrazu ;-)
KarHa
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 01. čer 2014 6:40:20
Typ mobilu / ROM: Honor 5x, 6x, H9

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od KarHa »

v samsungu jsem měl https://play.google.com/store/apps/deta ... llrecorder ale v honoru nefunguje.Btw napište jaké jste zkoušely a jak dopadly.

Záznam Hovoru ( SMSROBOT LTD ) nepodařilo se mi rozchodit.
Záznam Hovoru ( C Mobile ) nefunguje
Call Recorder ( lovekara ) funguje ale je špatně nebo vůbec slyšet můj hlas + samá reklama
Nahrávání hovorů - ACR ( NLL ) nepodporuje telefon
Call Recorder ( Appliqato ) funkční a zakoupenohttps://play.google.com/store/apps/deta ... llrecorder
Naposledy upravil(a) KarHa dne ned 27. bře 2016 14:23:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od don_alex »

Používám tuto aplikaci. Zatím jediná, která mi na všech telefonech dlouhodobě funguje naprosto bez problémů bez ohledu na root. Všechny, které jsem zkoušel před touto app, buď na některých telefonech nefungovaly vůbec, nebo mě na některých telefonech neslyšela druhá strana, nebo u dvou telefonů po nějakém čase najednou začala bránit přechodu do deep sleep, apod.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
aldabubo
Moderátor
Příspěvky: 2430
Registrován: ned 05. pro 2010 20:47:24
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od aldabubo »

Neexistuje na ten mobil ROMka, která by to uměla v základu? Třeba já na svém Samsung Galaxy Note 3 používám kvůli tomu ROMky postavené na stock ROM, protože mají přímo v telefonní aplikaci tlačítko record. Jiné např. CM, AOSP atd. to nemají a nahrávat v nich vůbec nejde nebo velmi nespolehlivě, i s pomocí ověřené aplikace. Zkus pohledat ROMku, která to rovnou má v sobě, pokud tedy vůbec existuje.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od Traged »

no neexistuje, navíc je problém ho odemknout. Pokud člověk tento telefon nemá (neměl), neměl by radit...
Uživatelský avatar
aldabubo
Moderátor
Příspěvky: 2430
Registrován: ned 05. pro 2010 20:47:24
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od aldabubo »

Traged píše:...Pokud člověk tento telefon nemá (neměl), neměl by radit...
Děkuji za upozornění, už ti nikdy s ničím neporadím. Omlouvám se.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od Traged »

neboj, já nikdy radit nepotřebuji ,ale děkuji. :palec:
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od don_alex »

Klíd hoší. ;-)
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od Game »

ACR funguje dobře používám už dlouhodobě, sice na Note 3. Ale mělo by to fungovat :)
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od Traged »

Potvrzuji, že ACR funguje.
https://play.google.com/store/apps/deta ... om.nll.acr" onclick="window.open(this.href);return false;

Tím, že jsem napsal, že by neměl radit ten kdo ho nemá,nebo neměl, je to trochu OT , ale tohle je tak vym*danej telefon, že to hezký není. Root nejde bez odemčení, stránky na odemčení nefungují..., týden jsem se patlal s play storem, protože to hlásilo chyby, že nelze nainstalovat aplikaci, vyřešeno odinstalování aktualizací play storu a vymazání cache obchodu play a služeb google play, od té doby vlastně telefon nelaguje, ale do té doby jsem myslel, že tu sv*ňu rozsekám, ale za tuhle cenu se telefon s takovou výbavou, hlavně tedy čtečkou otisků, sehnat nedá, hledal jsem telefon asi půl roku, aby mi vyhovoval a když jsem ho našel, tak jsem v pasti, protože nemůžu mít ani root, což jsem na předchozích 30-ti telefonech měl :D , ale dá se s tím žít, horší bude až se ten systém sesype.
1960
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: sob 11. srp 2012 8:41:12
Typ mobilu / ROM: Honor 5X
Mobil 2 / ROM: Alcatel Idol dualsim
Tablet: Alcatel

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od 1960 »

ACR jsem měl nainstalováno,nahrál jeden hovor a dál nic.Nastavoval jsi něco?Napadlo mě jestli v základní instalaci nenahrava jen hovory kontaktů uložených v mobilu.
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od Traged »

nic jsem nenastavil, jen jsem vše odsouhlasil a nastavil automatické nahrávání v nastavení, vyzkoušel jsem to na t-mobile lince, nahrálo se to do 3gp a kvalita velice dobrá. V telefonu nesmí být jiná podobná aplikace. A musí se dát do chráněných aplikací, aby se při vypnutí displeje nevypla.

bod 13. http://phandroid.com/2016/02/01/honor-5x-first-things/" onclick="window.open(this.href);return false;

pokud vypneš nebo restartuješ telefon, je nutné jít do chráněných aplikací znovu a znovu provést.

Ještě jedna věc, pokud nahráváš někoho, kdo o tom neví, nemůžeš použít rozhovor proti němu.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od don_alex »

1960: myslíš ACR, na které jsem dával odkaz? Ono těch aplikací s ACR v názvu je víc...
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od Traged »

V tom postu je dokonce odkaz a pokud máme stejný telefon, tak je někde u tebe chyba.
pbr22
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: pát 30. srp 2013 9:13:32
Typ mobilu / ROM: Zenfone 2 ZE551ML
Mobil 2 / ROM: Lenovo S750
Twitter: pebr0u
Tablet: iPad

Re: Nahravani hovoru

Příspěvek od pbr22 »

@Traged:
pokud vypneš nebo restartuješ telefon, je nutné jít do chráněných aplikací znovu a znovu provést.
Eek? Tedy po každém restartu musíš vlézt do nastavení a nahrávači hovoru povolit běh na pozadí?
Právě jsem chtěl 5X objednat, ale tohle mne trochu zchladilo :-(

Ještě jedna věc, pokud nahráváš někoho, kdo o tom neví, nemůžeš použít rozhovor proti němu.
To není úplně přesné.

Pokud je hovor "osobní", tj. netýká se pracovních/obchodních otázek, pak ten hovor můžeš nahrát (bez informování protistrany), ale nesmíš ho zveřejnit ani použít u soudu (byť i zde jsou výjimky).

Pokud je na druhé straně drátu kdokoli ve funkci orgánu veřejné moci (státní úředník, policista, ředitel školy projednávající s tebou problémy tvého dítěte, ...), pak explicitně máš právo hovor zaznamenat a použít.

A pokud jsou předmětem hovoru pracovní/obchodní otázky, pak platí judikát NS sp. zn. 30 Cdo 64/2004: "Ustanovení § 11 a § 12 obč. zák. poskytují ochranu jen těm projevům fyzických osob, jež mají osobní povahu. Osobní povahu proto – jak z logiky věci plyne – zpravidla nemají projevy, ke kterým dochází při výkonu povolání, při obchodní či veřejné činnosti."
Odpovědět

Zpět na „Honor 5x - Obecná diskuze“